X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy ciąży?
Odpowiedz

Objawy ciąży?

Oceń ten wątek:
  • Zlotowlosa Koleżanka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec tak, troche ich jest ;-)

Kilka razy dziennie, szczegolnie rano mam lekkie bole brzucha takie jak na okres (raczej nie jajnikow tylko posrodku). Mam je juz bez przerwy od 2 tygodni. Mam tez obolale piersi- tak jak na okres ale tez juz od 2 tygodni. Sutki mnie nie bola.

To mi od razu dalo do myslenia bo bole okresowe przychodzily zawsze tak z 5 dni przed spodziewana miesiaczka.

Ze sluzem jest roznie. Raz jest sucho a za chwile czuje mokro (jasny, lepki)- tak ze pare razy wczoraj i dzisiaj sprawdzalam czy to przypdkiem nie okres.

Jestem spiaca ale nie codziennie. Nie jestem jakas mega zmeczona.

Mam dziwne sny- tez koszmary od kilku dni i ciagle mnie cos budzi juz tak pare godzin przed budzikiem..

Nie moge wytrwac do rana, musze wstawac siku w nocy!

Mam podwyzszona temperature ciala- okolo 37 a w pochwie okolo 37,4.

Pryszcze mi powychodzily! :(

Skurcze mnie lapia w stopach od tygodnia(musze jutro magnez kupic)

Krzyz mnie pobolewa.. I okazjonalnie inne kosci i stawy..

Dzisiaj sie czuje troche jakby mnie przeziebienie bralo ale to tez ponoc jeden z objawow.

Truskaffeczka, werni lubią tę wiadomość

Udalo sie .. :-)
    43263850a6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 05:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlotowlosa tak jak Ciebie czytam to mam wrażenie że czytam o sobie. Też mam takie objawy . Gorzej sypiam w nocy .No i u mnie 5 dni temu też na teście sie pojawiły 2 kreski :-)

• Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela gratuluję :) a masz jakieś inne objawy? Ja się bardzo strasznie niecierpliwie.. czekanie to zdecydowanie nie jest moja mocna strona..

679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja objawy mam podobne ale wczoraj odebrałam wynik bety z 25 dc i 0,1 czyli negatywny.. szkoda bo miałam nadzieję, że przy dwóch pęcherzykach przy CLO się uda od razu.. wczoraj pojawiło się u mnie jakieś brązowe plamienie, pierwszy raz w życiu i @ jeszcze nie ma..dzisiaj mniej choć cały czas czuję wilgotno jakby miało zaraz polecieć.
    Brzuch jak na @ boli już chyba od 12 dc, nigdy tak wcześnie mnie nie pobolewał wieczorami i rankami, podbrzusze czasami też dokucza, piersi od dawna są większe i lekko bolące. Zobaczymy...
    Robię sobie jeszcze nadzieję z tego plamienia, że mając 2 pęcherzyki, może jedna owulacja była w okolic 21 dc dopiero i wtedy było <3 więc może wszystko się przesuneło? ... sama nie wiem, może za bardzo się nakręcam. W niedziele wyjeżdżamy do rodziny, jak @ nie przyjdzie zatestuję w sobotę lub piątek rano jeszcze.

• Zlotowlosa Koleżanka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Angela :) Ja dzisiaj chce zrobic drugi test, tak dla pewnosci ale nie mam w domu wiec pozniej pojde do apteki i kupie.

Jeszcze nikomu nie powiedzialam (oprocz kilkudziesieciu osobom na forum ;-)haha) Nawet malzowi! ;D Chce dzisiaj kupic male buciki, wlozyc tam test i mu to dac przy obiedzie :D Dozna szoku bo on chyba raczej nie spodziewa sie, ze to tak szybko pojdzie.. hihi

Pirelka przy takich objawach moze warto powtorzyc test za jakis czas jest @ nie przyjdzie..

momo1009 lubi tę wiadomość

43263850a6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę na pewno jeśli @ nie zawita, odstawiłam duphaston bo krew wyszła negatywna więc nie ma co na siłę wydłużać cyklu, po to zrobiłam betę.. a teraz od wczoraj mam to plamienie takie brązowe i teraz już nie wiem czy to taki śluz czy plamienie
    Zlotowlosa u Ciebie to pewne już, że dzidzia? :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 11:49

• Zlotowlosa Koleżanka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na tescie wczoraj wyszly dwie kreski- jedna mocna, druga mniej ale widoczna. @ nie ma a termin byl w niedziele. Dzisiaj powtorze jeszcze test zanim powiem mezowi. Objawy sie utrzymuja.

Rozgadana a Ty kiedy testujesz?

Angela a kiedy bylo zaplodnienie u Was? U mnie chyba okolo 2-3 sierpnia.. tak wynika z moich obliczen ;-)

43263850a6.png
  • Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam 23 dostać @ ale nie wem czy nie skusze się wcześniej na sikańca :D Jak już pisałam cierpliwa to ja nie jestem :) Ostatni objawy jakby się zmniejszyły ale i tak doszukuję się przeróżnych objawów a zapewne @ zwita jak co miesiąc.

• Zlotowlosa Koleżanka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale test moze nie wyjsc 3 dni przed terminem @, no chyba ze masz jakis czuly..

43263850a6.png
  • Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem o tym i staram się odgonić myśli :) ciężkie jest to czekanie oj ciężkie :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie serduszkowanie odbywało się regularnie od 30 lipca do 6 sierpnia więc pewnie jakoś w tym [email protected] powinnam dostać 16 sierpnia ale w prezencie urodzinowym jej nie było i jakoś sie podkusiłam aby zrobić test no i prezent dostałam i były 2 krechy.

Odebrałam właśnie krew i wszystko wskazuje że jest to 5 tydzień.
    Moje objawy to jakoś tydzień po tym namiętnym serduszkowaniu zakuło mnie mocno w jajnikach a później tydzień przez @ piersi ważyły chyba tone.
    No i od jakiegoś czasu przed testem trochę gorzej sypiałam.

• Zlotowlosa Koleżanka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo ciaza jest tak dziwnie liczona, czyli od poczatku poprzedniej miesiaczki a nie od dnia zaplodnienia. Nie rozumiem tego.. Ja powinnam dostac @ 17-tego wiec pewnie mamy fasolki w podobnym wieku :D

Mieszkam w UK i teraz nie wiem w zasadzie kiedy i na jakie badania sie zglosic. Oni tutaj ponoc ciazy ponizej 10 czy 12 tygodnia w ogole nie traktuja jak ciaze :/ hmmm

Na poczatku wrzesnia bede w PL to na pewno pojde do polskiego lekarza..

43263850a6.png
  • Flexi Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlotowlosa wrote:
    No na tescie wczoraj wyszly dwie kreski- jedna mocna, druga mniej ale widoczna. @ nie ma a termin byl w niedziele. Dzisiaj powtorze jeszcze test zanim powiem mezowi. Objawy sie utrzymuja.

Rozgadana a Ty kiedy testujesz?

Angela a kiedy bylo zaplodnienie u Was? U mnie chyba okolo 2-3 sierpnia.. tak wynika z moich obliczen ;-)

Zlotowlosa no i jak Malzon?

f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Yousee Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a jak to w ogóle u Was jest w przed @, jaki macie śluz? Bo ja od kilku dni mam wrażenie, że jest mokry (tak jak bym miała dostać @). Jaki generalnie powinien być wtedy?
    Nie wiem czy się nakręcać, czy nie, ale od jakich 2 tyg mam wrażliwe piersi, mdli mnie o różnych porach, ale nie wiem czy to przez leki (Dupek i Bromek) czy może ta upragniona ciąża.
    Chociaż to pewnie leki. Dowiem się w niedzielę czy przyjdzie @. Nie mam odwagi zrobić testu, boję się rozczarowania :(

"I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu też mam mokro cały czas oprócz wczorajszego suchego dnia.
    A dziś wieczór zaczął mnie boleć brzuch jak na @ i nawet pobiegłam popatrzeć czy nie przyszła już tak mokro było. Skoro takie bóle już są to pewno małpa przyjdzie i to jeszcze przed czasem :(

• Zlotowlosa Koleżanka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam drugi test- wyszly dwie bardzo wyrazne krechy!

Niedawno powiedzialam Malzowi ;-) Ucieszyl sie ale jest w lekkim szkoku- nie spodziewal sie, ze to tak szybko bedzie! ;-)

Generalnie sluz plodny jest mokry i przezroczysty a nieplodny taki bardziej kremowy i kleisty.. tak mi sie wydaje.

Flexi lubi tę wiadomość

43263850a6.png
  • Zlotowlosa Koleżanka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie moze ktoras z Was wie kiedy powinno zglosic sie do ginekologa po pozytywnym tescie?

43263850a6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi moja gin powiedziala że jak bede sie dobrze czuła i nie bedzie żadnych problemów lub plamienia to mam dopiero w 6 tygodni ja wybieram sie jakos na poczatku września. Jutro druga bete ide zrobić. Morfologie mam idealana jak to moja lekarz rodzinna powiedziała. No ale mam wynik ujemny na toksoplazmoze i sie boje bo w domu małe zoo mam

• Zlotowlosa Koleżanka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam ujemny na toksoplazmoze (robilam badania kilka miesiecy temu) a w domu mam dwa koty! :D Coz trzeba byc ostroznym i juz!

43263850a6.png
  • Flexi Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okolo 21 dnia po zagniezdzeniu zaczyna bic serduszko... czyli kolo 5,5-6,5 tygodnia mozesz sie wybrac :) albo juz teraz na potwierdzenie przez usg.
    acha.. i wedle przepisow przed 10 tygodniem musi byc pierwsza wizyta by o becikowe sie starac

Zlotowlosa lubi tę wiadomość

f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ