X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    Ja miałam cc wiedziałam o tym jeszcze przed ciążą. Nie wiem co jest lepsze- niby naturalny jest bardziej polecany bo lepiej dla dziecka i dla matki, zdarza sie jednak że poród jest ciężki i po naturalnym czasami dziewczyny dłużej dochodzą do siebie niż po cc, ale z drugiej strony cesarka to operacja- zawsze później mogą być komplikacje i zrosty. Ja nie miałam wyboru i musiałam być cieta, ale już teraz myślę czy przy kolejnej ciąży- gdyby takowa sie zdarzyła, a chcę tego- nie będę miała problemów przez jakies blizny itp. No ale- pozyjemy, zobaczymy :)
    co Ty cesarka lepsza. A tam zrosty, ładnie Ci sie wygoi :) To super :) Pozdrawiam Ciebie i dzieciątko :)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Ci szczerze, że tez tak myślałam- niby cesarka szybko, fajnie... no i blizna też OK na początku się wydawała, ale po jakimś czasie zaczęła mnie strasznie drażnić i jak muszę jej dotknąć to aż mnie ciarki przechodzą- okropieństwo! Teraz jest bardzo widoczna i czerwona- mam nadzieje ze to przejściowe!
    Ale ogólnie dość szybko doszłam do siebie po cięciu- ból niesamowity przez pierwszy dzień gdy trzeba już wstać i ledwo się chodzi, ale trzeba sobie wtedy wmawiać że da się radę i poźniej będzie tylko lepiej. No i z pokarmem jest problem- mi zanikł przez cięcie i musiałam się nieźle namęczyć żeby wszystko ruszyło- w szpitalu mały był dokarmiany butlą ale przystawiałam go cały czas, no a w domu już tylko cycka katowaliśmy :) I tak jest do tej pory! Teraz nasz syn to jeden wielki cycolek- nie chce i nie umie pić z butelki, a to nierzadko też problem- zwłaszcza gdy mama chce się wyrwać z domu!
    Wszystko trzeba przeżyć- same niedługo się przekonacie jak to jest :)

    aszka, Malenq lubią tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, a jak Twoja beta- powtórzyłas ją?

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka jak badania, wszystko dobrze? Powtarzalas bete?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna jasne ale z czasem bedzie lepiej :) Zapytaj sie lekarza moze czy mozna czyms te blizne smarowac.

    Tak powtorzyłam jest przyrost jak trzeba teraz juz mam bete powyzej 1100, teraz juz nie badam, musze dac odpoczac i portfelowi i zyle :D Dopiero w srode zbadam 10 czerwca bo 11 do lekarza ide :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 20:27

    anna83_83, Malenq lubią tę wiadomość

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka- no to się tylko cieszyć i faktycznie dać żyle odpocząć :) I sobie przy okazji też!

    aszka lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    Aszka- no to się tylko cieszyć i faktycznie dać żyle odpocząć :) I sobie przy okazji też!
    a Ty sobie z dziaciątkiem pomykaj jak chłodniej, fajnie masz teraz taka pogoda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 18:13

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka jak tam samopoczucie? :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Aszka jak tam samopoczucie? :-)
    średnio, we znaki dają mi się mdłosci i ciąganie na wymioty. Ale pocieszam się, że to minie :) Jest serduszko :) A u Ciebie jak tam, widzę ze juz znasz płec, coreczka super :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2015, 17:13

    Malenq lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, ze groszek rośnie i bije serduszko :)
    Nudnosci i wymioty mina ale mogę sobie wyobrazic jak to męczące. Chociaz dla maleństwa wszystko się wytrzyma :)

    U mnie w sumie ok, troszke bardziej sie już męcze, czasem cos zaboli ale to też normalne. Ale narzekać nie mogę bo gdyby nie wiercenie małej i brzuszek to bym nie wiedziała o ciąży :) tylko czas mega szybko mija i w szoku jestem z e az tak szybko. Z jednej strony ciesze się bardzo a z drugiej co raz bardziej przerazam ;)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Super, ze groszek rośnie i bije serduszko :)
    Nudnosci i wymioty mina ale mogę sobie wyobrazic jak to męczące. Chociaz dla maleństwa wszystko się wytrzyma :)

    U mnie w sumie ok, troszke bardziej sie już męcze, czasem cos zaboli ale to też normalne. Ale narzekać nie mogę bo gdyby nie wiercenie małej i brzuszek to bym nie wiedziała o ciąży :) tylko czas mega szybko mija i w szoku jestem z e az tak szybko. Z jednej strony ciesze się bardzo a z drugiej co raz bardziej przerazam ;)
    tez mam podobnie. Podobno do 14 tyg. to moze tak byc, wymioty, mdłosci itd, pozniej sie uspokaja, ale to tez jakis plus bo wiadomo ze raczej ok jak sa takie objawy. A czulas juz ruchy dziecka mocniejsze?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje juz mala codziennie praktycnie. Z dnia na dzien co raz mocniej. Dzisiaj sama siebie chyba przeszla bo wiercila sie pozniej troche spokoju i na nowo. I tak caly dzien. Ostatnio filmik nakrecalam jak sie brzuch wybija w niektorych miejscach od ciosow ;-) mam lozysko na przedniej scianie wiec amortyzuje jej ruchy i dlatego tez pozno zaczelam ja czuc.

    aszka lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Czuje juz mala codziennie praktycnie. Z dnia na dzien co raz mocniej. Dzisiaj sama siebie chyba przeszla bo wiercila sie pozniej troche spokoju i na nowo. I tak caly dzien. Ostatnio filmik nakrecalam jak sie brzuch wybija w niektorych miejscach od ciosow ;-) mam lozysko na przedniej scianie wiec amortyzuje jej ruchy i dlatego tez pozno zaczelam ja czuc.
    super :) nagrywaj nagrywaj, bedziesz miec pamiątkę :) U mnie wizyta teraz w lipcu, ide na NFZ oprocz prywatnego, zeby mi dali darmowe badania.Czesc za swoja kase zrobiłam, ale w koncu płace kase dla NFZ i mam prawo też do bezpłatnych, typu morfologia, itd.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I prawidłowo. Tym bardziej, że w pierwszym trymestrze duzo badan trzeba zrobic a pewnie kosztują sporo. Tym bardziej, ze Ty i tak nieźle się juz wykosztowałas poczas starań. Teraz lepiej oszczedzać kazde pieniązki na groszka :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    I prawidłowo. Tym bardziej, że w pierwszym trymestrze duzo badan trzeba zrobic a pewnie kosztują sporo. Tym bardziej, ze Ty i tak nieźle się juz wykosztowałas poczas starań. Teraz lepiej oszczedzać kazde pieniązki na groszka :)
    a termin porodu kiedy masz?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z OM 20.10 a z USG robiezne terminy wiec sugeruje sie tym z OM

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zobacz to juz całkiem niedługo. :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby jeszcze troche czasu zostało ale szybko mija. Ważne, ze juz z górki :)

    aszka lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wakacjach to ani sie obejrzysz :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie jak pojde na zwolnienie to juz minie mi chwila moment.
    Z reszta Tobie tez :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ