X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak moja tesciowka z kolei wietrzy z córka jak opetana, a ja siedze i drze z zimna.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczynałysmy z dupkiem bo chcialysmy podregulowac cykle i nie sprawdzalysmy czy jest owulacja a moge podejrzewac ze jej nie bylo. teraz na 99 % jest przy inofolicu i dupku

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, a moja teściowa bardzo rzadko wietrzy, co mnie totalnie dziwi, bo oni mieszkają w starym budownictwie i coś jest pochrzanione z kanalizacją i bardzo często smrodek czuć na całej klatce schodowej. Ona wszystkie odpływy zatyka, ale żeby wywietrzyć, to już problem ma :/ Dziś się z rana głupio tłumaczyła, jak zwykle z resztą. A. jej nagadał, ale teraz to ja mam zamiar się fochować :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze Qrczaku! :) Niech spada na drzewo teraz z tłumaczeniami :D

    Qrczak, aszka lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej tłumaczenia zawsze są głupie!
    - Czemu kłamiesz? - A bo tak jest śmiesznie.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rece mi opadły. Dosłownie. Teściowe :/

    Ja niedlugo zwariuje z moja psina, wczoraj dostala kolejna kroplowke i leki na watrobe bo pasozyt ja zaatakował. Z dwojga złego lepsze to niz nerki. Troche spokojniejsza sie zrobila, lepioej oddycha itp to mama zadzwonila niedawno ze jakas osowiala ;/ no zesz kuurna. A spokojnie siedzialam sobie w pracy to teraz sie znowu stresuje.
    Jeszcze dzis mam dentyste i pozniej znowu do weta ;/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze inny "problem", sprowadzcie mnie na ziemie jesli zwariowałam i przesaadzam.
    Otóż kolezanka namawia mnie na rajd rowerowy który ma grubo ponad 30km i mialby sie odbyc 4 maja. ja z kolei 3 maja testuje i powiedzialam, ze na wszelki wypadek wole nie jechac ze wzgledow osobistych. W zasadzie wie o tym ze mamy sie starac ale dla niej to obcy temat, ogolnie macierzynstwo są jej dalekie i abstrakcyjne. starsza ode mnie o 5 lat. I delikatnie mowiac obśmiała mnie i mowie ze od rajdu nie zajde wczesniej lub pozniej ze to nie ma wplywu. to mowie ze to to akurat wiem ale wole dmuchac na zimne i sie za bardzo nie przemeczac bo rowerem w sadzie nie jezdze. Przeginam? Bo juz sama chyba wariuje

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jedz, rajd zawsze mozna jeszcze odbyc.

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze - nie pojechałabym. Raz, że to nie jest 3 km tylko 30 km, a dwa, że nie wiadomo jak trasa przebiega i wiele może się zdarzyć. No ale to tylko moje zdanie.

    Brzuch naparza coraz mocniej i plamienia się nasiliły. Obawiam się, że do wieczora może się jednak @ zjawić :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie bym przejechała bo kiedys jezdziłam. Trasy łątwe, asfaltowe. ale 30 km to kawał drogi. Nie zaklezy mi na rajdzie tylko jakos tak sie zeszło czy z nia pojade. Dzidzia wazniejsza a nie darowałabym sobie straty przez jakis durny rajd.

    Kurde to strasznie wczesnie Ci sie zacznie @ :/ lipa :(

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lipa. Ale teraz nie mam już na to wpływu. Co ma być, to będzie. Jakby co, będę próbowała w poniedziałek dostać się do jakiegoś gina.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Ja już zaczynam weekend.

    Nie odzywałam się wcześniej bo czekałam na wyniki, moja dzisiejsza beta:
    845 mIU/ml kamień spadł mi z serca! Stresowałam się niesamowicie cały dzisiejszy dzień.

    Qrczak, a co z tymi Twoimi plamieniami? Ustały?
    Mam nadzieję, ze wszystko dobrze się ułoży :) Czekam aż któraś z Was dołączy do mnie wreszcie.

    Udanego weekendu.
    Idę leżeć dalej. Papa.

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu cieszę się, że beta ładnie przyrasta. Mówiłam, że nie ma się czym martwić ;) Super <3

    Plamienia nadal mam, raz większe a raz mniejsze. Do południa bolał mnie też brzuch, koło 15 trochę ustał, ale na prawdę mnie to martwi.
    Zrobiłam dziś badania hormonów i w poniedziałek jak odbiorę wyniki być może coś się wyjaśni.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku ściskam :* ja jestem "pielęgniarką" swojej młodej kotki, wczoraj dostała antybiotyk i kroplówkę (wet pokazał mi jak podać kolejne), dzisiaj powtórzyłam zabieg i tak do niedzieli...podejrzewa "wirusówkę-jelitówkę" i mam nadzieję, że tak jest...że to nie jest coś gorszego....więc wiem co czujesz...
    co do rajdu - to nie zając nie ucieknie - powinnaś teraz odpuścić, chyba, że będziesz 100% pewna, że "nie będziesz"....
    u mojej teściowej wiecznie okna - wszystkie - pootwierane - i przeciąg jest jak nie wiem co...najbardziej denerwuje to zimą, bo nie przykręci grzejników (ma ryczałt) i otwiera okna - bo jej wolno....więc w każdą stronę można przedobrzyć...

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos strasznego jak zwierzak choruje wiec nie wyobrazam sobie choroby dziecka :( Malenq trzymam kciuki za kocurka :) moja wet jest wspaniała. Powiedziała, ze dopuki bede miala watpliwosci czy z psiakiem jest plk to bedzie nas ciagała po wizytach. Może i lepiej.
    Na rajdzie mi nie zalezy i tak pewnie bym sie nie wybrała nawet jakbym wiedziala ze nie de w ciazy bo zwyczajnie jestem za leniwa ;) tylko zastanawialam sie czy nie zeswirowałam i czy juz ie przesadzam.

    Aaaaa zapomniałam!!! Zakończyłam dzis w zasadzie leczenie zębów :D zaleczone wszystkie :D podobno mam jakis do wyrwania ale mam watpliwosci co do tego bo mówi ze to siodemka a ja jedna siódemke mam tak jakby wyrwana bo miałam tam kanałowe i cały zab z biegiem czasu wykruszył mi sie. Wiec nie bardzo rozumiem, który do usunięcia :/ a oprócz tego zdjecie kamienia i basta :) najwazniejsze, ze obyło sie bez kanałowego, znieczuleń, płacenia i szybko poszło :) :) :) ajjj co za ulga :)

    Meżuś dziś wział urlop, po dentyscie i weterynarzu pojechalismy do maca :D pozniej zakupki, miłe popoludnie :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ekstra :) :*
    Kwiatuszek to fajnie, teraz z gorki.
    Qrczak moze za m-c.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu dzisiaj cichutko. Piekna pogoda to i wszystkie zajete. Jak minał Wam dzien? My pojechaliśmy na działke, posialiśmy kwiatuszki a później do tesciowej. Bozzziu jak ona mnie drażni. Myślalam ze jak długo jej nie widziałam to bedzie lepiej ale mylilam sie. Myślałam ze wyjde z siebie. Oczywiście usłyszałam ze przytyłam i teraz w koncu dobrze wyglądam.... bez komentarza :/ a tak poza tym to własnie byli znajomi z zaproszeniem na wesele. Tereaz dylemat czy isc...
    Buziaki :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D Chyba wszystkie tesciowe takie sa. Ja dzis odpoczywam w domku i dobrze :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, rzadko znajduje sie jakas normalna. Miłego dnia :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co sie dzieje, zek nagle ucichło? haaallllo dziewuszki gdzie jestescie? Qrczak melduj jak cykl! Gdyby nie wykres to bym chyba padła z ciekawosci!

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ