X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ładnie sie zapowiadało a szalg trafi chyba cykl. Ale co tam, nie ten to moze kolejny :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze Qrcza w dwupaku i ze u Was dobrze dziewczyny :) Ja znowu masa pracy czekam do swiat i woooolne :)

    Kwiatuszek moze kolejny bedzie tym :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy ma byc to bedzie, bez spiny :)

    aszka, Baś lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Kiedy ma byc to bedzie, bez spiny :)
    ano wlasnie.

    Baś lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej kochane:
    "Qrczak 13 grudnia (26.12) Aleks – 38t2d sn"

    Kochanie gratulacje, dużo, dużo zdrówka, spokoju i wiary, nadziei i odpoczynku:)
    buziaki

    ja w poniedziałek się dowiem czy na 100% rozwiązujemy ciążę przed świętami...
    trochę mało tych wód płodowych aby czekać dłużej...a i serducho małej nie tak jak trzeba pracuje....3majcie kciuki dziewczynki...

    Kwiatku najważniejsze to trzeźwy umysł...ja w lutym i marcu 2014 to już miałam po 6 latach starań załamkę torbielą itp. a tu widzisz jaka niespodzianka się trafiła....
    z perspektywy czasu to TRZEŹWY umysł i jasne myśli to jest ważne...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 10:13

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Kiedy ma byc to bedzie, bez spiny :)

    Bez spiny - sa drugie terminy :D - jaki suchar :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qurczaczku kochany nasz zdrowka, zdrowka i jeszcze raz zdrowka! Gratuluje i mocno Was tule :-*

    Melanq za Was trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze :-) bo bedzie dobrze, zobaczysz :-)

    A ja sie melduje 1dc po skroconym przez dupka cyklu, zadzialal jak powinien bo cykl byl ksiazkowy 28 dni, tylko chyba bez owulki. Od jutra CLO i zobacze jak organizm zareaguje na niego. I monit w wtorek bo mialam byc miedzy 9 a 12dc ale to swieta :-\

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak gratulacje!!!! Malenqa wroc i napisz po co i jak. Trzymam kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Qrczak gratulacje!!!! Malenqa wroc i napisz po co i jak. Trzymam kciuki.
    kochanie z tabletem na porodówkę pojadę jakby co heheheheh

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    kochanie z tabletem na porodówkę pojadę jakby co heheheheh
    o no jasne :D dawaj relacje na zywo :D


    Ja Wam powiem ze dzis przezylam niezla akcje w pracy, siedza za biurkiem a jak mnie bol chwycil jajnika i brzucha masakra, ale minelo, przyszlam do domu i znowu, polecialam do tego gina z kliniki nieplodnosci bo moj ma juz wolne...zbadal mnie w ciagu 4 minut usg dopochwowym i powiedzial ze czysto, a juz myslalam ze cos sie dzieje...nic nie bylo, ani pecheryzka ani nic (wiadomo bo mam cykl bezowulacyjny an to wyglada) kazal brac nospe i tyle. Szok...tak sie wystarszylam ze to moze cos strasznego, ale mi ulzylo. Naczytalam sie ze po tym clo moga byc rozne nieprzyjemne akcje, mimo ze moj lekarz dal mi cala kupe lekow, ktore bralam razem z clo, to jednak stracha mialam. Uf ulzylo mi, a ten gin z kliniki nieplodnosci powiedzial, ze to moze byc taka reakcja jajnikow i brzucha po odstawieniu clo, zeby przez tydzien brac nospe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka bardzo możliwe, ja za drugim razem źle zareagowałam na clo....więc nie dziwię się Twoich obaw....dobrze, że szybciutko miałaś jak sprawdzić co się dzieje....
    i faktycznie mnie jajniki nawet po odstawieniu clo bolały....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    aszka bardzo możliwe, ja za drugim razem źle zareagowałam na clo....więc nie dziwię się Twoich obaw....dobrze, że szybciutko miałaś jak sprawdzić co się dzieje....
    i faktycznie mnie jajniki nawet po odstawieniu clo bolały....
    tak i mi kazal wziac luteine przez tydzien zeby w razie czego tam wszystko oczyscic dopochwowa. Uf bo juz mialam mega stracha.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja dostałam też progesteron, nie dupka, nie luteinę coś innego...ale właśnie żeby wszytko unormować...

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka całe szczeście, ze wszystko jest dobrze i ze miałas mozliwosc sprawdzenia tego u lekarza bo bys sie martwiła.

    Ale te CLO robi zamieszania w organizmie :/ az sie boje z nim zaczynac ale mam nadzieje, ze nie beda mi za bardzo dokuczac skutki uboczne

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Aszka całe szczeście, ze wszystko jest dobrze i ze miałas mozliwosc sprawdzenia tego u lekarza bo bys sie martwiła.

    Ale te CLO robi zamieszania w organizmie :/ az sie boje z nim zaczynac ale mam nadzieje, ze nie beda mi za bardzo dokuczac skutki uboczne
    nie martw sie, ja zadnych skutkow nie mialam, tylko ze teraz mnie pobolewalo po odstawieniu to nie znaczy ze z powodu clo ile ze praca jajnikow nadaktywna.

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc!

    QRCZAK- gratulacje, dużo spokoju i wytrwałości Ci życzę!!! Mam nadzieję, że niebawem się odezwiesz i będziesz mogła nas wprowadzać w tajniki macierzyństwa :)

    Magdalenq- jak sie czujesz? Kosia spokojna czy dokucza Ci troszkę?
    Ja ostatnio walczę z bólem szyjki i ze zgagą!!! Są dni że czuję się fatalnie, w dodatku dołuję się tym, że nie mogę prawie nic zrobić w domu przed świętami- okna czekają z myciem na męża- o innych rzeczach nawet nie chce myśleć!

    Kwiatek- cykl sie reguluje więc wszystko jest na dobrej drodze :)

    Aszka- widzę że nieźle najadłaś sie strachu. Jak to dobrze że mogłaś tak szybko zjawic sie u lekarza i sprawdzić co jest grane. No niestety tak to jest że jakiekolwiek leki które bierzemy maja wpływ nie tylko doraźnie i na jeden organ, ale i na cały nasz organizm dużo później. Oby wszystko się u Ciebie unormowało.

    Pozdrowionka i do miłego... postaram znów zameldować sie niebawem i licze na same dobre wiadomości od Was :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche ten lekarz sie na mnie pogapił jak na wariatkę po tym badaniu bo czysto, ale wiadomo lepiej sie upewnic, nigdy tak nie miałam.


    Qrczak własnie czekamy na wiesci i foto :)niemowlak-02.gif


    Malenka aniolek dla Ciebie i dzieciaczka niech czuwa maly-aniolek.gif


    Ania trzymaj sie i czekamy na wiesci kiss.gif

    Malenq lubi tę wiadomość

  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze lepiej sparawdzić - ja bym nospy nie mogła - nie dział na mnie jak trzeba

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wy juz gotowe na swięta - bo ja w lesie - nawet choinki nie mamy

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie generalnie ogarniete, oprocz łazienki bo czeka na porzadne sprzatanie ale to w weekend juz chyba zrobie. A jedzonko zostalo do zrobienia tak na swiezo tuz przed swietami. Dzis chcialam nadgonic z kilkoma rzeczami ale jakos nie moglam sie zebać za robote. Jutro do pracy i weekend na szczescie.

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ