X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierniczę, ale mnie wczoraj ominęło!
    Normalnie rozkręciłyście się na maxa!!!
    A ja sobie już wczoraj odpuściłam.
    Z resztą dziś też mam taki zamiar- wyluzowałam się o dziwo. Staram się nie nakręcać, a raczej przygotować się na niepowodzenie, bo organizm mój mówi że chyba przyjdzie @. Ale spoko :)

    Dziś słoneczko świeci, ja od rana wzięłam się za robotę więc jest OK.

    Udanego szkolenia Qrczaku- może nie będzie tak tragicznie :)
    A i pozostałym dziewczynom życzę miłego dnia! Buziaki!

    Malenq lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Jestem. Szkolenie zleciało, w zasadzie jakieś głupoty pokazywali. Dostałam nowy sprzęt do pracy w terenie. Śliczny tablecik, tylko musiałam podpisać na niego odpowiedzialność materialną na ponad 3 tyś. zł! Aż się zapytałam, czy on aby nie jest ze złota, że taki drogi :/ Szkolili mnie jak się włącza i używa tabletu i jakieś pierdoły :/ Tylko 3 godziny zmarnowane.
    Ale dobre wieści są takie, że mam już taką znieczulicę na tą robotę, że nawet już mnie głowa nie chce boleć :P No może tyci boli, ale do przeżycia. Mam za to dobry humor, bo śluzik dziś bardzo płodny mam, a niedawno zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny, więc góra za dwa dni owulka :D Co oznacza, że inofolic działa jak należy, bo wychodzi, że owu będzie jakieś dwa dni wcześniej niż ostatnio :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prosze. czyli Qrczaczku poznałaś nowinki technologiczne i jak się włacza tableta :D czyli nie było az tak źle, tylko ta odpowiedzialność materialna rzeczwiście troche wygórowana :/
    Super, ze dobrze działa inofolic! Mam nadzieję ze dzięki niemu zazieleni się na Twoim wykresiku :)
    A ja juz nie moge dczekac sie czy małpiszon jutro przylezie :D a tak bym chciala juz nowy cykl zacząć :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania wiele dziewczyn czuje sie w ciazy jak na @... :P
    Ale trzeba sie uzbroić w cierpliwośc :) czekanie najgorsze...

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek - teraz ja i mój tablet jesteśmy za pan brat :P

    Jestem jakaś spokojniejsza w tym cyklu i w sumie wszystko mi jedno, czy się uda, czy nie. Doszłam do wniosku, że nie chcę wszystkiego podporządkowywać ewentualnej ciąży. Na razie ;) Teraz myślę o planowaniu urlopu :P Za dwa dni pewnie będzie "faza" na co inne, a za tydzień rozmyślanie - udało się, czy nie udało :P Wtedy to Ania będzie musiała mnie uspokajać, żebym wyluzowała i nie ześwirowała do reszty przed terminem @ ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo kogoś duzo łatwiej uspakajać :D
    Ja odpuściłam sobie testy owuacyjne bo nie chce sie nimi stresowac. Nie robiłam ich jeszcze wiec pewnie bym sie stresowala ze moze cos nie wychodzi a nie chce tez na sile konkretnego dnia <3 <3 Wystarczy, ze tempkę mierze to i tak coś tam da sie wyczytac.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja dzis jestem marchwkowa :D chyba starłam sobie z 5 marchewek, dosypalam cukru i wciagnelam i nadal mi mało. Ale nie chce przesadzic :(

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A My dziś z rana tak na spontana <3 ;) bo wczoraj oczywiście padliśmy :P I nawet nie myślałam, że to już te płodne. No ale dziś wieczorem i jutro z rana bez <3 bo na 9:20 do gina idę, to nie ma jak :( Wieczorem jutro pewnie też padniemy, więc musi to jedno <3 wystarczyć.
    Ale mnie coś jajcor lewy kłuje. Może z niego owulka będzie. Choć myślałam że znów z prawego, bo jakoś od @ to właśnie prawy lekko pikał.


    Dziewczyny polecam na poprawę humoru: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/kwietnioweczki-2014-zaczynamy,2279,33.html tak przy końcu tej 33 strony się ciekawie robi :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ale ja dzis jestem marchwkowa :D chyba starłam sobie z 5 marchewek, dosypalam cukru i wciagnelam i nadal mi mało. Ale nie chce przesadzic :(
    Daj trochę :D Mnie coś ssie dzisiaj :/ Wciągnęłam knoppersa a miałam unikać słodyczy :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu dzisiaj tak cisza? Śpicie już? Czy się bzykacie? :P
    A. coś robi, a mi się nudzi :( I jajnik lewy mi dokucza :/

    aja lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech dokucza :) mi w prawdopodobna owulke w tym cyklu tez bolal jajnik. Chyba prawy. I po owulacji do tej pory cisza a tylko piersi na...... tzn bolą :D nawet jest @ nie bedzie jutro to chyba moge stwierdzic ze cykl jest dobry skoro takie objawy daje :) a cos mnie wieczorkiem zaczal po troszku bolec brzuch. W sumie przestal ale moze to zwiastun jutra.

    Ja czeam na mężulą i zajadam pomidorówke bo dopiero makaron dogotowałam :D

    Marchewke ostatnio chrupalam pokrojona w plasterki ale ze 3 zeb mam z tym lekarstwem to uwazam na twarde wiec na najdrobniejszej terce starłam. Pyszna :)

    Mam nadzieje ze jedno <3 u Was wystarczy :)

    oooo wykrakalam ze jajnik sie nie odzywa... prawy właśnie o sobie przypomnial. jak na zawołanie haha :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahah poczytałam historyjke :D różne cuda sie zdarzają ale żeby takie buble sprzedawac? kurna ja juz bym z apteki wrocila z testem nowym bo jest to byla druga krecha taka gruba to i teraz sikaniec wyjdzie o tej porze.
    No i juz slysze mojego męża jak mówi ze jestem psychiczna że negatywne testy ciazowe rozbieram :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bądź tu człowieku mądry i ufaj takim testom. Ja chyba przy następnym testowaniu też się pokuszę o rezebranie testu, tak na wszelki wypadek :P

    Pomidorówka to moja ulubiona zupa :) Narobiłaś mi ochoty. Teraz będzie mi się po nocach śniła :P Juto muszę ugotować!

    A mąż jeszcze w pracy?

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam do mnie, jeszcze jest duzo bo jak juz gotuje to dla całej parafii :D
    C. jeszcze w pracy i podobno mega zmeczony :( Ja nie wiem jak my bedziemy <3 jak on pada po pracy jak pies pluto. Dobbze ze w odpowiednim momencie ma na rano :D Qrczak jaby cos to by była tylko dwutygodniowa róźnica miedzy naszymi ciązami :D
    aaa i daj znac jak bedziesz po gin.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Qrczak jaby cos to by była tylko dwutygodniowa róźnica miedzy naszymi ciązami :D
    Kwiatuszku ja wiedziałam, że Ty coś knujesz po cichaczu :P ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no czekalam żebyśmy miały taka różnice :D widzisz ja knuje, Ty kombinowałaś z kilogramami :D jakos trzeba sobie radzic :D

    Kochana uciekam, ogarnac ciuszki na jutro do pracy a to nic prostego :/

    Do jutra, erotycznych snów albo nocy mimo wizyty u gina zycze :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Kochana uciekam, ogarnac ciuszki na jutro do pracy a to nic prostego :/
    No tak - paradoks kobiecej szafy: nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić :P

    Do jutra :) Kolorowych snów.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Co tu dzisiaj tak cisza? Śpicie już? Czy się bzykacie? :P
    A. coś robi, a mi się nudzi :( I jajnik lewy mi dokucza :/

    rozwaliłaś mnie :) :) :)
    Qrczak może owulka? robiłaś test ovu? my też jemy obiad, barssz z uszkami :) zresztą my tak późno jadamy bo w pracy nie mam możliwości jedzenia obiadu, dlatego dieta w moim przypadku nie ma szans.
    my z mężusiem wolim <3 wieczorem, bo rano nie mamy czasu, a jak mamy wolne to kiedy nas najdzie ochota, bo przynajmniej mamy ten luksus, że mieszkamy sami.

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja test robiłam i właśnie wczoraj wyszedł pozytywny, więc to pewnie to :)

    aja lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-)

    Przywitać się wpadłam..jak czas pozwoli zajrzę wieczorkiem:)

    Miłego i mało stresującego dnia:)

    Qrczak lubi tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ