X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Obiecuję, że nie zrobię testu przed terminem @! Dołączycie?
Odpowiedz

Obiecuję, że nie zrobię testu przed terminem @! Dołączycie?

Oceń ten wątek:
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 5 października 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Rewelka- jest zakaz i tyle! Lepiej tutaj uroczyście przysięgnij!;P

    Zatestowałam wczoraj, stanowczo za wcześnie oczywiście, i nic nie wyszło... tzn bardzo wyraźna kreska testowa, więc się nie nastawiam, że coś będzie, ale jakoś się nawet bardzo tym wszystkim nie przejęłam, zobaczymy czy jutro mi przyjdzie plamienie (3 dni przed @) jak nie przyjdzie to może w poniedziałek będzie cień cienia :)

    Bocianivf lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 5 października 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejku, jakie postanowienia. Ja mam w zapasie 5 testów i nie wiem czy wytrzymam. W poprzednim cyklu zrobiłam ich chyba ze 4.
    Ale na pewno nie będę tak szalała jak ostatnio i poczekam tak długo jak dam radę. Może nawet do samej @, która w tym miesiącu na pewno nie przyjdzie :D

    I Wam tego też życzę ;)

    Bocianivf lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 5 października 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle Dziewczyny to czemu takie trudne te postanowienia wymyślacie?! :P najpierw żeby nie płakać nad jedną kreską, teraz żeby w ogóle nie terstować do @ - przecież to jest mega trudne :P prawie jak zdobycie mount everestu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, dopisuje sie. I tak nigdy nie testuje, zawsze czekam do @, a franca jest wyjatkowo punktualna, wiec nie ma potrzeby. Zreszta w tym cyklu mam wyjatkowo wywalone na wszystko, nawet temperatury nie mierze i ogolnie leje na to cieplym moczem, dopoki luby nie da nasienia pod lupe!

    Modelka, Bocianivf, kierzynka, Fedra lubią tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 5 października 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, powiem Wam, że ciężko jest, ale nie mam w szufladzie żadnego testu - kupię w poniedziałek i nie będę miała wyjścia, tylko zrobić we wtorek. Bo małpa nie przyjdzie :)

    Bocianivf lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 5 października 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Ja co mc obiecuje sobie że testów nie zrobię przed @. Co mc to samo - zamawiam na allegro testy za 1 zł, zazwyczaj 10 szt i wytrzymać nie mogę. Nie było mc abym wytrzymała do końca.

    Modelka to chyba dobry sposób nie kupować testów bo wtedy tak nie korci żeby zrobić.

    biedronka1982 ja też tak kiedyś wszystko olałam i wtedy właśnie zaszłam ale skończyło się nieszczęśliwie i do tej pory nic ( mineło juz 4 lata).

    Www.mela-beauty.blogspot.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe kochane to ja mam tak ze jak co piatek wpadam na auchan/tesco to zgadnijcie gdzie ide najpierw w strone testów, to juz jakies uzaleznienie :P

    A tak w sumie to chyba oleje ten nowy cykl i zatestuje dopiero w dzien @ chyba ze przylezie szybciej :/

  • Róża Ekspertka
    Postów: 198 79

    Wysłany: 5 października 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam. Ale ja nie mam takiej pokusy :) Będę wszystko wiedzieć w poniedziałek lub wtorek :) Jeśli temperatura nie spadnie to będę HAPPY!! A Wam nie spada temperatura, że macie pokusę testowania?

    Róża
    f2w3ol2a740h70ep.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 6 października 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża, to tak samo jak ja - też czekam do wtorku :)

    I nie, nie spada mi tempka - ostatnio spadła w dzień po małpie, a nie przed...

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 6 października 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No halo, halo! Drogie Panie! Ja widzę tutaj brak silnej woli! A jak już dzidzie przyjdą na świat to silna wola będzie nam bardzo potrzebna! Więc ćwiczmy już teraz! Nie ma robienia testów i już!:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 7 października 2013, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dzielnie wytrzymałam - już mogę to ogłosić, bo termin @ jutro, a ja jeszcze nie kupilam testu nawet :)

    7b1df1f79737facd0b11d82011a88a06.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2013, 06:22

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 7 października 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Mamy pierwszą finalistkę;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie wystarczy spadek temp. i już się czuję tak samo jakbym zobaczyła jedną kreskę. Masochistką nie jestem, testów nie robię, dość rozczarowań ;-)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 7 października 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn i bardzo dobre podejście;)

    Elinn lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 7 października 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie do tego dołączam ;)




    oncfkwk4g94h0cys.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2013, 12:12

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 7 października 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się również Kochane :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 7 października 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja się dołacze, jeszcze nie udało mi się doczekać do @ bez testu, zaczynam przeważnie z 4dni przed @ test robić.. niestety 4miesiąc i ze staranek nici.. a w cyklu załatwiam z 3testy..cóż niecierpliwa jestem strasznie :/

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 7 października 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już co prawda dawno przestałam testować przed terminem spodziewanej @. Zawsze mam przeczucie, że nic z tego u mnie nie wyjdzie i o dziwo moje przeczucia się sprawdzają. Później ta wredna @ przychodzi. Trzymam kciuki za was wszystkie w tym wątku żebyście były wytrwałe i przede wszystkim NIE TESTOWAC PRZED SPODZIEWANA @

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 7 października 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam cykl załamania, więc nie zamierzam robić żadnych testów bo i tak nic z tego nie będzie, ponieważ mam przeczucie że to cykl będzie stracony. Albo nie będzie owulacji, albo i tak nie zajdę.

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 7 października 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    a ja mam cykl załamania, więc nie zamierzam robić żadnych testów bo i tak nic z tego nie będzie, ponieważ mam przeczucie że to cykl będzie stracony. Albo nie będzie owulacji, albo i tak nie zajdę.

    Podoba mi się twoje nastawienie w kwestii nietestowania przed dniem spodzienwanej @ tak trzymaj i obyś wytrwała w tym postanowieniu do samiuśkiego końca. Najlepiej nie wiedzieć zbyt wcześnie, lepiej żeby nas życie zaskoczyło

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ