X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Jak cos informuje, że Qrczak nadal w dwupaku :)
    pozdrow :p

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    pozdrow :p
    okej ;)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza zapadła....

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje Aniu...

    Ale korzystam z okazji i opowiem co mój gin wczoraj zdecydował jak poszłam z informacja że chce dzidzie. Wkleje to co pisałam na innym atku zeby nie pisać na nowo ;)

    "A ja po wizycie u gina. W sumie fajnie doktorek podszedl do tematu. Od razu powiedział mi jaki ma plan. I po pierwsze skracamy cykl wiec od 16dc mam brac przez 10 dni dupka. Nie zapytałam jaki to może miec wpływ na blokade owulki ale zapytam go za tydzien bo kazal mi podejsc zeby zobaczyc czy rosną mi pecherzyki bo teraz miałam kilka pecherzyków w obydwu jajnikach i w kazdym najwiekszy mial okolo 10mm wiec za tydzien zobaczymy czy urosną. Po drugie mam brac 1/4 tabl bromocornu zeby troszke zbić PRL. I po trzecie daje mi jakies 3 msc na podregulowanie cyklu i kolejne 3 jesli beda z ładna owulką a ciązy nie bedzie to bedzie proponował badanie drożnosci jajowodów. Ale wszystko zalezy od tego jak bardzo jestem nakrecona na ciąze i czy wole sie dłużej postarac czy działać."

    Także jestem pozytywnie nastawiona, facet konkret, chyba wie co robi :)

    PS. Qrczak nadal w dwupaku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 14:06

    anna83_83, Malenq lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek... zobaczysz że wszystko będzie dobrze :) Trzymam kciuki! :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku skarbie i TO JEST GIN:) super podejście, jasny plan...kochanie teraz to zleci i będziesz nam się tu chwaliła wysokością bety:)

    pozdrów Qrczaka :* :* :*

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenq- u Ciebie rozwiązanie coraz bliżej- co u Ciebie słychać?

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu dziękuję, na razie trwamy "z piersią do przodu" i nie poddajemy się czarnym myślom...kolejne badanie serduszka na 20.12 i mam nadzieję, że okaże się, że nie jest "gorzej".....
    aniu mam nadzieję, że u WAS wszystko w jak najlepszym porządku :)
    nio nio nio u Ciebie również, tylko 74dni......to szybciutko "zlatuje".....

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w miarę OK, póki co nie mogę narzekać- choć samopoczucie jest raz lepsze raz gorsze- w zależności od tego czy maluch daje mi popalić. W poniedziałek idę na kontrolę do mojego lekarza- zapytam go przy okazji o badania III trymestru które pewnie przed świętami będę musiała zrobić- mam nadzieję że nic mnie w trakcie nich nie zaskoczy.
    A czarne myśli trzeba odsuwać!!! Zobaczysz że u Ciebie wszystko się jakoś poukłada i mała Konstancja wyrośnie na śliczną i zdrową dziewczynkę.
    Trzymaj się dzielnie i nie zapominaj o nas :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis byłam służbowo u moich znajomych, którzy maja chyba 3 letnia córcie. Taaaka kochana ze nie chciało mi sie wychodzic od nich. Jak jej tatus powiedział "pani juz musi isc" a Niunia ze swoja dziecięcą stanowczoscia w krzyk i "nieeee!!!!" :) ajjj do schrupania :) a w miedzyczasie oczywiscie usiadła koło mnie i "pisała" swój protokół :)

    anna83_83, Malenq lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek... to znak że masz dobre podejście do dzieci :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek to dobrze, wg mnie poprobuj najpierw z ustabilizowaniem, ja tak zrobilam i jestem zadowolona mimo ze dzidzi nie ma to np mialam okresy 70 dni teraz mam 35 to juz sukces.

    Malenqa i Ania trzymajcie sie cieplo i czekamy na informacje o rozwiazniu :) :)

    Super ze Qrczak nadal sie raznie trzyma.


    Ja ide za tydzien na posiew z pochwy przed hsg mi w styczniu potrzeba. Dzis troche mam skwaszony humor, kolezanka ktorej kibicowalam na forum(2 lata staran, super badania) po invitro nie zaskoczyla :/

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka przykro mi z powodu forumowej znajomej, kurcze tyle badan i przygotowan do invitro a tu porazka...

    Ja tez mam kiepski nastroj, robia bo w pracy robia totalna sieczke i znowu strach przed utrata pracy. Jeszcze niedawni cieszylismy sie z mezem ze wszystko fajnie sie uklada, ze moze za rok pojdziemy na swoje a teraz obydwoje stroimy przed ryzykiem straty pracy. Czemu tak sie musi walic co jakis czas, nie moze byc stabilnie? :(

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek wlasnie z praca to jest ciezko moj sie dowie pod koniec grudnia czy mu przedluza na okreslony czy nie, a jak nie to znowu szukanie pracy, szok.

    A z tym invitro to wlasnie czytalam ze niektore nawet za 4 zaskakuja ale kurcze tak szkoda:/

  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie - takie czasy z ta pracą

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny! będę mamusią! mam dwie kreski! będę mamusią !

    Malenq, aszka, anna83_83, Yuly lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś wrote:
    dziewczyny! będę mamusią! mam dwie kreski! będę mamusią !
    gratulacje :)

    Baś lubi tę wiadomość

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś wrote:
    dziewczyny! będę mamusią! mam dwie kreski! będę mamusią !
    Spokojnej ciąży życzę! Moje gratulacje :)

    Baś lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dziękuję :) i wszystkim staraczkom po dziecaczku - tak na swięta zyczę :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś gratuluje.

    Ja po monitoringu, przez tydzien pecherzyk urósł tylko 6mm wiec za mało ale licze na to ze to przez moje długi cykle i pozne owulki. Lekarz powiedział zebysmy nie tracili nadziei ale zapisał mi na kolejny cykl CLO. Także ja jestem jeszcze pozytywnie nastawiona na ten cykl a jak nie to mam nadzieje ze wspomagacz pomoze :)

    anna83_83, Baś lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ