X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:

    Aszka jak sie czujesz? Pochwal sie brzuniem :)
    nawet dzis ok :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 16:24

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 listopada 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja bym chciala miec kolejne ale tylko do momentu porodu :P Opieki nad dwoma maluchami nie wyobrazam sobie. Ciaze i poród wspominam super ale nie widze siebie z roczną Julką na reku i noworodkiem obok. Z jednej strony mysle nad tym czy skoro juz wybilam se zawodowo z pracy to nie kontynuowac tego zeby nie robic zamieszania znowu za jakis czas. Ale chyba jednak ze 2-3 lata wstrzymamy sie. Tzn maz chcialby od razu ale cwaniak pojdzie do pracy i tam niekiedy siedzi i odpoczywa a ja sama z małą ciagle. W domu nawet jesli on jest to wiekszosc obowiazków na mnie spada.
    Moja dzisiaj konczy 5 tygodni i zaczyna sie normowac w nocy ze spaniem i jedzeniem. Mielismy w zasadzie 1 nocne karmienie bo zasnela o 23 i dopiero o 4 zaczela sie budzic. Meczy ja tez brzunio i stęka biedna przez co ja czuwam i tak półspie. Jak wyrosnie z kolki to powinno byc fajniej. Jak narazie te czuwanie bardziej meczy niz chodzenie wokół niej

    aszka lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja już nie chcę na razie drugiego bąbla..... Mała zajmuje 200%czasu jaki mogę jej dać..
    Nie ma miejsca na razie na drugie

    aszka, aszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sie nie dziwie Wam, moja kolezanka chciała od razu drugie a dziecko ma 2 lata i mowi ze nie mysli bo facet pracuje do wieczora i po prostu duzo jest sama z dzieckiem i nie wyrabia.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka gdzie Twoj suwaczek? Melduj sie szybciutko!

    Ania co slychac?

    Malenq usunela konto?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Aszka gdzie Twoj suwaczek? Melduj sie szybciutko!

    Ania co slychac?

    Malenq usunela konto?
    hej, a to wyglada, moze sie cos stało. Kurcze szkoda :/


    Kwiatuszek hej,ja juz po ciazy jak widac na suwaku. Mialam rzucawke i zrobili na szybko cc. Wszystko dobrze i juz jestesmy w domku.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O zesz kurde!! Dobrze ze wszystko jest w porzadku. gratuluje :) a kiedy mialas cc? Jak poczatki?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    O zesz kurde!! Dobrze ze wszystko jest w porzadku. gratuluje :) a kiedy mialas cc? Jak poczatki?
    mialam w swieta, 24. Zaczełam sie zle czuc zmierzylam cisnienie i mega wysokie, dalej szpital i szybko cc bo zrobili mi wyniki na cito i beznadziejne. Dzieciaczek wczesniak ale zdrowa :) Niedawno wyszłysmy ze szpitala i jest coraz lepiej, pod tym wzgledem ze ze mnie schodzi stres. Mała jest super, mało placze jak chce jesc, albo przewinac, takze spokojnie.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka jak sie macie? Co tam u Was slychac? :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. znacie jakąs rade na unormowanie cykli? Moje zaczely się wahać. Stramy się o dziecko ale kazdy cykl wyglada inaczej... (kiedys cykle 28-29 dni a teraz 32a nawet 36). Myślę, żęby przejsc sie do gina po jakies tab ale pewnie powie ze to sensu nie ma skoro sie staramy

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na takie nieregularne cykle i krwawienia w trakcie cyklu lekarz zapisał duphaston.

    nitta32 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed zajsciem w ciaze tez mialam duphaston na regulacje cyklu. Bralam go po owulacji

    nitta32 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 74 75 76 77 78
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ