X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Od listopadowego testowania do letniego rozwiązania ❤
Odpowiedz

Od listopadowego testowania do letniego rozwiązania ❤

Oceń ten wątek:
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☁️☂️☕️

    A u mnie pogoda kolejny dzień byle jaka i ja też dziś jakaś taka byle jaka 😕. Noc nieciekawa. Chyba małej coś się śniło albo coś mocno przeżywała, nie mogła znaleźć sobie miejsca w łóżeczku, popłakiwała. Stary niepocieszony, bo w tej sytuacji bzyki znowu nie wyszły. No, sorry.

    Pranie zrobione, obiad tylko włączyć żeby się pichcił, mała ma drzemkę.

    Piję kawę i jakoś próbuję obudzić się do życia i znaleźć jasne strony dzisiejszego dnia. Nie lubię takiej siebie. A jeszcze wczoraj naogłądałam się filmików z Tatr i zamiast jakoś lepiej to mi się zrobiło bardziej smutno ☹️. W TV leciał Patrol Tatry... Te widoki... 😭. Spakowałabym się w 5 minut i pojechałabym....
    Ja wiem, biadolę w tym momencie, takie problemy to nie problemy. Tylko tak jakoś... Brakuje mi ludzi wokół siebie bardzo. A, no i myślę jak zarobić trochę grosza na tym wychowawczym... Ciężko z jednej pensji....

    Może jakaś anegdotka na poprawę humoru? Kobietki, co Wam pomaga na chandrę? Co lubicie robić w czasie wolnym?

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa No powiem Ci, że mi też ciężko jakoś zebrać chęci do życia. Jak był mróz i super śnieg to chodziliśmy na sanki z małym i aż serce rosło jak te szczęśliwe dzieci padały ze zmęczenia po śnieżnych wariacjach a teraz taka zgnilizna że się nogi za drzwi wystawić nie chce.
    Ogólnie ja na poprawę nastroju lubię spacery, czytanie lub gotowanie.
    Chociaż aktualnie marzy mi się wyłożyć dupsko na leżaku w pełnym słońcu gdzieś w ciepłym miejscu z książką w ręce. 😍

    Jagodowa Mama lubi tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrina, szkoda, że tesciowa ma takie podejście. Moi teście nikomu o ciąży nie mówią, nie wiem czy się wstydzą czy co.. mam ich w dupie.

    Monika, tez ju super kiełkuje 🥰

    Kredka, oj biedna jesteś bardzo.

    Jagodowa, noo bierze czasem człowieka smutek, że teraz tyle ograniczen..

    Eh, jeszcze dwa miesiące pracy i wolne. Już bym chciała, bo strasznie mi się nie chce pracować. :p

    Monika87 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊
    Przychodzę do was z pytaniem czy mogę do was dołączyć? Ja wychwycilam dwie kreski na sam koniec października jako ostatnia na wątku październikowym 😅
    Na wątku lipcowym chętnie bym popisała,ale nie mogę przejść z tego konta na BBF. Wcześniej dodałam kilka wpisów ale zmieniłam telefon i na tym już nie mogę :/
    Jeśli zgodzicie się bym trochę się "wepchla" w wasz spokój, to wszystko wam o sobie napisze 😊

    Baśka 89, Monika87, sandrina22, Endzi, kredka, Jagodowa Mama lubią tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adu wrote:
    Jagodowa, noo bierze czasem człowieka smutek, że teraz tyle ograniczen...

    Kiedy ten cały cyrk się skończy... Już w nosie mam te ograniczenia, mamy znajomych tu i tam w Polsce więc jakoś dalibyśmy radę ale po prostu nie jest NORMALNIE. Męczy mnie to już. I tak niby siedzę z dzieckiem w domu ale mimo wszystko. A swoją drogą - ja nie wiem kto urlop rodzicielski czy wychowawczy nazwał URLOPEM... Facet chyba.

    Adu, dwa miesiące zlecą - i tak nie szkoda takiej pogody. Ciężej sie pracuje w domu, gdy na zewnątrz słoneczko. Dasz radę.

    Niech już będzie wiosna 😭. Albo chociaż taka zima o jakiej mówi Kredka. Ciepłe ubranko i jazda na śnieg. A nie takie coś... Matko, ale się dziś pożalę! Za wszystkie czasy 🙃.

  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa, dlatego stwierdziłam, że zimę jeszcze przezimuje przed kompem, a potem z kopyta. :) co do pgraniczen, to No tak, jest strasznie.. Ale wbrew pozorom u nas nie jest to jeszcze aż tak okropne.

    Alicja, zapraszamy! 😊

    Jagodowa Mama lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa Mama wrote:
    Dzień dobry ☁️☂️☕️

    A u mnie pogoda kolejny dzień byle jaka i ja też dziś jakaś taka byle jaka 😕. Noc nieciekawa. Chyba małej coś się śniło albo coś mocno przeżywała, nie mogła znaleźć sobie miejsca w łóżeczku, popłakiwała. Stary niepocieszony, bo w tej sytuacji bzyki znowu nie wyszły. No, sorry.

    Pranie zrobione, obiad tylko włączyć żeby się pichcił, mała ma drzemkę.

    Piję kawę i jakoś próbuję obudzić się do życia i znaleźć jasne strony dzisiejszego dnia. Nie lubię takiej siebie. A jeszcze wczoraj naogłądałam się filmików z Tatr i zamiast jakoś lepiej to mi się zrobiło bardziej smutno ☹️. W TV leciał Patrol Tatry... Te widoki... 😭. Spakowałabym się w 5 minut i pojechałabym....
    Ja wiem, biadolę w tym momencie, takie problemy to nie problemy. Tylko tak jakoś... Brakuje mi ludzi wokół siebie bardzo. A, no i myślę jak zarobić trochę grosza na tym wychowawczym... Ciężko z jednej pensji....

    Może jakaś anegdotka na poprawę humoru? Kobietki, co Wam pomaga na chandrę? Co lubicie robić w czasie wolnym?

    Ja też myślę żeby jakoś dorobić na tym siedzeniu w domu bo nie miałam umowy więc nic nie dostaje co miesiąc a z jednej wypłaty strasznie ciężko.Dajemy rade no ale szukam jakiegoś chałupnictwa j jak narazie DUOA,DUOA,DUPA 🙄 Jak kiedyś było tego pełno tak teraz lipa 🤷
    O ankietach myślałam ale tyle zawirowań z tym że brak słów 🙈

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Monika87 Autorytet
    Postów: 514 406

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa ja chandrę też mam ostatnio i bardzo mi pomogło to spotkanie sobotnie z naszymi przyjaciółmi.
    Może sprobujcie się z.kims spotkać zróbcie sobie jakiś wypad do znajomych albo sami ich zaproście ?
    Ja zawsze była i jestem osobą towarzyską i to zamknięcie mnie po prostu okropnie meczy :( tak łagodnie mówiąc ..
    Już przejadły mi się seriale na netflixie i siedzenie w domu..
    Z mężem marzymy aby pójść do jakiejś restauracji na jakąś kolację czy coś ..
    Mamy nadzieję, że otworzą hotele na walentynki bo zrobiliśmy rezerwacje w jednym na Mazurach. Jak nie to się chyba rozpłaczę..

    Adu nie wiem jak to działa ale mam tak samo jak Ty ;) . Ten miesiac tak mi się dłuży.. a tu jeszcze 2 miesiące 🥴🥴🥴
    Biorę sobie urlopy w międzyczasie aby zleciało jako tako
    ..

    Alicja rozgosc się ;) napisz co nieco o sobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2021, 12:37

    Jagodowa Mama lubi tę wiadomość

    thgfyx8dsqgcpg35.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, to ja urlopu nie biorę, oszczędzam na przyszły rok, żeby po urodzeniu a przed żłobkiem było. :) ale w sumie też nie mam po po brac, bo nie lubię brac, żeby tylko siedzieć w domu, a i tak nigdzie teraz nie jeździmy. Może w lutym gdzieś pojedziemy na weekend :) ale 8 godzin przy kompie jest już męczące, jak trzeba się skupiać..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2021, 12:44

    Monika87 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • Monika87 Autorytet
    Postów: 514 406

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zaległego dużo 😁 teraz do zaplanowania mam 35 dni +4 u.ż.
    Też tak planuje żeby zostało trochę jezcze po macierzyńskim bo niestety na wychowawczy się nie wybieram. No i dzidzia pójdzie do żłobka i będzie aklimatyzacja a ja jescze będę w domu w razie "w".

    thgfyx8dsqgcpg35.png
  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa jaki wolny czas? 😂😂😂
    Ale rozumiem Twoje żale. Ja już się wiosny nie mogę doczekać, żeby z małym iść na plac zabaw.
    Teraz mi się nie chce wychodzić, i nawet nie przez pogodę tylko przez ubieranie tysiąca warstw. Jak ubiorę siebie i małego to już zmęczona jestem. A jak jest ciepło to hop bobasa pod pachę i można iść 😁

    My w tym roku bez wyjazdu. Stary tylko lipiec/sierpień może brać a to już będzie dzidzia na świecie 🤷

    Aliciaaa witaj 😘




    Jagodowa Mama lubi tę wiadomość

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, to w sumie podobnie, bo ja mam 36 dni. I w tym te 4 dni na żądanie.

    Ja też eychowaczego nie planuje, licze, ze dziec od września pójdzie do żłobka, a ja gdzieś tak w połowie miesiąca wrócę do pracy

    Monika87 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Alicja w naszym skromnym gronie😊

    Jagodowa nie dziwię się wcale że dosięga Cię taka chandra. Też tak mam i doskonale Cię rozumiem. U nas tyle śniegu nasypało i sypie cały czas.

    Przyjechała do nas szwagierka i pojechałam z nią do teściowej bo mój mąż dziś na 2 zmianę to przynajmniej nie będę sama. No i zjem dobry obiadek przynajmniej😅

    Co do finansów to nie mogłabyś Jagodowa przejść na L4? Będziesz miała 100% płatne. Chyba że nie jesteś już zatrudniona to inna sprawa.
    Ja na razie staram się coś odkładać na remont pokoju i powoli zaczynam coś kupować dla malucha. Może jak dobrze pójdzie to uda nam się pojechać w Bieszczady na wiosnę ale nie wiem czy się uda...

    Jagodowa Mama lubi tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrina, wolny czas teraz jeszcze "miewam" jak mała ma drzemki. Wstawiam wtedy pranie, gotuje lub prasuje. O, taki wolny czas 😜🤣. Przy dwójce będzie go zdecydowanie mniej, więc staram się docenić i zauważyć chociaż to. Taki dowcip niedawno czytałam: "Zapytano 10 młodych matek jak spędzają wolny czas. Dwie usnęły w czasie ankiety, osiem pozostałych nie zrozumiało pytania..." 🤣🤣😂

    sandrina22, Monika87, Baśka 89 lubią tę wiadomość

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo wam dziękuję, że mogę do was dołączyć ❤

    A więc coś o mnie...
    Mam na imię Alicja, w marcu skończę 23 lata. To moja 4 ciąża. Mam jednego synka, w maju będzie mieć 3 latka. Druga ciąża niestety zakończyła się w grudniu 2019, przed 10tc. Serduszko przestało bić. W marcu/kwietniu2020 wyłapałam biochemia. No i jak pisałam na sam koniec października zobaczyłam dwie kreski. Ciąża z późnej owulacji, przesuniętej 5-7 dni, bez nadzieji, że coś może z tego wyjść 😅
    Od 8 tygodnia walczyłam z męczącymi wymiotami. Przeszły dopiero w 13tc+3 i odzyskałam w sobie życie 😂
    Jutro zaczynam 16tc, prawdopodobnie w brzuszku drugi synek. Ruchy czuje od około 14tc, ale od kilku dni są wyraźne 😊
    Poza tym ciąża na lekach, biorę : Fraxiparine, luteine, euthyrox. Wcześniej na wymioty dodatkowo czopki torecan.
    Pierwszego synka urodziłam przez nagle cięcie w 36 tc, teraz zapowiada się druga cesarka.

    Nie wiem czy wszystko napisałam 😅 Jeśli będziecie chciały wiedzieć coś więcej to pytajcie 😂
    Ja postaram się nadrobić trochę postów by wbić się w tematy 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2021, 13:50

    sandrina22, Jagodowa Mama, Endzi, kredka, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/313aeea4955aa.jpg.html
    U nas taka zima😅

    Alicja wszystko wyjdzie w czasie z informacjami.
    Ja jestem na clexane do tego acard, euthyrox 50 i luteina. To moja 3 ciąża i czekam na moją pierwszą dzidzię. Rocznikowo mam 27 lat a mój mąż 26 😉 To tak w skrócie 😁

    Na prenatalnych jak byłam to nóżki były po lewej stronie i czasem czuje jakby mi ktoś przywalił w coś w środku po tej lewej stronie. Takie dziwne uczucie...

    aliciaaa, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, cześć!

    No spokojnie u nas, ale ja myślę, że z czasem to się też może zmienić, w pewnym sensie my też się dopiero poznajemy 😊. Ja późno dołączyłam do wątku, w zasadzie namierzyłam tu Adę bo znamy się z innego wątku i już zostałam. Dziewczyny bardzo sympatyczne więc warto było😍😘. Pytaj o co chcesz!

    aliciaaa, Endzi, Baśka 89 lubią tę wiadomość

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endzi, właśnie jakoś to L4 na wychowawczym wygląda mi dziwnie - przecież siedzę w domu. Musiałabym chociażby na krótko wrócić do pracy albo dogadać się z szefową, że to niby zrobiłam ale jakoś tak nie potrafię 🙄. Wiem, że mnóstwo kobiet tak robi. No pomyślę jeszcze. Będę się na dniach widzieć z szefową bo ma dla mnie PIT, to wybadam delikatnie co ona na to.

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masz... Młoda ma gorączkę 😥. Uciekam... Trzymajcie się.

  • Monika87 Autorytet
    Postów: 514 406

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endzi dobrze mówi z tym zwolnieniem tylko musisz poprosić o skrócenie wychowawczego :) to zawsze jakaś kasa :)

    Endzi ale super że już czujesz ruchy dziecka 😍 to musi być wydarzenie ...

    Alicja to masz trochę za sobą nieprzyjemnych wydarzeń :( ale najwazniejsze że teraz się udało i dzidzia zdrowo rośnie :)

    Jagodowa zdrowka dla młodej 😘 oby gorączka szybko przeszła.

    thgfyx8dsqgcpg35.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ