X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Od listopadowego testowania do letniego rozwiązania ❤
Odpowiedz

Od listopadowego testowania do letniego rozwiązania ❤

Oceń ten wątek:
  • Monika87 Autorytet
    Postów: 514 406

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrina super, że z dzidziusiem wszystko dobrze 😍
    To teraz zdrówka dla Was.

    sandrina22 lubi tę wiadomość

    thgfyx8dsqgcpg35.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oczywiście nie spie, sama nie wiem, czy od 4 czy od 5.. masakra to spanie. :/

    Ale dziś kończę 14 tc, czyli witaj drugi trymestrze! Co prawda to według usg serduszkowego, według prenatalnego jestem dwa dni do tyłu, ale już stwierdziłam, że będę odliczać według tamtego. 😊

    Endzi lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrina super że wszystko jest dobrze, i ten duży dzidziolek! 😍

    Adu współczuje. Niestety znam problem bezsenności doskonale. :/ Dziś obudziłam się po 4 i moja pierwsze myśl była „ale popilam" tak mnie bolał łeb 😳 dopiero po chwili zajarzyłam, że jednak nie popiłam. 🤣

    Endzi, Jagodowa Mama, sandrina22, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny miłego dnia życzę 😊

    Co do bezsenność to współczuję znam ten ból tyle że ja mam problem z zasypianiem ostatnio. Nie wiem czy to spowodowane lekkim stresem czy tak po prostu🤔

    Basiu jak tam dzisiaj się czujesz?

    Monia co do dopuszczania do głodu to też tak miałam że mdłości się wtedy bardziej nasilały. Teraz jest już trochę lepiej w tym temacie. Ale pawie i mdłości jeszcze nie odpuściły do końca.

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Ale popiłam"... Hahaha dobre, Kredka uśmiałam sie🤣🤣🤣.

    Endzi lubi tę wiadomość

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endzi, dziś badania? Czy coś poplątałam? Ostatnio mam pamięć jak kura 😵😆

  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa Mama wrote:
    Endzi, dziś badania? Czy coś poplątałam? Ostatnio mam pamięć jak kura 😵😆

    Tak na 14 mam usg prenatalne. 😳

    Już nie wiem co ze sobą mam zrobić. Wysprzątałam pół domu i czekam aż stary wyniesie choinkę żeby móc odkurzyć i podłogę umyć ale mu się nie śpieszy 🙈 Także siedzę i oglądam Brzydule.

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, Brzydula pierwsza część była bardzo fajna, lekka i przyjemnie się oglądało. Tej nowej jakoś nie potrafię polubić. Widziałam ze dwa odcinki i chyba wystarczy 😊.

    Endzi, w takim razie kciukasy za Ciebie i Maluszka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2021, 11:58

    Endzi lubi tę wiadomość

  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ☺️ dzisiaj lepiej odesłałam swoje heheh wstałam o 10:25 🙈🙈🙈 na szczęście moje psy śpią razem ze mną dopóty dopóki nie wstanę 🤣🤣🤣takie tam spioszki z Nas 😁😁😁

    Ostatnio chodzę późno spać no koło 24 lub 1-2 także późno...nieraz wstanę o 5 i pospane a nieraz śpię do 10 😅 dziwne to

    Mój dzidź ostatnio przegina 🙄 nic mi jeść nie pozwala.
    O 24 🤮🤮🤮 po kanapce z dżemem bo mi w brzuchu burczało że bałam się że chłopa obudzę 🙈😅 i jak mu ostatnio tylko chleb z dzemem smakował tak teraz mu nie spasował i bądź tu mądry i pisz wiersze 🙄

    W toalecie 🤮 jestem częściej niż w 1️⃣ trymestrze...
    Czuje się dużo gorzej...Zjem źle,nie zjem jeszcze gorzej...po dwóch gryzach jestem pełna i tak co chwilę...jedyne co to nie budzę się w nocy na siusiu 😉

    Siostra przyjeżdża z mężem i z najmłodszym 3miesiecznym dzidziem 😉 jestem bardzo ciekawa jak mój 43 kilowy szczeniaczek(ma skończone 3lata) zareaguje 🙈

    Także miłego dnia Wam życzę ☺️

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po badaniach z dzidziulkiem wszystko dobrze ma już 7,23cm jestem w szoku że w niespełna 2 tygodnie aż 3cm na plusie 🤗

    Wierciła się jak mała małpka 🙊 Pani doktor wszystko dokładnie sprawdzała pokazywała mi raczki, stópki (1,19cm). Wszystko jest okej i powiedziała że ona nie widzi wskazań do dalszych badań genetycznych bo nie ma żadnych nieprawidłowości. Co do płci powiedziała że na następnej wizycie będziemy sprawdzać.

    Termin mi się przesunął na 30.07 z 01.08 według usg.

    Basiu 2 trymestr zaczyna się z 14+0 według om. Także jeszcze masz chwilę może się uspokoi trochę. Mnie wcześniej też ratowały kanapki z dżemem. Ale może spróbuj coś niezdrowego typu frytki np lub McDonald mi to idealnie wchodzi 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2021, 15:55

    Jagodowa Mama, sandrina22, kredka, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endzi, u mnie też wiercipięta w brzuchu siedzi. Super, rośnie dzieciątko jak na drożdżach ☺️😍.

    Endzi lubi tę wiadomość

  • Monika87 Autorytet
    Postów: 514 406

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór ;)
    My wróciliśmy od naszych przyjaciół niedawno i nadrabiam Wasze wpisy.
    Dowiedzieli się o ciąży i się mega ucieszyli ☺️ jedni mają 7 miesięczna córkę.

    Endzi ale super że już też wiesz że wszystko z dzidzią ok ❤️ bardzo się cieszę 😍
    Mi pawie odpuściły choć nie wiem czy na dobre - ale podbija mnie do nich co rano...
    Staram się wypić szybko ciepłą wodę z cytryną to mi pomaga i jest to moje ostatnie odkrycie 😁

    Jutro jadę po używkę ( po zdjęciach widzę że idealny stan) poofi do spania - znalazłam za 100 zł na OLX. Wolę wziąć używana bo nie wiem jak mi się sprawdzi i czy w ogóle podpasuje.

    P.s jak Wasze brzuszki ? Rosną ? Bo mój jest taki sam ... Czytam, że to zależy jaką się miało figurę przed ciążą a ja miałam oponke... Oczywiście próbuje nic sobie nie wmawiać ale wiecie jak to jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2021, 00:14

    thgfyx8dsqgcpg35.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endzi, wspaniale, że z dzidzia wszystko dobrze! 🥰 jaka juz duza! 🤩 frytki z maca to jest to, moja jedyna zachcianka, ale rzadko sobie pozwalam 😂 może nawet nie zachcianka, ale bardzo mi smakują.
    Monika, ja też kupilam poofi używana, bo bałam się, że będzie xo kitu 😅
    Baśka, oj biedna jesteś z tymi mdlosciami, że tak długo Cid męczą 😔


    Xo brzuchów, moj jest taki 🥰 x radością noszę juz obcisle ciuchy 🥰 i jak najbardziej ja mam dosadna oponkę, ale teraz już jest okrągły i jest wyżej, widać, że to ciaza a nie tylko opona jedzeniowa:D
    c81fafa78923.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2021, 08:48

    Jagodowa Mama, Baśka 89, Endzi, sandrina22, Monika87, kredka lubią tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a ja myślalam że już 2trymeetr...ufff jest nadzieja że zacznę jeść normalnie w miarę 😁
    Według USG w srode był 13+4 więc już wczoraj weszłam w drugi trymestr ale według miesiączki jeszcze nie także czekam 😁

    Endzi mój maly też jak małpka skakał na USG ☺️
    Cieszę się bardzo że wszystko dobrze z dzidzia ☺️

    Rosną te nasze pociechy jak na drożdżach ❤️

    Miłej niedzieli kochane

    Endzi, Monika87 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia brzuszek każdemu rośnie inaczej. Niektórym wyskakuje dopiero w 5-6 miesiącu także jeszcze na spokojnie Ci wyjdzie. Nie ma się czym martwić wierzę że będzie wszystko dobrze.

    Adu ładny okrąglutki masz już ten brzuszek. Widać że piłeczka się zrobiła. Ja kolejne zdjęcie zrobię dopiero w lutym po miesiącu od ostatniego.

    Co do poduszki to ja kupiłam sobie tą z biedry co teraz była od poniedziałku. Jest całkiem wygodna także zobaczymy jak się będzie w dalszej ciąży spisywać. Tylko z mężem nie bardzo mam jak z nią spać bo on się przykleja do mnie na noc a z poduszką nie wygodnie tak razem. Ale w ciągu dnia będę jej używać.

    My dzisiaj jedziemy do mojej babci żeby ich odwiedzić bo dawno nie byliśmy a dzień babci był więc trzeba pojechać w końcu.

    Co do Mcdonald to i ja nie jem za często ale jak już nic nie wchodzi to czasem ratuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2021, 10:04

    Monika87, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzedniej ciąży na tym etapie też jeszcze brzucha nie miałam. No i miałam go nisko, a teraz wysoko i niestety czuję ucisk na żołądek.
    Lepiej mieć mniejszy brzuch, bo im dalej tym trudniej będzie 😂

    Dzisiaj byliśmy na obiedzie u mojej mamy, i z okazji Dnia Babci powiedzieliśmy o dzidzi. Bardzo się ucieszyła.

    Teściowie nadal nie wiedzą.
    Wczoraj teściowa dzwoniła pożalić się, że jej nie odwiedzamy a jak stary zapytał kiedy przyjechać, to powiedziała że teraz covid to nie 🤯
    Ja zapowiedziałam, że z brzuchem się nie będę tłukła samochodem. Jak jej na wnuku nie zależy, to jej strata.

    I chce mi się klusek ziemniaczanych z twarożkiem, boczkiem i cebulką. No normalnie śnie o nich😭 a przez cukrzycę nie mogę 😭😭

    Miłego dnia wszystkim, owocnego spełnienia zachcianek spożywczych i wygodnego spania na poduszkach 😂😂😘

    Monika87, Jagodowa Mama, Endzi lubią tę wiadomość

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • Monika87 Autorytet
    Postów: 514 406

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mój brzusio jest taki ;)

    2c1242569ea4.jpg

    Jakbym się postarała to nikt chyba by nie ogarnął że jestem w ciąży ;)
    Wiem, że jeszcze się nanoszę brzusia ale to moja pierwsza ciąża i w sumie nie wiem jak się powinien organizm zachowywać i jak to powinno wyglądać.
    Dziś się ważyłam i deka nawet nie przytyłam.

    Adu Twój brzuszek piękny i taki kształtny 😍😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2021, 14:49

    Endzi, sandrina22, adu, Jagodowa Mama, kredka lubią tę wiadomość

    thgfyx8dsqgcpg35.png
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia spokojnie jeszcze zdąży urosnać nie ma co się przejmować. I tak już coś widać a przy pierwszej ciąży to podobno tak szybko nie rośnie. Wszystko zależy od naszych predyspozycji.

    Ja już po wizycie u dziadków i tak położyłam się w mojej podusi i automatycznie zaczyna chcieć mi się spać.. Takie moce ma 😁
    Dostałam słoik miodu więc będę miała zapasik 😎

    Monika87 lubi tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Monika87 Autorytet
    Postów: 514 406

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczęta :)

    Ja już po badaniach, w domu. Dziś w nocy walka od 4:00 żeby wytrzymać choć do 6 z siuśkami 🤣 udało się 😁 jednak mózg jest niesamowity :)

    Niestety z tego względu, że nic nie mogłam zjeść to był paw .. 🤢
    Jak jechałam komunikacją to też z full razy podbijało. Masakra 🥴
    Chyba się drzemne za chwilę ..

    A jak u Was ?


    thgfyx8dsqgcpg35.png
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo jakie brzuchy! 😍
    U mnie nadal widocznego brzucha brak ale ja czuje że się tam dzieje. 😅
    Niestety weekend słaby bo wymioty męczyły mnie już nawet w godzinach popołudniowych. 🤦🏻‍♀️ Naprawdę tracę wiarę w to że to minie.
    Dziś się obudziłam z potwornym bólem głowy i walczę ze sobą żeby nie brać nic przeciwbólowego ale jeśli nie przejdzie za trochę to chyba nie będę miała wyboru bo nie mogę funkcjonować.

    W środę wizyta, już się nie mogę doczekać bo od ostatniej minęły już 3 tyg i jestem mega ciekawa jak tam maluch się miewa. 😁

    Monika87 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ