X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy ciąży?
Odpowiedz

Objawy ciąży?

Oceń ten wątek:
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuszu wrote:
    hej ;) ja dziś powinnam dostać @ ale na szczęście jeszcze jej nie ma. Po owulacji bolało mnie podbrzusze oraz jajniki a nigdy tak nie miałam a dziś kiedy powinna być @ już mnie tak nie boli a dziwne bo zawsze mnie dość mocno bolało i do tego zauważyłam białawy śluz, sutki i piersi mi bardzo spuchły jeszcze się powstrzymam od zrobienia testu bo nie chce się nakręcić i rozczarować, nawet nie wspominam nic mężowi o moich przypuszczeniach ale mam cichą nadzieję.
    szuszu łądnie mi to pachnie, dokłądnie takie same objawy miałam w pierwszej ciąży. Oby to fasolka była. I chyba bym nie wytrzymała żeby nie zatestować. Ja niecierpliwiec jestem straszny.
    Pozodzenia i 3 mam kciuki

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik wrote:
    szuszu łądnie mi to pachnie, dokłądnie takie same objawy miałam w pierwszej ciąży. Oby to fasolka była. I chyba bym nie wytrzymała żeby nie zatestować. Ja niecierpliwiec jestem straszny.
    Pozodzenia i 3 mam kciuki


    Ja też jestem niecierpliwa ale w tamtym miesiącu było mi tak bardzo przykro gdy zrobiłam test i zaraz @przyszedł że nie chce tego przechodzić znowu ;( poczekam chociaż do jutra ;)

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • Joanka466 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana, ja mam termin @ na poniedziałek...właśnie o to chodzi, że bóle pojawiły się od razu po owulacji i nie ustępują do dziś. Już nie mogę się doczekać poniedziałku. Dobrze, że jest długi weekend. Jadę na weekend trochę sie odstresować, a od poniedziałku testujemy:)

    Ewa99, a jak tam u Ciebie?:)

    Ankara lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie cisza, ostatnio @ przyszła popołudniu, to teraz też tak się spodziewam :)
    Tak bardzo nie chcę się nakręcać, bo bardzo dobrze zrobiły mi te dwa wyluzowane cykle, ale oczywiście akurat teraz coś jest inaczej. Gdyby było wszystko tak jak zawsze to nawet bym nie zwracała uwagi i dalej żyła "wyluzowana" :)
    Ale nie miałam mojej nerwicy przed @ (na to mąż zwrócił uwagę :P ), nie mam wysypu trądziku i cycki nie bolą wcale, normalnie jestem taka jakaś szczęśliwa :P
    Ale pewnie maksymalnie do jutra ;P

    Ty jak się trzymasz bez testowania? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 13:56

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanka mnie też własnie boli od owulacji więc tym bardziej ciekawa jestem Twojego wyniku.

    Ewa99 testujesz dziś? Kupiłaś test? Ja bym nie wytrzymała :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Joanka466 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja twarz zawsze przed @ wygląda jak pole minowe;-) tym razem też nie mam trądziku. Jakiś czas brałam dostinex, bo miałam lekko podwyższona prolaktynę, więc @ jeśli będzie, to powinna byc terminowo. W tamtym miesiącu była jak w zegarku. Więc jak w poniedziałek nie dostanę @ to na pewno się nakręcę, że może już nie przyjdzie... Przez cały cykl byłam taka wyluzowana, a jak zbliża się @ to widzę po sobie, że zaczynam już panikować.

  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanka466 wrote:
    Rozgadana, ja mam termin @ na poniedziałek...właśnie o to chodzi, że bóle pojawiły się od razu po owulacji i nie ustępują do dziś. Już nie mogę się doczekać poniedziałku. Dobrze, że jest długi weekend. Jadę na weekend trochę sie odstresować, a od poniedziałku testujemy:)

    Ewa99, a jak tam u Ciebie?:)
    ja mam dostać w poniedziałek @ takze we wtorek mam testować....też mam te same objawy-ale czy one sa faktyczne czy nakręcam sie sama-nie wiem!!! Oby był to mega szczęsciwy wtorek:)

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wolę czekać z testem, @ może przyjść nawet spóźniona, a zobaczenie 1 kreski to zawsze gorsze przeżycie :/

  • dora13 Ekspertka
    Postów: 174 153

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dostać @ w pn lub wt. Do bólu podbrzusza i kłucia prawego jajnika doszedł ból lędźwi. Nie wiem czy tak może być. Trochę się martwię. Temperatura się utrzymuje, więc mam cichą nadzieję, że jednak przegonię @. :-)

    [img][/img]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2014, 08:11

    ckai43r858q6yu1s.png
    16.02.15 8tc. *
    31.07.2015 9tc. *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u mnie te objawy nic ciekawego nie zwiastowały, po prostu każdy cykl jest inny, a @ zawitała przez noc z grubej rury :)
    7 dla mnie się szczęśliwa nie okazała, to lecę z 8 cyklem :)
    Ale może w 9 się uda, to zawsze była moja ulubiona cyfra :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa szkoda, ale trzymam kciuki za kolejny cykl ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być :D

  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test 2 grube krechy :D mega świetne uczucie jutro ide na badania beta. Ja miałam tak że po ovu bolało mnie podbrzusze i jajniki, takie kłucie, rozciąganie. gdy miał nadejść okres to wszystko ustąpiło, jedynie zostały powiększone i opuchnięte sutki i piersi. Dodam że wcale nie miałam tak jak opisuje większość dziewczyn wielkie ilości śluzu mlecznego, miałam sucho tylko może 1-2 dni był taki śluz.

    pirelka, Ewa99, werni, respondeca, Emy lubią tę wiadomość

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • dora13 Ekspertka
    Postów: 174 153

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szuszu- fantastycznie!! odnajduje w Twoich slowach nadzieję:) nie mogę sie doczekac wtorku...

    szuszu lubi tę wiadomość

    ckai43r858q6yu1s.png
    16.02.15 8tc. *
    31.07.2015 9tc. *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuszu super wieści ;) ale się cieszę Twoim szczęściem :*
    Mnie też boli podbrzusz czasami i lekko kłują jajniki, ale to momentami, nie non stop.. śluzu tak sobie raczej rano/popołudniu, ale to chyba po dupku ;)
    Trzymam kciuki za betę :*

    szuszu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szuszu gratulacje! :D Jak widać każda ma inne objawy
    Zdrówka na 9 mscy :*

    szuszu lubi tę wiadomość

  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    szuszu super wieści ;) ale się cieszę Twoim szczęściem :*
    Mnie też boli podbrzusz czasami i lekko kłują jajniki, ale to momentami, nie non stop.. śluzu tak sobie raczej rano/popołudniu, ale to chyba po dupku ;)
    Trzymam kciuki za betę :*


    Liczę że niebawem Tobie też się uda;) To uczucie kłucia i bólu podbrzusza było u mnie inne niż jak zawsze przed@, przeczuwałam że coś tam się dzieje, po prostu inne jednak uczucie jak przed @ przynajmniej u mnie, bo ból zawsze miałam ale nigdy jajniki.

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja nic innego chyba u siebie nie widzę, chyba zawsze mnie lekko pokłuwały po owu.. ale sama teraz nie wiem. Nie chcę sobie wkręcać bo dużo objawów mam po dupku ;/

  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    A to ja nic innego chyba u siebie nie widzę, chyba zawsze mnie lekko pokłuwały po owu.. ale sama teraz nie wiem. Nie chcę sobie wkręcać bo dużo objawów mam po dupku ;/


    wiem najgorzej się wkręcać ale nadzieja zawsze jest dopóki nie zjawi się @, każda z nas reaguje inaczej także trzymam za Ciebie kciuki :)

    w57vyx8dm3d47wvl.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ