X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    święta??? jakie święta heheheheh.................
    Aniu zgaga to moja nowa "przyjaciółka" która się odczepić nie może....
    co do porządków, ja też polegam głównie na mężu....sama niestety już nie dam rady........
    Kośka już nie szaleje, ale przeciąganie, prostowanie nóżek boli.......ale kocham te małe wystające stópki hehehehe
    aszka jak najwięcej aniołków nam trzeba:) dziękuję:)
    buziaki

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się melduje po USG III trymestru.
    Lekarz powiedział, że wszystkie parametry są w normie, synek ma się dobrze, waży ponad 1870 g i jest ułożony główką do dołu. Buziaczek ma fajny, nosek zgrabny :) Na święta jestem uspokojona!

    Ja tez sie powoli zaczynam przyzwyczajac do zgagi- choc nie jest łatwo.
    A co do świat... do mnie chyba jeszcze nie dociera ze za niecaly tydzien beda! Tak sobie myślę, że jak raz nie powymywamy szafek na świeta to sie nic nie stanie :)

    Malenq, kwiatuszek789, aszka lubią tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - czytałam, że na zgagę jest dobra Szczęśliwa Ciążą, ale jeszzcze nie próbowałam, może nie będę musiała :)
    też się trochę boję, tych wszystkich nieprzyjemnych dolegliwośći i tego co przyniesie ze sobą ta wyczekana upragniona ciąża, ale i tak jestem szczęśliwa, ze już będe mamą. Tylko tak na prawde to nie mam pojęcia co mnie czeka

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze zgagą długo nie miałam do czynienia, obawiam się że w pewnym momencie każdą z nas to czeka i prędzej czy później ta niezbyt przyjemna "koleżanka" przypałęta się na dłużej lub krócej. :-) Wszystko jest do przejścia!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2014, 10:07

    Malenq lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jade do tesciowki na dwa dni,to nic nie robie...aktualnie nic mi sie nie chce bo jestem przed @ i wiecie jak to jest...ale skoro nikt nie odwiedza to na razie niech zostanie lekki bałagan. Po @ ide na posiew z szyjki i hsg, ostatnio jak bylam w tej klinice to wzielam ulotke tam napisane ze te sono hsg to trwa 20 minut max, to nawet szybko pojdzie :)

    Malenq lubi tę wiadomość

  • kUBEK Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro o wszystkim i o niczym postanowię napisać tutaj :)
    Setki forum i zero satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Może tutaj ją uzyskam.

    Kochałam się z partnerem w dzień owulacji (kalendarzyk pewności nie mam) a następnie dzień po. Bez zabezpieczenia z pełnym wytryskiem. Następnie po 4 dniach dostałam krwawienia czerwoną krwią ze śluzem. Czy jest DUŻA szansa na to że spóźni mi się okres i będę w ciąży ? Czy seks w sam dzień owulacji z wytryskiem daje największe szanse na zajście w ciąże ? Dzidziusia chciała bym mieć :)

    Pozdrawiam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kUBEK wrote:
    Skoro o wszystkim i o niczym postanowię napisać tutaj :)
    Setki forum i zero satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Może tutaj ją uzyskam.

    Kochałam się z partnerem w dzień owulacji (kalendarzyk pewności nie mam) a następnie dzień po. Bez zabezpieczenia z pełnym wytryskiem. Następnie po 4 dniach dostałam krwawienia czerwoną krwią ze śluzem. Czy jest DUŻA szansa na to że spóźni mi się okres i będę w ciąży ? Czy seks w sam dzień owulacji z wytryskiem daje największe szanse na zajście w ciąże ? Dzidziusia chciała bym mieć :)

    Pozdrawiam!
    jest duza szansa ale czy bedzie to dopiero sie okaze jak test wyjdzie pozytywny.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kUBEK jesli kochasz sie bez zabezpieczenia to zawsze szansa/ryzyko (dla tych które nie chcą ciąży) jest. Najlepiej sie kochac 2 dni przed owulacja a jak nie wiesz kiedy na 100% ona wystapila to ja bym sie nie nakrecała za mocno. Jesli krwawienie na 4 dni po stosunku miałoby oznaczac implantacje to bardzo szybko by było ale zazwyczaj jest dobrych kilka dni pozniej.

    Wiem, ze troche nie po Twojej myśli napisałam ale niestety nie tak hop siup z ciązą, jak tak bedziesz sie nakrecała to nic dobrego to nie da. No i my wrózkami nie jesteśmy bo kazdy organizm jest inny i nie ma reguły, że jesli u kogos owulka jest np 14dc to i u mnie czy u Ciebie tak wystąpi.
    A jak zajdziesz to sie okres spóźni ale na min 9 msc :P

    Zapisz sie do ginekologa na monitoring i wtedy bedziesz wiedziala kkiedy jest dobry moment na serduszka.

    Ale i tak życze powodzenia i grubych dwóch kresek na tescie :)

    kUBEK lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, ja już po wizycie:
    Jupppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    wody wzrosły do 9,5-10 (wszystko na tym samym sprzęcie było robione) - wcześniej pokazywało 6-7AFI,
    szyjka zamknięta, mała ruchliwa iiiiiiiiiiiiiiiiii zielone światło do pozostania w domku na święta (chyba, że mała sama zadecyduje się wyjść)....
    w przyszłym tyg. mam kolejne usg:)
    TAaaaaaaaaaaaaaaaaaak się cieszę:)
    Wasze kciukaski i modlitwy skutkują, więc łapczywie proszę o więcej................:)

    serduszko ma nadal niemiarowe bicie, ale usłyszałam, że nie ma bloku przedsionkowo-zatokowego więc mała może bezpiecznie siedzieć w brzuszku:)

    mam leżeć, dalej się nawadniać wodą, kefirami itp. i może uda się dotrzymać do 01.01.2015???????????????????????// kto wie.............
    chociaż ja mam przeczucie, że mała urodzi się jeszcze w tym roku...zobaczymy....

    boszzzzzzzzzzzzzzzzzz jakie to wszystko "niestabilne", zmienia się jak w kalejdoskopie.................

    z negatynych wieści to "wyhodowali" GBSa...więc antybiotyk przed porodem będzie.....

    buziaki kochane:)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq, Kochanie świetne wiadomości :)
    Wspaniale, ze wód jest wiecej wiec męka z piciem wody daje efekty! Dobrze, ze z serduszkiem jest lepiej więc myśle, ze swieta spedzicie w domku. Leż i sie nie forsuj przypoadkiem :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenqa moja mama bedac ze mna w ciazy tez brala antybiotyk bo miala angine i ok, a teraz sa w ogole dobre leki nie trzeba sie przejmowac tylko brac jak trzeba...nie wplywaja w ogole na ciaze, chociaz wiadomo w ulotce pisza zeby za zgoda lekarza bo musza sie zabezpieczac..ale ja tez biore leki np na serce i tarczyce itd i mi lekarz powiedzial, ze tez jak zajde to bede musiala brac i tyle. Lepiej miec dobre wyniki i byc zdrowym tzn ustabilizowanym itd niz np chorowac czy cierpiec bo wtedy dziecko sie tez zle czuje w brzuchu. Tak naprawde to jest bardzo malo lekow ktore maja wplyw na ciaze i tych lekarze nie przepisuja...Super ze sie poprawiło, niech mała siedzi jak najdluzej :) A ja sie troch wkurzyłąm, bo mi lekarz powiedzial ze jak bede miec wyniki to sie umawiac na hsg a teraz ci w recepcji gadaja ze ja sie mam umowic do lekarza, najpierw... no i najpierw sie wkurzylam a teraz mysle, ze moze i lepiej pojde go wymecze o te inseminacje, niech mi od razu leki zapisze itd wiec, moze to i lepiej...bo i tak bym musiala pojsc i tak, a tak przynajmniej pojde wczesniej...


    Wesołych Swiąt życze wszystkim bo jutro jade do tesciowej i dopiero w czwartek wieczorem bede :*

    Malenq lubi tę wiadomość

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenq super wieści!!! Może jednak uda Ci się wytrzymać do przyszłego roku? :) Byłoby fajnie- teraz tylko odpoczywaj i myśl pozytywnie.

    Malenq, aszka lubią tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt, dla tych w ciąży - spokojnych i bezbolesnych porodów, dla Qrczaczka spokoju i radosci z synka, dla staraczek wymarzonych II kreseczek jak najszybciej :)



    PS. Korzystając z okazji pochwale sie 16mm jajeczkiem w 7 dc :P tylko nie zapiytałam jakie endo było ale gin kazał przez całe Świeta "sex, sex, sex" więc trzeba sie zastosować. Tylko jak już wiem, ze teraz pora na <3 to libido zerowe :(

    Jak nie urok to sraczka.

    Malenq, aszka lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatku u mnie z libido w "szczęśliwym" cyklu też było ZEROWE - powodzenia, takie święta to ja lubię:)

    Dziękuję za życzenia i również zdrowych, pogodnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia, spokoju w sercu i miłości od ludzi...
    dla brzuchatek zdrowych ciąż i szczęśliwego rozwiązania...
    Qrczaczku szczęśliwych chwil ze swoim skarbem:)
    a Ovulantkom szybkiego zafasolkowania:)

    buziaki

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :-)

    Jak tam poswiateczne nastroje?
    Malenq rozpakowalas sie czy dzielnie sie trzymasz? :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej hej.......

    Dzielnie się trzymam....
    wczoraj byłam na IP, KTG nie wykazało skurczy.........
    wpis z belly na dziś:
    Jesteś w 39 tygodniu ciąży
    (38 tyg. i 0 dni)
    Miesiąc: 9
    Trymestr: 3
    Wiek płodu: 36 tydzień
    Data porodu:
    11 stycznia 2015
    (pozostało 14 dni)

    a ja pozwalam mojej małej za 6dni "wypychać się" na Świat:)

    Buziaczki kochane

    ps. co do nastrojów, to objadłam się chyba za wszystkie czasy.......chociaż atmosfera świat w tym roku nie dopisała...teściowie jak zawsze, niezawodnie wkurzyli na maksa....

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze jeszcze sie trzymacie :-) wytrzymaj do 10 stycznia :-P

    U mnie w wigilie tez atomsfera nie byla taka jak powinna i wyszlo do dupy.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenqa trzymamy kciuki. Napisz jak wyjdziesz ze szpitala gdyby bylo wczesniej itd,
    Moze Qrczak tez sie odezwie jak sie troche obrobi :D z dzidziusiem.

    Kwiatek to działaj :) a mi przyszla @ w swieta co mi pokrzyzowało plany bo jak pisałam miałam isc na te hsg, ale sie okazało ze lekarz moj ma jakis wyjazd i niestety ten cykl musze oddpuscic z tym hsg, bo teraz swieta, pozniej on jedzie i tak sie mijamy, niby kto inny moze zrobic, ale powiedzial ze mam do niego a to zarzadzajacy klinika to rozumiecie, nie bede sie klocic. Ale to nic moze i dobrze, bo jak odczekam a to bedzie ten co nadajdzie jeszcze (nie ten teraz) trzeci cykl to juz bedzie super przerwa od clo :) i bedzie tak przykładnie. Wiec trudno...pewnie dopiero na poczatku lutego sie uda zbadac jak nie pozniej. A tak to zycze Wam najlepszego w nowym roku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny mam pytanko ktoras ms cykle 27 dniowe? W tym cyklu owulka wypada miedzy 11-16 dniem cyklu? I pytanie owulke liczymy od pierwszego dnia cyklu czy np 14 dni przed końcem cyklu ?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery owulacja to nie mechanizm, ze na pewno wystapi w konkretnych dniach. Teoretycznie liczy sie 14dni od konca czyli w Twoim przypadku to 13dc. Najlepiej kochac sie ok. 2 dni przed owu czyli tak jak napisalas 11dc. Ale moze sie tez spoznic wiec kilka dni trzeba dodac.
    Mierz temperature, prowadz wykres a szybkp sie zorientujesz kiedy mozesz miec owulke. A najlepiej idz na monitoring.

    Aszka troche szkoda ze kolejny cykl musisz czekac ale jak piszesz ze to nawet lepiej po stymulacji clo to okej :-) a nie bedziesz musiala na nowo badan robic?

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ