X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak ja też już mega tęsknię za wiosną i latem :(

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 listopada 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu sie zima nawet jeszcze nie zaczeła o_O

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tegoroczna zima mi odpowiadała - praktycznie zero śniegu i chlapy, no i nawet nie jakoś bardzo zimno.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annape wrote:
    Qrczak - wynik jaki mi wyszedł na kalkulatorze to poniżej normy :( :(
    Annape ja miałam podobną sytuację kiedys i na Twoim miejscu załatwiałabym sobie od razu luteinę lub duphaston bo według mnie przyrost bety jest zbyt niski. Ale moze to tylko chwilowe i nastepny wynik juz bedzie OK. Tak czy siak- wydaje mi sie że wspomagacze nie zaszkodzą.

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja oczywiście odpoczywam cały czas... jak sie przyzwyczaje do tego słodkiego lenistwa to nie wiem co bedzie dalej :)
    Chociaż tak sobie mysle że moze jeszcze tydzien/dwa wszystko sie u mnie unormuje i po nastepnej kontroli u lekarza bede miala pozwolenie na wieksza ilosć wysiłku- bo kilka rzeczy cierpliwie czeka aż sie za nie zabiorę :)

    Własnie sobie przypomniałam o moich początkach na forum- o strachu, niepowodzeniach... teraz jak czytam wpisy niektórych dziewczyn to trudno mi nie podchodzić do tego emocjonalnie. Ale chyba każdy musi przejść swoje.

    Dziewczyny- tak to jest ze przed zajściem stresujemy sie czy się uda, później badamy betę, czekamy niecierpliwie do pierwszej wizyty... a jak już sie uda wcale nie jest lepiej- mi strach towarzyszy od samego początku i to chyba już nie minie do porodu- później zacznie się kolejny- o dziecko. Ale cóż- takie życie i trzeba sie cieszyć z tego co się ma :)
    Dobra- kończe te moje "złote myśli"... trzymajcie się ciepło- trzymam kciuki za zafasolkowane-oby wszystko układało się dobrze- i jeszcze mocniej kibicuję tym starającym się :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna dużo racji jest w tym co piszesz :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    A ja oczywiście odpoczywam cały czas... jak sie przyzwyczaje do tego słodkiego lenistwa to nie wiem co bedzie dalej :)
    Chociaż tak sobie mysle że moze jeszcze tydzien/dwa wszystko sie u mnie unormuje i po nastepnej kontroli u lekarza bede miala pozwolenie na wieksza ilosć wysiłku- bo kilka rzeczy cierpliwie czeka aż sie za nie zabiorę :)

    Własnie sobie przypomniałam o moich początkach na forum- o strachu, niepowodzeniach... teraz jak czytam wpisy niektórych dziewczyn to trudno mi nie podchodzić do tego emocjonalnie. Ale chyba każdy musi przejść swoje.

    Dziewczyny- tak to jest ze przed zajściem stresujemy sie czy się uda, później badamy betę, czekamy niecierpliwie do pierwszej wizyty... a jak już sie uda wcale nie jest lepiej- mi strach towarzyszy od samego początku i to chyba już nie minie do porodu- później zacznie się kolejny- o dziecko. Ale cóż- takie życie i trzeba sie cieszyć z tego co się ma :)
    Dobra- kończe te moje "złote myśli"... trzymajcie się ciepło- trzymam kciuki za zafasolkowane-oby wszystko układało się dobrze- i jeszcze mocniej kibicuję tym starającym się :)
    masz racje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej skarby...

    tak na szybko...
    walka z infekcją pęcherza i cewki trwa, z candidą też walczę...
    mało energii i chęci do wszystkiego...
    dzisiaj z malutką zaczynamy 32 tydz:
    aa44af4f13a556d6m.jpg

    buziaczki e-ciociom:)

    aszka, Sana, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    hej skarby...

    tak na szybko...
    walka z infekcją pęcherza i cewki trwa, z candidą też walczę...
    mało energii i chęci do wszystkiego...
    dzisiaj z malutką zaczynamy 32 tydz:
    aa44af4f13a556d6m.jpg

    buziaczki e-ciociom:)
    walcz walcz, piekna jestes :) promieniejesz.


    Ja jutro ide na badania (z krwi)te co lekarz zalecil przed hsg, mimo ze hsg bede miec w styczniu to juz sobie zrobie, w grudniu zrobie posiew z pochwy.

    Malenq lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rób, rób ....u mnie z posiewu wyszła candida .... teraz zrobisz będziesz miała z górki...
    ale dowiadywałaś się jaki termin wyników masz mieć przy sobie (bo czasami chcą nie starsze niż np. 2tyg.)......

    kochanie długo czekałam na ciążę, więc teraz te "złe" dolegliwości nie zmyją mi uśmiechu z serca:)

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    rób, rób ....u mnie z posiewu wyszła candida .... teraz zrobisz będziesz miała z górki...
    ale dowiadywałaś się jaki termin wyników masz mieć przy sobie (bo czasami chcą nie starsze niż np. 2tyg.)......

    kochanie długo czekałam na ciążę, więc teraz te "złe" dolegliwości nie zmyją mi uśmiechu z serca:)
    nie, bo to sa na choroby weneryczne, itd, wiec ok. A na posiew dopiero w grudniu bo to wazne tylko do 3 mies.

    Malenq lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaa no to ok:) 3mam kciuki za wyniki:)

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 10 listopada 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq już Ci to pisałam, ale napiszę jeszcze raz - brzuszek przepiękny! Dwie cudowne kobitki :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po badaniu wyniki w srode, mam nadzieje ze ok u mnie, w sumie nigdy sie na to nie badalam.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 listopada 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleng ślicznie wyglądasz i brzunio jaki juz duuuzy :) ładnie rośnie Konstancja :)

    Aszka kciukam za dobre wyniki :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 10 listopada 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również trzymam kciuki aszka :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za miłe słowa:)

    aszka mocno, mocno 3mam kciuki:)

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry ;) miłego dnia kobitki ;)

    Malenq lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki przeklejam wiadomość z grudniówek, do jednej z dziewczyn nasz kochany Qrczak napisał smska:
    "QRCZAK napisała mi sms - leżę od soboty pod kroplówką z fonoterolu na powstrzymanie skurczy ( do środy na pewno będę je dostawać) , bo miałam regularne. Do tego co 12 godz. dostaję kroplówkę z antybiotykiem na bakterię. Poleżę tu trochę a może do porodu. Pozdrowienia dla dziewczyn."

    Qurczaku kochany wytrzymaj, jeszcze troszkę...modlę się i wspieram myślami....będzie dobrze:)

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qurczaku trzymam mocno kciuki!

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ