X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam pojecia o tych badaniach, oprocz PRL nic innego nie miałam. Jak ten cykl sie nie uda to tez sobie jakies porobie. W maju ma wizyte u gin to moze cos na niej wymusze. Albo boli na bejbika może? Ewentualnie na @. Może teraz to taki PMS?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania pisz nam szybciutko jak bedziesz miała wyniki :) kciukamy! :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu leż i odpoczywaj i nic się nie stresuj. Trzymam kciuki za jutrzejszą betę, na pewno będzie piekny przyrost :D <3

    Dziewczyny polecają zrobić po owulacji progesteron, prolaktyne, TSH i estradiol. No to jutro sobie zrobię, bo to będzie mój 7 (wg Ovf) lub 8 (wg mnie) dpo, więc idealnie na badania.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam kciuki aby wszystkie badania byly idealne, ksiązkowe :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wqrw :/ Czasem nie cierpię swojej teściowej!!!

    aszka lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co sie stało? co odwaliła?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Focha strzeliła, bo ją poprosiłam, żeby balkon na chwilę otworzyła, bo smierdzi w mieszkaniu. Czy ja coś złego zrobiłam? Nic na to nie poradzę, że mam wyczulony węch i drażnią mnie pewne zapachy. I nawet A. się zgodził, że śmierdzi.
    A ta z fochem burknęła pod nosem, że to pewnie ona się zesrała. :/ Wqrwiłam się i powiedziałam jej, że jak dla mnie to mogą się zaczadzić tym smrodem!

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innej beczki, chyba mi się @ rozkręca. Byłam niedawno w wc i jasnoczerwoną krew widziałam :( No i to by było na tyle w tym cyklu... :( :( :(

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże wielki problem robi z niczego. Trzeba czasami przewietrzyć, a jak lubi takie klimaty to niech sobie zaduch robi u siebie w pokoju. Nie przejmuj sie Kochana bo nic złego nie zrobiłas, ona niech sie zastanowi jak sie zachowuje bo to żałosne było.
    A może masz wyczulony węch z pewnego powodu? ;)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie za wcześnie na małpe?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mialam wyczulony węch, więc to nie TO.
    Na @ wg mnie stanowczo za wcześnie, no przynajmniej o jakieś 5 dni. Ale nie wiadomo co się dzieje z moim organizmem pod wpływem Inofolicu i oczywiście podświadomego stresu związanego z obserwacją cykli w celu prokreacji ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.

    No i spadłam :( Dziś temp 36,80 i nie chciała drgnąć nawet jedną kreseczkę, a to oznacza wg poprzednich cykli, że w niedzielę powinna zjawić się @. Kurde nie dobrze, bo liczyłam, że mi się fl wydłuży a nie skróci :/ Jeśli bedzie się utrzymywać taka długość, to nie mam szans na ciążę :(

    Idę dziś na badania.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaczku przykro mi bardzo <tuli> Zawsze powtarzasz dziewczynom ze temperatury są u każdego różne, ze sa wykresy gdzie tempka spadła a ciąza była, ze dopuki @ nie ma to nadzieja jest. Wiem, ze juz sie nastawiłaś ze nici z tego cyklu ale "najlepszy sposób na osiągnięcie sukcesu to postępować wg rad, które dajemy innym". Ja jeszcze wierze, ze moze organizm wariuje i ze może jeszcze nic straconego :*

    Biegnioj na padania i nie wiem czy dzisiaj dobry dc ale koniecznie zbadaj progesteron. Może wystarczy pobrac Duphaston lub luteine żeby szybciutko zaciążyć.

    Buziaki Słonko :*

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po badaniu, zrobiłam TSH, progesteron, prolaktyne i estradiol. Zapłaciłam 97 zł. Wyniki niestety dopiero w poniedziałek po 12:00. Ale i tak się cieszę, że to zrobiłam, bo przynajmniej będę miała jakiś obraz moich hormonów i na kolejną wizytę do gina pójdę już z wynikami. Może jak je zobaczy, to zacznie działać w innym kierunku.
    Cycki zaczynają mnie boleć. Normalnie organizm wariuje na całego! Dziewczyny piszą, że to przesilenie wiosenne i większość z nich uskarża się na nietypowy i dziwaczny cykl.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to rzeczywiscie było przesilenie a nie jakies powazne zmiany hormonalne. Kurde jak to wszystko poplatane :/
    Mnie wieczorem prawy jajnik porzadnie zaczal bolec i tak z minute naparzał ze az przysiadłam. I dzis rano tez przypomniał o sobie. I niby w sumie juz po @ a małe skrzepy jeszcze sie pojawiają. Nie zdziwie sie jak to torbiel ;/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taką nadzieję. Ale im dłużej się obserwuję, tym wydaje mi się że moje ciało daje mi więcej sygnałów, że coś nie gra. Nie tylko Ty zasugerowałaś mi dupka. Mój gin jeszcze na to nie wpadł. Wizytę mam 28.04 to może wtedy coś pomyśli. No chyba, że jak odbiorę wyniki to okaże się, że nie wyglądają za wesoło, to wtedy będę szukała szybko jakiegoś innego ginekologa.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie nie spodobało to ze zalecil Ci te wszystkie leki bez konkretnych badan. Ogolnie to nie mialam pojecia o tym wszystkim ale jak poczytalam dziewczyny to wlosy mi deba stanely na glowie. Kurde gdzie sie podziali lekarze z powolania? pytam gdzie!??

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie skreślam absolutnie jeszcze mojego gina. Myślę, że chciał dobrze, wiedząc, że mi zależy żeby jak najszybciej zajść. Poza tym jak poczytałam, to okazuje się, że nie jestem wcale takim wyjątkiem, który bierze clo bez wcześniejszego monitoringu. Okazuje się, że jest tu masa dziewczyn, które biorą clo przez 3 cykl i w ogóle w tym czasie nie muszą chodzić na monitoring. No ale decyzję podjęłam, że teraz clo nie będę brała. Zresztą jeśli @ zjawi się wcześniej, to nie udało by mi się wcisnąć do niego na wizytę przed 14 dc, także odpada.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba, ze tak. Do mojej byloby ciezko chodzic na monitoring bo raz w tygh jest u mnie. Bym juz musiala kombinowac z innym lekarzem :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek np mnie jak mi przepisał dhuphaston to sie zapytał czy mam owulke, bo przy braku owulki go sie nie zaleca. Natomiast ja odpowiedziałam, że mam bo stosuje testy owu, a on ze tyle starczy. Natomiast inne leki, to wiadomo od tarczycy to juz badania miałam złe itd, wiec przywrocili.

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ