X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu zapomniałam napisać, że piękne te Twoje zaproszenia są :D A robisz też księgi pamiątkowe?

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś było już czysto, nie zauważyłam plamień, więc chyba ustały. Sama się zastanawiam, czy to po inofolicu.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Ja wczoraj sobie już odpuściłam i postanowiłam się wyluzować.Ale to było wczoraj wieczorem.

    Dziś od nowa ześwirowałam rano. Jestem zła bo mam kilka testów ciążowych z allegro i postanowiłam jeden zrobić- mega negatyw- żadnych złudzeń. To było do przewidzenia- nawet gdy byłam w poprzednich ciążach było podobnie. Choć plus z tego taki, że trochę to ostudziło mój zapał i daję sobie na wstrzymanie. Temperatura nadal bez zmian- jeśli nie spadnie jutro i w czwartek to wtedy pojadę na betę- nie wcześniej.

    Trzymam kciuki za Ciebie Qrczaczku- żeby u Was wszystko fajnie się ułożyło.
    Ja dziś postaram się wyłączyć cały swój ciążowy tok myślenia i skupię się na pracy. Choć jakoś dziwnie łamie mnie w kościach więc nie wiem jak wysiedzę cały dzień :(

    Trzymajcie się!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    Aniu na sikańca to za wcześnie moim zdaniem było. Więc nie trać nadziei :) Wykres nadal wysoko, zatem ja wierzę, że się udało :D Masz rację, postaraj się wyłączyć myślenie ;) Byle do czwartku zatem :D

    Wpisałam się w Kwietnióweczkach na testowanie 18.04, choć nie liczę na cud. Ale fajnie było jak tam dziś zajrzałam, a tu 1 kwietnia i już pierwsza szczęśliwa zafasolkowana :)

    Biorę się trochę za robotę, bo koło 12 jadę dalej walczyć. Oby w terenie mi tylko szybko poszło, żebym sobie mogła spokojnie odpocząć przed jutrzejszym szkoleniem w pracy :/

    Miłego dnia dziewczynki :) U mnie dziś ciepełko się zapowiada.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu niedlugo wszystko sie wyjasni, oby na twoją korzysc :) ale rzeczywiscie wykres piekny :)
    Jak @ przylezie do mnie w czwartek to na upartego bym mogla testowac 30 kwietnia ale jak nie to 1 maja :) Fajnie by bylo bo niewielkie roznice by były miedzy naszymi ciążami :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek... super że z Ciebie taka optymistka :) no fajnie by było, ale jak na razie nie ma jeszcze żadnej ciąży potwierdzonej.

    Ja złapałam jakiegoś doła- coś czuję że u mnie nic z tego nie będzie. W prawdzie temperatura dość wysoko, ale i @ dopiero za kilka dni- najpóźniej w poniedziałek więc kurde- sama nie wiem!
    Test dziś zrobiłam chyba specjalnie na prima aprilis- tak na przekór- wiedziałam że wyjdzie negatywny, a być może liczyłam że zrobi mi psikusa :)

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu bo ten test to Ci właśnie psikusa zrobił! No ale o tym przekonasz się najszybciej w czwartek jak zrobisz betę :D Wtedy zrozumiesz ;)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz bo ja nadrabiam optymizmem za Ciebie :) założe sie że na koniec miesiaca bedziesz miala go w nadmiarze przy koncowce mojego cyklu :P ale to tak jest, że my chcemy zeby innym sie udalo ( w tej sytuacji Tobie) wiec wierzymy ze tak bedzie a tak na prawde to tylko Ty wiesz jak sie czujesz :) my kibicujemy a Ty biedna sie stresujesz. Ale mogłaby któraś zafasolkować i porozsyłać wiruski bo bedziemy sie tak bujały nie wiadomo jak dlugo :) Padło Anula na Ciebie, ze masz zaczac "chorować" pierwsza! :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,jak to dobrze, że chociaż Wy tryskacie optymizmem.
    Ja mam dziś kiepski dzień- nie wiem co się ze mną dzieje!
    Chodzę jakaś rozdrażniona, wszystko mnie wkurza, nawet mamę zdążyłam oknocić przez telefon- ale mam już dość jej ciągłego wtrącania się w moje życie- ja też potrzebuję czasem odrobiny samotności, a nie ciągłych nalotów i kontrolowania mnie jakbym miała 15 lat!

    Praca... hmm... cokolwiek nie robię mam ochotę albo rozwalić monitor, albo wywalić papiery za okno. Chyba mi odbiło!

    Wieczorem muszę namówić męża żebyśmy gdzieś pojechali i "odchamili" się bo jeśli jutro tez tak będzie to sama na sobie wykonam wyrok! Jestem dziś okropna!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a może to hormony... ciążowe? :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby tak było to może miałabym wytłumaczenie dla swojej dzisiejszej "gorszej mnie" :)
    Ale jeśli okaże się że nie... wtedy już nie będę miała na co zgonić :) Oby jak najszybciej mi to przeszło bo sama z sobą nie wytrzymam!

    Dobra koniec o mnie bo już zaczynam zrzędzić...
    A jak Wasze nastroje????

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w piatek identyczny nastroj ale mi przeszło jak batona zjadłam :P
    U mnie ok oprocz tego ze nudze sie strasznie :P

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tutaj rzadko wchodzę na ovu, bo nie zamierzam sie stresowac, odpuscilam i nawet mi z tym lepiej, spokojnie realizuje plan 8-12 miesiecy prob, a pozniej zobacze co dalej. Do tego mam dużo pracy, wiec nawet za bardzo czasu nie mam na forum. Ładna pogoda, można korzystać :)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spędziłam ostatnie kilka godzin na powietrzu... zmarzłam nieco ale i wyciszyłam się trochę- dobrze mi to zrobiło!

    Nie wiem co jest grane- podejrzewam że ten miesiąc nie będzie dla mnie łaskawy- piersi mnie nie bolą- jedynie sutki są wrażliwe, a w poprzednich ciążach to jak szłam po schodach musiałam je rękami podtrzymywać tak bolały...
    Jedyne co mi pozostaje to czekać!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym znalazła na to wytlumaczenie ale juz nie chce Cie nakrecac. Czekamy razem z Toba :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jeśli to nie hormony ciążowe, to zawsze będziesz mogła zwalić na PMS :P

    Aszka Ty się nie stresuj u nas na wątku, tylko relaksuj! Zobacz jaki dobry humor dziś z kwiatuszkiem miałyśmy :D A na "Inofolicu" jeszcze Malenq nam wtórowała ;) I o ciąży i dzieciach prawie w ogóle nie pisałyśmy. No może poza jasnowidzeniem, że Ania zaciążyła, no ale to oczywista oczywistość :P
    Ja tam lubię tu zaglądać, bo szybciej czas mija od @ do owulacji i od owu do testowania albo kolejnej @. Bądź co bądź dobrze mi tu z Wami i nigdzie się nie wybieram :P A nawet gdybyście chciały, to tak łatwo się mnie pozbyć nie można :P
    Pracą też się nie wykręcaj, bo mnie dziś Malenq musiała zaganiać do roboty, bo zamiast pracować, to siedziałam na forum i nawijałam :P

    A właśnie dziewczynki, melduję się, że wróciłam :D Robota odbębniona, czas na krótki relaks :D

    kwiatuszek789, aszka lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Qrczak znowu dobrze sie spisała :D To już przygotowania do godzenia opieki nad dzieckiem i pisania na Ovu :D

    Qurczakowa dobrze mówi, polać jej... soczku :P Ja tutaj siedze bo już przyzwyczailam sie do Was wszystkich i ciezko by mi bylo jakbym dzien nie zajrzala i nie poczytala co u Was. Bycie na forum nie wpływa w ogole na to czy bardziej sie nakrecam czy nie. Tutaj martwie sie problemami innych, przy okazji zapominajac troszke o swoich. A tak to bym np teraz nudzila sie i myslala kiedy @ kiedy owulacja i zamiast na wykresie bym lookala na telefonie albo papierowym kalendarzu :P dla chcacego nic trudnego.

    Pewnie zanudzałyśmy Aszke naszymi smutami i nie chce sie Jej z nami juz gadac ... ;)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marimiko Autorytet
    Postów: 860 947

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam kilka pytań.. bo staramy się z mężem drugi cykl, ale obserwuję temperaturę i szyjkę robię dopiero pierwszy cykl. Śluzu nie badam, bo jeszcze nie do końca w tym się odnajduję i mimo ze teoretycznie wiem to jakoś w praktyce nie umiem tego odróżnić. Owulacje miałam w zeszłym tygodniu i dzisiaj dosyć mocno mi skoczyła temperatura w górę (zresztą bardziej niż na owu). Dzisiaj zauważyłam taki śluz jasno brązowy (ciemny beż) ale nie jest to całodniowe tylko takie jednorazowe wypłynięcie :P Czy to się kwalifikuje jako plamienie czy nie? Nie potrafię jeszcze tego do końca odróżnić.


    I czy taki skok temperatury jest normalny? Bo niestety nie mam porównania w poprzednimi cyklami, ale trochę się tym zdziwiłam. Dodatkowo mam taki lekki ból podbrzusza - przy jajnikach jakby - ale nie jakiś dokuczliwy, tylko takie napięcie jakby, mini skurcze..

    Nie chcę się nakręcać, bo bardzo łatwo mi to przychodzi i bardzo walczę żeby nie zastanawiać czy to plamienie implantacyjne czy to właśnie zagnieżdżenie?
    Ale jakoś samo ciągle to do tej głowy przychodzi...

    Czy jak zaznaczam objawy na moim wykresie to te objawy muszą być takie solidne czy taki ból podbrzusza też się liczy? zupełnie się na tym nie znam:(

    ex2b3e5e3suplzeq.png
    7v8r3e3kfd3wkgo4.png
    22.03.2017 r. Aniołek [`] (11tc) <3 11.2017-10.2018- 4 ciąże biochemiczne
    01.08.2019 r. - przewidywany TP naszej córeczki Olci <3
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Qurczakowa dobrze mówi, polać jej... soczku :P
    Polać, polać! Tylko dlaczego soczku? To nie ja tu jestem w ciąży ;) , ba nawet owulacji jeszcze u mnie nie było! Poproszę o lampkę czerwonego winka :D Tylko niech będzie słodkie, bo wytrawnych nie cierpię :P
    kwiatuszek789 wrote:
    Ja tutaj siedze bo już przyzwyczailam sie do Was wszystkich i ciezko by mi bylo jakbym dzien nie zajrzala i nie poczytala co u Was. Bycie na forum nie wpływa w ogole na to czy bardziej sie nakrecam czy nie. Tutaj martwie sie problemami innych, przy okazji zapominajac troszke o swoich. A tak to bym np teraz nudzila sie i myslala kiedy @ kiedy owulacja i zamiast na wykresie bym lookala na telefonie albo papierowym kalendarzu :P dla chcacego nic trudnego.
    Otóż to! Gdyby nie to forum i WY to dopiero bym ześwirowała :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytałam na Kwietnióweczkach ze alkoholowi mówimy nie :D usmiałam się z "zalecen", których powinno sie przestrzegac przy staraniach :d Wiesz o czym mowie? bo nie pamietam nazwy ale jak bedzie trzeba to odkopie :)
    W sumie czerwone winko jest zdrowe wiec moze byc i ja tak samo tylko slodkie a wytrawne blee ;)

    Jak @ przyjdzie w czwartek to pomysle czy dopisać sie do Was kwietniówek czy do watku majowego, którego jeszcze nie widziałam. Teoretycznie termin @ bedzie na 1.05 ale znajac moja cierpliwosc to dzien mnie nie zbawi :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ