Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Od listopadowego testowania do letniego rozwiązania ❤
Odpowiedz

Od listopadowego testowania do letniego rozwiązania ❤

Oceń ten wątek:
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2021, 07:43

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa Mama wrote:
    Jeśli tak czujesz, to może właśnie tak będzie 🙂. I rozkmina Dorian czy Przemek 😁. Ale powiem Ci, że moja córa tak właśnie skakała w brzuchu i to od początku do końca, jak mała koza normalnie 😁. Więc reguły nie ma i może się okazać, że to właśnie Milenka tak szaleje 😊.

    Ja też tak szalałam u mamy w brzuchu 😁 tatę po plecach kopałam 🤣 myśleli że chłopak hahahha 🤣 będę się cieszyć jak będzie Milenka 🥰 a mój oszaleje z radości 🤩 ostatnia dziewczyna urodziła się u Niego w rodzinie 41 lat temu 😁

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Monika87 Autorytet
    Postów: 514 406

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka u nas miała być Marcelina jakby była dziewczynka ❤️ piękne imię :)
    A synek jak ma na imię ??

    Endzi lubi tę wiadomość

    thgfyx8dsqgcpg35.png
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2021, 07:43

    Endzi, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Snowflake, zrozumiałam 😁, zmieniam nagłówek na

    NASZE POCIECHY

    Sandrina - dziewczynka ❤️
    Monika - chłopiec 💙
    Adu - dziewczynka ❤️
    Snowflake - chłopiec 💙
    Kredka - dziewczynka ❤️
    Endzi??
    Jagodowa ??
    Basia??
    Annamaria??
    Lady_Dior ??

    Czekamy na resztę wizyt 🍀🤞😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 16:47

    kredka lubi tę wiadomość

  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snowflake to może i moje dlatego takie leniwe bo to chłopak 😅 Mam nadzieję że niedługo się okaże. Chociaż dzisiaj trochę tańcowało w brzuszku.

    Ahh ta glukoza niedługo i nas czeka 🙄 brr aż się boję..

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2021, 07:43

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endzi wrote:
    Ahh ta glukoza niedługo i nas czeka 🙄 brr aż się boję..
    Wiesz, moim zdaniem to trochę napompowany mit z tą glukozą 🤔 owszem dziadostwo, owszem potrafi ściąć żołądek, ale aż tak źle to nie jest. No, chyba, że jestem jakoś mniej wrażliwa czy coś. 😀 Nie wiem.
    W drugiej ciąży pani farmaceutka dała mi glukozę o smaku coli! Ta to była naprawdę przyzwoita 😀 teraz też będę szukać tej właśnie

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snowflake wrote:
    Ej no 😀 ale ja nie miałam nic złego na myśli 🙈 jeśli nie dołączy do nas żadna Mamusia to mamy nieparzystą liczbę Maluchów 😀
    Jeszcze Lady Dior chyba ma córeczkę? 🙂

    Haha ja wiem przecież 😁, luzik. Nałaziłam się dziś chyba zbyt dużo i jeszcze na wietrze. Może mózg mi przewiało 😲🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 17:51

  • Monika87 Autorytet
    Postów: 514 406

    Wysłany: 2 marca 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie z tą glukoza :) w którym to tygodniu się robi ? Szlyszalam tylko na razie o cytrynowej ale w domu mam zwykła bo kiedyś przez przypadek kupiłam w aptece bo myślałam że mam skierowanie na krzywa a ja miałam tylko glukozę z krwi 🤣

    thgfyx8dsqgcpg35.png
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 2 marca 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2021, 07:43

    Monika87 lubi tę wiadomość

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 2 marca 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyczytałam że robi się między 24 a 28tc krzywą cukrową. No i w luxmedzie napisali ze według najnowszych wytycznych nie dodaje się cytryny do glukozy ani nie zaleca się już smakowych. Także pożyjemy zobaczymy pewnie zależy od laboratorium też.

    Monika87 lubi tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 2 marca 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Co do glukozy to ja robiłam dwa razy, za każdym razem czułam się po niej śpiąca, miałam ból głowy i ogólnie taka łaziłam nie swoja do końca dnia. Za pierwszym razem piłam tą bez smaku i dla mnie to był dramat (lubię słodycze ale nie jestem w stanie tknąć niczego do picia co jest słodkie, nawet soki są dla mnie niemożliwe do wypicia), cofało mnie na wymioty kilka razy w trakcie picia i już po też mi się tak odbijało że miałam przed sobą worek w razie w. 😂 za drugim razem piłam cytrynową i smakowała jak strasznie przesłodzona lemoniada i była obrzydliwa ale już mnie tak nie rzucało jak za pierwszym razem więc to sukces. 🤣

    Ja muszę zapytać gina czy będzie ok jak zrobię koło 23+5 bo 29 marca mam endo i ona mówiła żebym przyszła z wynikami tarczycowych i krzywej właśnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 11:24

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 2 marca 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2021, 07:44

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snowflake wrote:
    😱😱😱 Coooo?! Jak to? Przecież to było takie, małe ale zawsze, ułatwienie 😵
    Ja pitolę. To kaszanka. 🙁 A napisali dlaczego?

    Nie mam pojęcia napisali tylko ze takie są nowe wytyczne. A jak jest tak na prawdę to nie mam pojęcia 😁 okaże się za jakiś czas jak pójdziemy robić 😉

    A powiedzcie mi jakbym poprosiła Gin żeby dała mi też skierowanie na krzywa insulinową to czy to będą jakieś inne wartości w ciąży niż normalnie? Któraś się orientuję w tym temacie? Bo ogólnie chciałabym zrobic jedno i drugie żeby był komplet ale czy robić teraz czy poczekać na to jak już urodzę?

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1830 1918

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endzi, w ciąży nie robi się insuliny, bo jest nie adekwatna. W ciąży każda kobieta ma IO. Dopiero chyba po skończeniu karmienia się bada insuline, a na pewno 6 tygodni po porodzie co najmniej.

    Kredka, piękne sugestie ma synek! Mi się podoba i Aurora i Marcelina 🥰


    Byla u mnie koleżanka, wypiłyśmy kawę i zjadłyśmy ciacho i super 😊 przed chwilą mialam awanturę z mężem, bo on chce pieczona kielbase i się upiera jak dzieciaki, nie rozumiejąc ze ja nie zniosę tego smrodu.. popłakałam się, ze to nie ode mnie zależne, powiedziałam xo o nim myślę to zrozumiał. 😂😂

    Endzi, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    👧 07.2021
    03.12 bhcg 123
    03.01 mamy dwa ♥️♥️🙈 2k2o
    04.0 prenatalne 7,1 i 5,8 cm ludzików 🥹
    preg.png
  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 945

    Wysłany: 2 marca 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka super, że wizyta ok.
    Mi Aurora podoba się o tyle, że nie bardzo można zdrobnić. Zwłaszcza u dorosłej osoby.
    Lilianna piękne 😍

    Adu smaka mi na tą kiełbasę zrobiłaś 😂
    Ale znam Twój ból, bo stary czasami je flaczki - na szczęście ze słoika, ale i tak 🤢🤮🤢🤮🤢🤮

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1830 1918

    Wysłany: 2 marca 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podoba właśnie zrobienie od Aurory bardzo, Auri 😊
    Sandrina, flaki to luz, ale rozumiem, że Cie podbija. Ja nigdy nie lubiłam kiełbasy smażonej pieczonej, ten zapach jest okropny, a teraz to na sama myśl bleeeh

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    👧 07.2021
    03.12 bhcg 123
    03.01 mamy dwa ♥️♥️🙈 2k2o
    04.0 prenatalne 7,1 i 5,8 cm ludzików 🥹
    preg.png
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 2 marca 2021, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endzi, moja endo mówiła dokładnie to samo co napisała Adu. W ciąży krzywa insulinowa jest niemiarodajna i nie ma sensu robić.

    O Boże flaki 🤮🤮🤮 do dziś na samą myśl czuje smród, który poczułam jak weszłam do domu jak mama je gotowała. 🤢 chyba bym wolała wypić dwie porcje glukozy niż dwie łyżki flaków. 🤣

    Endzi lubi tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1830 1918

    Wysłany: 2 marca 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja flaczki uwielbiam, jak moja mama zrobi 🤤🤤😅

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    👧 07.2021
    03.12 bhcg 123
    03.01 mamy dwa ♥️♥️🙈 2k2o
    04.0 prenatalne 7,1 i 5,8 cm ludzików 🥹
    preg.png
‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ