X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek - będzie dobrze, zobaczysz :-) Żyjąc w ciążowych celibacie aż zazdroszczę Ci tych staranek - korzystaj póki możesz ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 20:41

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    Kwiatek - będzie dobrze, zobaczysz :-) Żyjąc w ciążowych celibacie aż zazdroszczę Ci tych staranek - korzystaj póki możesz ;-)

    O dziwo moje libido jest niczego sobie w tym cyklu wiec trzeba korzystac :P

    Orientujecie sie ile powinien miec pecherzyk aby mogl peknąć? Nie che mi sie juz forum wertowac i wujka google pytac :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pamiętam ile powinien mieć.

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    O dziwo moje libido jest niczego sobie w tym cyklu wiec trzeba korzystac :P

    Orientujecie sie ile powinien miec pecherzyk aby mogl peknąć? Nie che mi sie juz forum wertowac i wujka google pytac :P
    od 18 do 30 mm w zaleznosci od kobiety organizmu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku będzie dobrze..........ja jak ANIA zazdroszczę STARANEK.........boszzzzzz ja już nie pamiętam "co i jak" hehehehheehe
    u mnie gin mówił 18-25 - powyżej torbiel................

    ja chciałabym poinformować, że prawdopodobnie przed świętami Konstancja będzie już na świecie, oprócz choroby serduszka, przyplątało się "mało wód płodowych" i mój gin po 21.12 chce rozwiązać ciążę.... decyzja zapadnie 15.12 3majcie kciuki aby przez ten tydzień (mam nakaz wypijania 5-6l wody)przybyło wód płodowych i abym nie musiała na święta leżeć w szpitalu......

    buziaki wszystkim i pozdrowionka dla Qrczaka:)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenq bez względu na to czy urodzisz 21.12.czy później wszystko na pewno dobrze sie ułoży. Najwyżej mała Konstancja bedzie Waszym prezentem pod choinkę:) A jeśli by sie tak zdarzyło że bedzie trzeba ciaże rozwiązac wczesniej to czas w szpitalu na pewno szybko Ci minie. Nie zazdroszcze Ci wypijania tak duzej ilości wody dziennie, ale jak trzeba to jestem pewna że dasz radę ją pochłaniać :) Jejku, nie wierzę że to już niedługo- dopiero co pisałas że jesteś w ciąży a lada dzień możesz mieć córeczkę na rękach :)
    Trzymaj się dzielnie!!!

    Tez pozdrawiam Qrczaka- mam nadzieje że choc raz na jakis czas wchodzi na forum i czyta te nasze wypocinki- liczę na to że w dogodnym dla siebie momencie da nam znac co u nich słychac! :)

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniu ja też uwierzyć nie mogę....czasem zastanawiam się kiedy minęły te miesiace hehehe
    u ciebie skarbie też ładnie na suwaczku:)
    jestem pewna, że jak tylko będzie miała jak to się do Nas odezwie (Qrczak)...
    ginekolog mój zapowiedział, że być może już na wigilię będę z Kosią...ale to się zobaczy....:)

    Elfik, aszka lubią tę wiadomość

  • wiola438 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauważyłam, że najlepiej nie myśleć o tym to wtedy się udaje, ja często jak zaczynam myśleć o tym wszystkim, to szukam innego zajęcia. Do tego powiedżcie mi jakie suplementy diety spożywacie, aby zajść w ciąże, widzialam wiele ciekawych w aptece internetowej: http://www.i-apteka.pl ale już sama nie wiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 09:38

  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje libido ostatnio leży i kwicza anawet nie - nawet nie popiskuje że by coś chciało - chyba juz jestem tym zmęczona :(

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq pij wode pij, niech Malutka jeszcze sobie korzysta z ciepełka w "domku" :) każdy dzien jest na wagę złota :)

    Wiola ja sie upieram przy inofolicu, ktory troszke wzmacnia owulke ale nie kazdy jest jego zwolennikiem. Moj gin nic nie skomentował jak mu powiedzialam ze dobrze na mnie wpływał a poprzednia ginka zaleciła mi go. Ja na ta chwile biore tylko kwas foliowy - 2 tabsy dziennie. Musze jutro jakies witaminki sobie zakupic.

    Yuly może już mechanicznie zaczeliście serduszkowac i to jest przyczyną braku checi na igraszki?

    Co do peccherzyka o dziwne jaest dla mnie ze we wtorek gin nizadowolony byl pecherzykiem 16mm a w czwartek rano mialam juz lekki skok tempki. Sama nie wiem co o tym myslec. Mam nadzieje, ze jesli to bya owulka to ze armia mezawytrwale czekała od niedzieli do srody/czwartku :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 21:16

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie na przerwie od stymulacji :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka rozumiem, że ze względu na hsg?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Aszka rozumiem, że ze względu na hsg?
    tak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tez ze wgledu ze musze zrobic przerwe w stymulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie info o Qrczaku?
    Dziewczyny jak tam zdrowie i nastroje:Malenqa, Ania, Sana?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek Qrczakowa była w dwupaku a jak teraz to nie wiem.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja sie jakos jeszcze trzymam :) Oby tak zostało do lutego. A co nowego u Was?

    Malenq lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuly wrote:
    Moje libido ostatnio leży i kwicza anawet nie - nawet nie popiskuje że by coś chciało - chyba juz jestem tym zmęczona :(
    tez myślę, ze kwiatuszek mo że mieć rację
    może ise odpręż jakoś? może zróbcie przerwę ?

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuly wrote:
    Moje libido ostatnio leży i kwicza anawet nie - nawet nie popiskuje że by coś chciało - chyba juz jestem tym zmęczona :(

    Mi sie też wydaje że to "zmęczenie materiału" i wypadało by na jakis czas odpuścić albo zajac sie czymś innym żeby sie nie nakręcać- nic na siłę bo efekt bedzie marny.
    Gdy my sie staraliśmy i pilnowalismy kalendarza to ani ja ani mąż nie mieliśmy z tego przyjemności-no bo jak mozna ją mieć gdy podczas seksu w głowie kłębią się pytania typu "ciekawe czy teraz sie uda?". Dopiero jak skupiliśmy sie na innych rzeczach odłożyliśmy starania na "za kilka miesiecy" i cieszyliśmy się igraszkami wtedy gdy mieliśmy na to ochotę to sie udało. Moim zdaniem nasz kobiecy organizm chyba sam daje sygnał kiedy chce aby doszło do zbliżenia, bo podnosi nam sie libido i to wtedy jest największa szansa na zajście- np. ja podczas stymulacji monitorowane dni płodne mialam 11-13 d.c. a checi na seks zero- w prawdzie w ciaze zachodziłam mechanicznie ale nie utrzymywała się odpuściliśmy więc starania.
    Zaszłam i utrzymałam ciąże nie biorac żadnych leków-nie myśląc o tym, że chcę zajść- gdy miałam mega ochotę na zbliżenie gdzies w 25 d.c. - i nigdy nie podejrzewała że tak późno mogę miec dni płodne! Taka jest własnie natura-jej się nie oszuka.

    Moja rada- zamiast myśleć o robieniu dziecka pomyślcie jak sprawic sobie przyjemność tak aby zbliżenia nie były mechaniczne i celowe tylko dawały Wam frajdę- nam przynajmniej to pomogło.
    Oczywiście taka opcja wchodzi w gre gdy nie ma jakis mechanicznych (np. niedrożnośc jajowodów) lub hormonalnych przeszkód w zajściu.

    Trzymam kciuki za wszystkie starające sie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 11:41

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może zrobimy przerwę - nie wiem sama

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ