X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Mery owulacja to nie mechanizm, ze na pewno wystapi w konkretnych dniach. Teoretycznie liczy sie 14dni od konca czyli w Twoim przypadku to 13dc. Najlepiej kochac sie ok. 2 dni przed owu czyli tak jak napisalas 11dc. Ale moze sie tez spoznic wiec kilka dni trzeba dodac.
    Mierz temperature, prowadz wykres a szybkp sie zorientujesz kiedy mozesz miec owulke. A najlepiej idz na monitoring.

    Aszka troche szkoda ze kolejny cykl musisz czekac ale jak piszesz ze to nawet lepiej po stymulacji clo to okej :-) a nie bedziesz musiala na nowo badan robic?

    hej staramy sie z mezem juz 10 miesiecy, wczesniej przyznaje nie wiedzialam kiedy mialam plodne itp bo wczesniej mialam cykle 26-28 i trudno mi bylo okreslic kiedy co jak potem zaczelam duzo czytac na ten temat ale wiadomo podzielone sa opinie teraz od paru cykli mam co 27 dni i ciekawa bylam jak liczyc ta owulacje czy od konca czy od poczatku wiem ze moze sie przesunac itp ale mnie np zawsze boli jajnik ok 13-14 dnia cyklu wiec nie wiem czy on boli przed w trakcie czy po...

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od konca czyli od 27dc odjac 14 to bedzie 13dc...

    Mery idz do gina, zrob badania bo skoro tyle sie staracie.to.moze cos jest nie tak. Zbadajcie tez nasienie meza. Przy takich cyklach latwo jest trafic w owulke bo jak ona jest to nie jest problemem czy bedzie 13 czy 15dc. Nie martw sie tak bardzo bo to kwestia kilku dni wiec serduszkujcie w tych dniach co 2 dni i czekaj na efekt. Wiele dziewczyn na forum ma dlugie i nieregularne cykle i wtedy zaczyna sie problem ze wsrzeleniem sie w czas owulacyjny. Trzeba wtedy cykle regulowac i wtedy zaczyna sie myslenie czy bedzie ta owulka czy nie. Jesli masz pewnosc ze owulka u Cb jest okej to nie zadreczaj sie kiedy dokladnie ona bedzie bo dzien w ta czy w ta nie zrobi roznicy jak i tak wiesz kiedy mozesz sie jej spodziewac.

    A takie myslenie i rozkminianie negatywnie wplywa na starania i zablokujesz sie w koncu.

    Moze tsh zbadaj.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek nie, bo te badania wazne 6 miesiecy wirusologiczne, a posiew 3 miesiace takze ok, zdaze.

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Od konca czyli od 27dc odjac 14 to bedzie 13dc...

    Mery idz do gina, zrob badania bo skoro tyle sie staracie.to.moze cos jest nie tak. Zbadajcie tez nasienie meza. Przy takich cyklach latwo jest trafic w owulke bo jak ona jest to nie jest problemem czy bedzie 13 czy 15dc. Nie martw sie tak bardzo bo to kwestia kilku dni wiec serduszkujcie w tych dniach co 2 dni i czekaj na efekt. Wiele dziewczyn na forum ma dlugie i nieregularne cykle i wtedy zaczyna sie problem ze wsrzeleniem sie w czas owulacyjny. Trzeba wtedy cykle regulowac i wtedy zaczyna sie myslenie czy bedzie ta owulka czy nie. Jesli masz pewnosc ze owulka u Cb jest okej to nie zadreczaj sie kiedy dokladnie ona bedzie bo dzien w ta czy w ta nie zrobi roznicy jak i tak wiesz kiedy mozesz sie jej spodziewac.

    A takie myslenie i rozkminianie negatywnie wplywa na starania i zablokujesz sie w koncu.

    Moze tsh zbadaj.


    Wiem dziekuje bardzo za odpowiedz wlasnie w tym cyklu staralismy sie co 2 dni a w te najbardziej plodne dziennie wiec czekam teraz na efekt okres mam miec 6 stycznia wiec mam nadzieje ze nie dostane hi hi :)) tak wiem ze to 13 dc robilismy badania z mezem i wszystko jest w porzadku bo myslalam ze moze mam cos z hormonami, nasienie meza tak samo w porzadku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 12:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane...melduję, że nadal w dwupaku jestem:)

    buziaki

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    hej kochane...melduję, że nadal w dwupaku jestem:)

    buziaki


    Bardzo dobrze, trzymaj sie dzielnie :) :* dzis się w pracy zastanawiałam jak tam mała Konstancja i stwierdziłam, ze niech siedzi w brzuniu bo ziiimno na dowrzu :P

    Mery powodzenia w takim razie i zeby @ nie przyszła :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    hej kochane...melduję, że nadal w dwupaku jestem:)

    buziaki
    trzymaj sie :)

    A ja dzis moglam wczesniej wyjsc to poszlam na zbadanie tego posiewy wyniki az do 6 dni...haha.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie po monitoringu - ładne ciałko zółte, płyn w zatoce douglasa - czekamy na efekty ;) jak nie zaskoczy to nastepny cykl tez na clo.

    aszka, anna83_83 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dawno mnie tu nie było!
    Chciałabym Wam wszystkim złożyć życzenia noworoczne- zafasolkowanym- udanych, bezbolesnych i łatwych rozwiązań oraz ślicznych maluszków, staraczkom- dwóch grubych krech w 2015 :)

    Ja póki co jeszcze funkcjonuję w dwupaku i jest mi z tym dobrze- jedynie co to apetyt mi nie dopisuje i ciągle po jedzeniu mi niedobrze ale myślę że jakoś jeszcze wytrzymam te 1,5 miesiąca!

    Kochane moje- oby 2015 był dla nas wspaniałym rokiem, pozbawionym zmartwień i komplikacji! Trzymajcie się cieplutko i udanej imprezy sylwestrowej Wam życzę ;)

    aszka, kwiatuszek789, Malenq lubią tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego i spełnienia warzeń, zieloności - groszkowości, uśmiechu na co dzień, szczęścia i dobrych wyborów w 2015:)

    buziaki, buziaki...

    Aniu to szybko minie....ja odliczam zegar i się doczekać już nie mogę, kiedy moja córa zdecyduje się wyjść:)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenq udanego rozwiązania!!!
    Ty sie nie mozesz juz doczekac kiedy Kosia już bedzie z Wami, a ja tak sobie mysle ze ten nasz maluch mógłby jeszcze z 3 miesiace posiedziec w brzuszku bo chyba nie wyrobimy sie z wykonaniem założonych planów przed jego narodzinami. Modlę sie żeby chociaz dał mi czas do połowy lutego :)

    Oj... to będzie ciekawy rok!!! W styczniu 2014 nie myślałam że tak to się wszystko poukłada :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq plan wytrwania do 2015 roku zrealizowany wiec teraz czekamy na Kosie :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyczepiło sie do mnie wczoraj wieczorem plamienie, dzis juz było większe, czesto śluz mocniej zabarwiony krwią a teraz sama krew. Pojawiły sie tez skrzepy :/ Od wczoraj rana biore dupka (2x1) a dzis jest mniej wiecej 5dpo to raczej na @ za wczesnie. Najpierw przez myśl przyszło mi plamienie implantacyjne ale teraz zaczynam w to wątpic ze względu na tą obfitość plamienia-krwawienia.
    Prosze trzymajcie mocno kciuki aby to bylo jednak TO a nie jakis kolejny problem ze zdrowiem :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to było to, trzeba patrzec na wykres, jezeli tempki beda szły glownie schodkowo w gore to raczej duze prawdopodobienstwo ze to na plamienie implanatacyjne. Dobrze tez 7 dni po owu zbadac progesteron.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatku obserwuj siebie...3mam mocno kciuki

    Plan do trwania zrealizowany fakt, a moja mała się cofnęła do góry i ani myśli wychodzić:-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 11:00

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatku- niestety po lekach organizm może troszkę wariować, ale trzeba być dobrej myśli.
    Aszka ma rację- jak bedziesz robic beta hcg z krwi to koniecznie przy okazji zbadaj progesteron- jeśli bedzie zbyt niski to bez luteiny lub duphastonu sie nie obejdzie- musisz tego dopilnować!
    Trzymam mocno kciuki!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 11:09

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenq- chyba strach przed urodzeniem w 2014 minął i teraz mała Kosia wyluzowana siedzi w brzuszku :) Przyjdzie na nią czas. A ogólnie jak sie czujesz- możesz spać?

    Malenq lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    Magdalenq- chyba strach przed urodzeniem w 2014 minął i teraz mała Kosia wyluzowana siedzi w brzuszku :) Przyjdzie na nią czas. A ogólnie jak sie czujesz- możesz spać?
    Nie śpię po nocach, spojenie boli, krzyż boli, skurcze delikatne są, ale poza tym nic się nie dzieje:-P

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tylko, ze i tak biore 2 tabl dupka dziennie. w nowy rok rano wzielam pierwsza tabse a wieczorem se zaczeło. Temperatura dzis praktycznie na tak samo niskim poziomie jak wczoraj. Chyba nie ma co sie łudzic. Bety nie bede robiła sama z siebe bo mam ja w pakiecie lux medu ale potrzebne skierowanie wiec jak gin da to ok a jak nie to nie bede kasy wydawala. Tak samo z progesteronem.

    Malenq bo Kosia czeka do 10tego :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie znowu odwlecze chyba hsg bo dostalam antybiotyk i niestety ale wielka dawke pozniej jak zwykle grzybica po antybiotyku ale trudno., trzeba wyleczyc zapalenie gardla.


    Malenqa niech siedzi jak dobrze :) Ania czekamy na wiesci :)

    Kwiatuszek trudno, trzeba probowac dalej.

    Ciekawe jak tam QRczakowa z dzieciatkiem...

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ