X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 listopada 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to dobrze bo myslalam że ma wpływ...


    ale robilam test owu i negatywny

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nudno mija wieczór dla humoru obejrzałam rodzinkę i coś słodkiego bo jak @ co mie zawsze ciągnie na słodkości a potem mnie gryzie ze za dużo wazę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania masz skok, wiec mysle ze owu byla, nie sugeruj sie testami :)

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam nadzieje ze byla..

    tylko sie martwilam ze ten skok temp byl spowodowany wyzsza temp w domu u mojej mamy niz u mnie.. u siebie to chodze w długich spodniach a tu jest tak goraco w mieszkaniu ze wszystko na krotko spodenki , koszulka ... nawet bez skarpet chodze

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mysle, ze az takiego znaczenia nie ma, ta sama pozycja, ten sam termometr to najwazniejsze...
    Skuterek ja tez czytam wcinam czekolade i orzechy...
    Nuuudy

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to troszke nabralam nadzieji..

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze nie ma znaczenia tepka w domu bo przecież mierzysz tak samo
    To przez @ tak mam ze zajadam słodkie chciała bym żeby już nie przyszła a tyla z innego powodu ;)

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc słodkich snów 550470opln9i59wi.gif

    Ruda27 lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 20 listopada 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry wszystkim :)

    jak mija dzionek :)

    Skuterek lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry amela :)
    Ja zaraz za kawke sie biore :) ostatni dzien laby, od jutra do pracy :(

    amela, Skuterek lubią tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 20 listopada 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez kawkuje :)
    Kochana jak dziś samopoczucie ? Mam nadzieje że troszkę lepiej :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobrek wszystkim życzę udanego pogodnego dnia ;)

    Ruda27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak lepiej dziekuje :)
    Przegladam wykresy ciazowe, az mnie zakorcilo jutro test zrobic, ale jednak bez sensu,
    Mysle, ze lekarka i tak wie co ma mi za leki dac, a moze tez wie ze z ta bakteria w ciazy byc nie moge? Zobacze jutro co powie.. I czekam, w sb dostane plamienia i bedzie wszystko jasne.
    Za to grudzien juz na luzie, bez stresow w pracy bedzie nasz :) i testowanie w wigilie i piekny prezent :) innej opcji nie widze :p
    A u Ciebie kochana jak ? Jak samopoczucie dzisiaj? Jeszcze 2-3 dni i tescior?:)

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciesz się kochana że już lepiej. grudzień to taki magiczny miesiąc dla mnie, ja uwielbiam święta i czekam cały rok na grudzień. Zobaczysz Kochana że w grudniu za zielenie się :) nie ma innej opcji <3

    ja w piątek testuje, ale korci mnie już jutro zrobić ale nie wytrzymam, to bedzie 13 dpo także w miare wiarygodny wynik bedzie. boje sie jak zobacze negatyw to bede bardzo smutna :(

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochana jak korci, jak przegladam galerie wiele kobit juz w 11-12 mialo wynik pozytywny,
    Bardzo mocno trzymam kciuki!
    Ile masz lat kochana? Jak dlugo sie staracie?

    Co do swiat to tez uwielbiam :) z moimi malymi siostrzencami, z rodzinka :) piekny magiczny okres :)

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz staramy się w sumie od września, ale te wcześniejsze dwa cykle to były takie po kilka serduszek w miesiącu, bo mąż wracał bardzo późno i był bardzo zmęczony więc odpuszczaliśmy,nic na siłe, dopiero ten miesiąc się troszkę przyłożyliśmy :) a ja mam 28 lat więc już czas najwyższy na pierwszego bobasa
    a Ty Kochana ?

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ale dzisiaj tu wesoło. Tak trzymać! U mnie też dobrze,zamiast kolacji były pyszne pierniki w czekoladzie i kawka. Mniam. Ja leniuchuje do poniedziałku...ale już mi starczy. Życzę również wszystkim miłego dnia.

    amela, Ruda27 lubią tę wiadomość

    Fasolka
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili wrote:
    Dzień dobry, ale dzisiaj tu wesoło. Tak trzymać! U mnie też dobrze,zamiast kolacji były pyszne pierniki w czekoladzie i kawka. Mniam. Ja leniuchuje do poniedziałku...ale już mi starczy. Życzę również wszystkim miłego dnia.
    kurcze ja nie mam nic słodkiego w domu a mam taką ochotę na coś w czekoladzie ;/

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    wiesz staramy się w sumie od września, ale te wcześniejsze dwa cykle to były takie po kilka serduszek w miesiącu, bo mąż wracał bardzo późno i był bardzo zmęczony więc odpuszczaliśmy,nic na siłe, dopiero ten miesiąc się troszkę przyłożyliśmy :) a ja mam 28 lat więc już czas najwyższy na pierwszego bobasa
    a Ty Kochana ?

    Aha, to kochana trzymam kciuki! Dlugo sie nie staracie, ale mam nadzieje ze ten cykl bedzie waszym cyklem!
    U nas to w sumie od maja tak.. Tzn w maju zaszlam w lipcu poronilam :( od sierpnia walczymy i nic. Wiec 4 cykl po poronieniu i placz.. Oby w grudniu sie udalo..
    Ja mam za pare miesiecy 28, takze tez juz marze o dzidzi, chcialam byc mloda mamusia.. A to sie tak ciagnie i ciagnie..

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 20 listopada 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Aha, to kochana trzymam kciuki! Dlugo sie nie staracie, ale mam nadzieje ze ten cykl bedzie waszym cyklem!
    U nas to w sumie od maja tak.. Tzn w maju zaszlam w lipcu poronilam :( od sierpnia walczymy i nic. Wiec 4 cykl po poronieniu i placz.. Oby w grudniu sie udalo..
    Ja mam za pare miesiecy 28, takze tez juz marze o dzidzi, chcialam byc mloda mamusia.. A to sie tak ciagnie i ciagnie..
    ja poroniłam w maju:( w grudniu bym już była mamą:( eh cieżko jest ale wierze że tak miało być i teraz bedzie już tylko lepiej !!

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ