X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy ciąży?
Odpowiedz

Objawy ciąży?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlotowlosa gratuluję ! Spokojnej i zdrowej ciąży Ci życzę.
    Do mnie zawitała @, zaczynam nowy cykl. Niedługo minie rok :/ szkoda, że nie każdemu tak szybko się udaje..

  • Zlotowlosa Koleżanka
    Postów: 52 42

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Pirelka :-( Niestety nie znam na to recepty. My bylismy przekonani, ze nam to zajmie co najmniej kilka miesiecy wiec tez trochew szoku jestesmy.

    Dziekuje za odp. Flexi. Akurat w tym czasie bede w Polsce wiec na pewno wybiore sie do gina.

    Udalo sie .. :-)
    43263850a6.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlotowlosa wrote:
    A wiec tak, troche ich jest ;-)

    Kilka razy dziennie, szczegolnie rano mam lekkie bole brzucha takie jak na okres (raczej nie jajnikow tylko posrodku). Mam je juz bez przerwy od 2 tygodni. Mam tez obolale piersi- tak jak na okres ale tez juz od 2 tygodni. Sutki mnie nie bola.

    To mi od razu dalo do myslenia bo bole okresowe przychodzily zawsze tak z 5 dni przed spodziewana miesiaczka.

    Ze sluzem jest roznie. Raz jest sucho a za chwile czuje mokro (jasny, lepki)- tak ze pare razy wczoraj i dzisiaj sprawdzalam czy to przypdkiem nie okres.

    Jestem spiaca ale nie codziennie. Nie jestem jakas mega zmeczona.

    Mam dziwne sny- tez koszmary od kilku dni i ciagle mnie cos budzi juz tak pare godzin przed budzikiem..

    Nie moge wytrwac do rana, musze wstawac siku w nocy!

    Mam podwyzszona temperature ciala- okolo 37 a w pochwie okolo 37,4.

    Pryszcze mi powychodzily! :(

    Skurcze mnie lapia w stopach od tygodnia(musze jutro magnez kupic)

    Krzyz mnie pobolewa.. I okazjonalnie inne kosci i stawy..

    Dzisiaj sie czuje troche jakby mnie przeziebienie bralo ale to tez ponoc jeden z objawow.

    Wczoraj też miałam przeziębieniowy okres ale pospałam kilka godzinek i było ok,w brzuszku mnie kłuje nie wiem co to :P mam nadzieję że też już zafasolkowałam ;D chociaż nie chcę zapeszyć
    ZŁOTOWŁOSKA jeszcze raz wielkie gratulacje <3

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam takie same objawy jak ZŁOTOKŁOSA i do tego zgaga od dwoch dni

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam praktycznie zadnych objawow. Ale ja nigdy ich nie mialam. Zawsze chcialam sobei wmowic jakis objaw po owulacji np. ze mi neidobrze albo ze mam zgage albo ze jestem zmeczona. Ani razu nie mialam urojonych objawow ;)
    W szczesliwym cyklu nie skupialam sie bardzo na sobie (wiec moze dlatego sie udalo) ale zauwazylam, ze:

    - Spalam w nocy jak kamien i mialam czesto dziwne sny
    - Mialam przeogromna ochote na kawe. Moglabym pic caly czas, litrami. Ciagle mialam w myslach kawe, jej smak i zapach :).

    To chyba tyle. Piersi mocniej zaczely bolec dopiero po zrobieniu testu w 12dpo i bola tak do dzisiaj.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje dziewczyny ktore zaciazyły :) mnie dwa dni temu pobolewały jajniki po owulacji, pierwszy raz tak mam i dlatego sie zdziwilam, ale watpie zeby cos z tego było. Trzymam kciuki za reszte :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 7 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny. Ja z mężem staramy się 6 cykl na początku cyklu wycielam migdały potem sporo leków przeciwbólowych. Wydawało mi się ze cykl będzie bez owulacji. Cykle mam 28-33 dniowe ovu wyznaczył mi na 14 dc...boli mnie dol brzucha na maxa tak ze w pochwie go czuje tez (przy kichaniu myślałam że uklekne)poza tym żadnych innych objawów,wczoraj 31 dc sikany test negatywny ale @ wciąż nie ma i taką mam znów nadzieje..

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ