X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęscie jeszcze nie wydałam duzo kasy na starania ale narazie staram sie myslec ze bedzie dobrze i nie trzeba bedzie szykowac duzych pieniedzy. Podejrzewam ze mnie przy in vitro zgubilyby nerwy. I niestety jakby sie nie udalo to bylabym wsciekla ze tyle kasy stracone. Wiem, ze nie powinno sie tak myślec i nie powinno sie zalowac kasy na dziecko (w sensie na starania o dziecko) ale nie chce sie wpakowac w mega dlugi biorac kredyt np na 3 proby in vitro. Inseminacja moze jeszcze jeszcze bo jednak tansza ale jak podliczyc wszystkie badania to te 5tysi mnie juz przeraza. Jesli sie nie uda to widocznie tak ma byc i nie ma co sie sprzeciwiac naturze.
    Przynajmniej narazie mam taki tok myslenia. Ciekawe co bedzie za kilka lat w razie niepowodzen.

    Zobacze jaka bedzie jutro tempka, jeśli odbije to pewnie sie skusze na sikanca.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby odbila :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... no ten tego... :P

    a83d4cdbfcf26211m.jpg

    Malenq, aszka lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Dziewczyny... no ten tego... :P

    a83d4cdbfcf26211m.jpg
    gratuuulacje :* oby zdrowo sie chowało.

    anna83_83 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 lutego 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :* i śle wiruski zebyś szybciuko do mnie dołączyła &&& :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Dzięki :* i śle wiruski zebyś szybciuko do mnie dołączyła &&& :)
    byłoby super :D

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek- jeszcze raz GRATULUJĘ!!!

    A ja posłusznie się melduję że 04.02.2015 zostałam "rozpakowana".
    Nasz synek urodził się przez cesarskie cięcie- jest zdrowy- 10 pkt apgar, śliczny (ale to chyba każdy rodzic tak uważa) i kocha cycusie mamusi :) Więcej szczegółów nie zdradzam ;)

    Trzymam kciuki za Wasze starania i nie tylko. Pozdrawiam serdecznie bo nie wiem kiedy teraz bede mogła usiasc i cos napisać...
    P.S.Macierzyństwo pomimo całego strachu i wielu wyrzeczeń jest cudowne- życzę żeby każda z Was mogła doznać tych wzruszających chwil.

    Malenq, aszka, Ona_89' lubią tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Aniu :*

    Synuś - jak przystało na prawdziwego meżczyzne ubóstwia cycusia :D nic w tym dziwnego :D

    Zdrówka :*

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jeeeeeeeeeeeeeeeee w końcu się rozpakowałaś i TY:) GRATULUJĘ :)

    KWIATKU śliczny SUWACZEK:) ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    Kwiatek- jeszcze raz GRATULUJĘ!!!

    A ja posłusznie się melduję że 04.02.2015 zostałam "rozpakowana".
    Nasz synek urodził się przez cesarskie cięcie- jest zdrowy- 10 pkt apgar, śliczny (ale to chyba każdy rodzic tak uważa) i kocha cycusie mamusi :) Więcej szczegółów nie zdradzam ;)

    Trzymam kciuki za Wasze starania i nie tylko. Pozdrawiam serdecznie bo nie wiem kiedy teraz bede mogła usiasc i cos napisać...
    P.S.Macierzyństwo pomimo całego strachu i wielu wyrzeczeń jest cudowne- życzę żeby każda z Was mogła doznać tych wzruszających chwil.
    GRATUUULLAAACJEEEEE :)

    anna83_83 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka co u Ciebie?

    Malenq, Anula, Qrczak - jak tam Wasze szczęścia? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 20:38

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc!

    U nas wszystko OK! Mieliśmy niedawno niewielki kryzys bo mały zessał ode mnie jakiegoś wirusa który mnie dopadł i przez 2 dni prawie nie spał, ale teraz wszystko się normuje i mój bąbelek właśnie słodko sobie śpi :)

    No właśnie Magdalenq, Qrczak- co u Was???
    A poza tym co u naszych "staraczek"- dziewczyny- odzywajcie się!!! :)

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • somebodytolove94 Autorytet
    Postów: 275 334

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :) Dziewczyny, serdecznie gratuluję no i wszystkiego, co najlepsze w dniu kobiet :D

    anna83_83 lubi tę wiadomość

    n59ytrd8vprkwr09.png
    0d1yqqmz0mxdy3yr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal nic, ale w koncu zaczełam leczenie. Niestety pierwszy ten m-c nieudany, bo nowy lek tak na mnie podziałał do stymulacji że pecherzyk szybko urósł ale był niedojrzały z badan hormonalnych wyszło i odstapilismy od inseminacji, bo w ten dzien co byłam na ostatnim podgladzie pękał. (tydzien temu). Teraz biore dupka na wywołanie @ i od nowa. Jak sie nie uda za 3 podejsciem jak w koncu juz podejde do IUI to czeka mnie invitro. Tyle dobrego ze lekarz nie wyciaga kasy wiec ten tysiak na inseminacje to zaoszczedzony, bo przeciez mogl powiedziec ze dobry i zrobic inseminacje, wiec mi ulzylo :D ze chociaz kasa nie poszła na marne, bo wiadomo jak dobry pecherz to moze sie nie udac ale to co innego jak wiesz ze pecherz niedojrzały i juz pękł.

    Fajnie masz Ania z tym rodzicielstwem :) Ja zajmowałam sie chrzesniakiem od 2 miesiaca wiem wiec ze to nie jest łatwe i przyjemne, chociaz dzieciaczki słodkie.

    Kwiatuszek jak sie czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka 3mam mocno kciukaski........
    u nas ok., mały kryzys laktacyjny był, ale się rozwiązał........
    mała wczoraj skończyła 2 miesiące:
    1aeb1da46edd0af8m.jpg

    buziaczki

    anna83_83, aszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    aszka 3mam mocno kciukaski........
    u nas ok., mały kryzys laktacyjny był, ale się rozwiązał........
    mała wczoraj skończyła 2 miesiące:
    1aeb1da46edd0af8m.jpg

    buziaczki
    ale piekna <3

    Malenq, anna83_83 lubią tę wiadomość

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenq- śliczna ta Wasza księżniczka :) Normalnie schrupać takiego słodziaczka bym mogła!!!

    Aszka, widać trafiłaś na lekarza z powołania a nie na takiego który doi kasę- fajnie że jest uczciwy. Mam nadzieję, że następne podejście będzie dla Was tym szczęśliwym!
    A co do tego macierzyństwa- Aszka- ja też zajmowałam sie dziećmi rodzeństwa, ale wtedy działało to na mnie jak antykoncepcja- twierdziłam że nie nadaję sie do bycia matką i długo odkładałam tą decyzję bo nie mam cierpliwosci itd, ale uwierz mi gdy się ma swoje dzieciątko jest zupełnie inaczej-gdy ktoś mi tak mówił to uważałam że ściemnia żeby mnie namówić. Zawsze w stosunku do bratanic/bratanków byłam rygorystyczna twierdziłam że ja swoich dzieci nie bede rozpieszczać bo taki mam po prostu charakter- BZDURA- już teraz wiem, że bedzie inaczej. Własnemu dziecku trudno czegokolwiek odmówić, a jego płacz sprawia że serce mięknie!

    somebodytolove94 gratuluję ciąży i życzę samych szczęsliwych chwil.

    Trzymajcie się kobietki, a ja zmykam bo mój mały smyk się obudził :)

    Malenq, somebodytolove94, aszka lubią tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna prawdę pisze...ją tez miałam stawiać granice dla malej...Bzdura... Jak tylko zakwili to na rączki i buziaczki dostaje....

    anna83_83 lubi tę wiadomość

  • somebodytolove94 Autorytet
    Postów: 275 334

    Wysłany: 9 marca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Kobietki, byliśmy dziś z narzeczonym w cywilniaku, ale zdecydowaliśmy się jednak na ślub kościelny ^^ Mamy do zrobienia gruntowny remont, dzidziusia w drodze, także nasz ślub będzie skromny, msza w kościele i obiad w domu. Jesteśmy młodymi ludźmi, nie jest nas stać po prostu na wielki bum :D i tu pytanie do was :D poszukuję ładnej sukienki w przystępnej cenie, którą mogłabym ubrać na ślub i wykorzystać jeszcze kiedyś :D Pozdrawiamy serdecznie :)

    n59ytrd8vprkwr09.png
    0d1yqqmz0mxdy3yr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    Magdalenq- śliczna ta Wasza księżniczka :) Normalnie schrupać takiego słodziaczka bym mogła!!!

    Aszka, widać trafiłaś na lekarza z powołania a nie na takiego który doi kasę- fajnie że jest uczciwy. Mam nadzieję, że następne podejście będzie dla Was tym szczęśliwym!
    A co do tego macierzyństwa- Aszka- ja też zajmowałam sie dziećmi rodzeństwa, ale wtedy działało to na mnie jak antykoncepcja- twierdziłam że nie nadaję sie do bycia matką i długo odkładałam tą decyzję bo nie mam cierpliwosci itd, ale uwierz mi gdy się ma swoje dzieciątko jest zupełnie inaczej-gdy ktoś mi tak mówił to uważałam że ściemnia żeby mnie namówić. Zawsze w stosunku do bratanic/bratanków byłam rygorystyczna twierdziłam że ja swoich dzieci nie bede rozpieszczać bo taki mam po prostu charakter- BZDURA- już teraz wiem, że bedzie inaczej. Własnemu dziecku trudno czegokolwiek odmówić, a jego płacz sprawia że serce mięknie!

    somebodytolove94 gratuluję ciąży i życzę samych szczęsliwych chwil.

    Trzymajcie się kobietki, a ja zmykam bo mój mały smyk się obudził :)
    wlasnie tak jest, ale ja chrzesniaka rozpieszczam, a wiem ze do swojego to bede rygorystyczna, poniewaz pracuje z dziecmi i widze co sie dzieje z takim puszczonymi samopas. Niemniej chrzesniaka moge, to tak samo jak babcia :D sa luzy.


    Somebody poszukaj sukienki np z allegro, ja kupiłam sobie na poprawiny sukienke od babki podajac tylko wymiary ktora szyje rozne sukienki i mam ja do dzis, chociaz od slubu mineło duzo czasu, rozmiar ekstra. Masz racje nie ma co sie rozpedzac z weselem.

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ