X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OPOLSKIE STARANIA
Odpowiedz

OPOLSKIE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, również chciałam do was dołączyć :)

    Basik83, AGA 30 lubią tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 lutego 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opolanka przykro że tak wyszłoi trzymam kciuki
    Mi również tam in vitro proponowali zero badań itp
    A teraz mój syn ma 20 miesięcy zaszłam w ciążę sama za pomocą dr z Krapkowicach

    Tam to tylko o kasę chodzi i zero podejścia do pacjenta :/
    Powodzenia

    Opolanka 85 lubi tę wiadomość

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem z opolskiego jest ktos tu jeszcze w trakcie staran??????

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W trakcie juz nie

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem :D Mieszkam tutaj na stałe, obecnie wróciłam na wakacje, a chwilowo studia w Szczecinie. Chętnie powymieniam się doświadczeniem :D
    W Szczecinie przerabiam już drugą ginekolog.
    Teraz po przyjeździe byłam wczoraj na wizycie w Opolu u dr. Rusek. I dopiero ona się pochyliła nad wszystkimi problemami z jakimi ja się mierzę.
    Jestem zapisana na histeroskopię w Krapkowicach 8.08.
    Byłam tam w zeszłym roku na usunięciu tarczycy.

  • Onaa92a Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,staramy się już.kolejny cykl i nic. Wyniki męża są kiepskie,ponieważ ma kiepsko ruchliwość plemników. Lekarz zalecił nam inseminacje, i po długich rozmowach z mężem..zdecydowaliśmy się. Czy któraś z was mogłaby wyjaśnić na czym.to wszystko polega..bo troszkę stresuje mnie wizyta w klinice.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onaa92a wrote:
    Witam,staramy się już.kolejny cykl i nic. Wyniki męża są kiepskie,ponieważ ma kiepsko ruchliwość plemników. Lekarz zalecił nam inseminacje, i po długich rozmowach z mężem..zdecydowaliśmy się. Czy któraś z was mogłaby wyjaśnić na czym.to wszystko polega..bo troszkę stresuje mnie wizyta w klinice.

    Inseminacja to podanie najlepszych plemników do macicy kobiety przez taką strzykawkę
    Gdzie robicie inseminację??
    Z mojego doświadczenia wiem że przy słabych plemnikach inseminacja to wyrzucanie kasy w błoto
    Niech mąż przyjdzie 3 miesiacznyh kurację czyli witaminy na poprawę nasienia odstawić alkohol i zdrowa dieta
    U nas mąż miał też kiepskie wyniki leniwe i zdrowych tylko 1% a po 3 miesiącach nie musiał już powtarzać badań czy jest poprawa bo zaszłam w ciążę syn ma już ponad 2 lata i kolejne w drodze

  • Onaa92a Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 12 lipca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana,a powiedz mi Co zazywal twój maz??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się chętnie dowiem co warto dawać M.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onaa92a wrote:
    Kochana,a powiedz mi Co zazywal twój maz??
    Kurcze dziewczyny nie pamiętam już co bral ale były to witaminy bez recepty tylko lekarz polecił
    Ale sporo jest tych witamin do wyboru i o niektórych dobre opinie się słyszało poczytajcie na wątku męskie problemy tam dziewczyny napiszą na pewno co i jak

  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mój mąż miał dobre wyniki nasienia, ale po 3 miesiącach kuracji suplementem Promen, poszły jeszcze bardziej w górę, ilość plemników w ejakulacie wręcz zadziwiająca, ruchliwość też. Także spróbujcie tego, nie jest specjalnie drogie, ja zamawiałam na allegro, bo jeszcze taniej wychodziło. Wcześniej faszerowałam go Androvitem przez kilka miesięcy.
    Dziewczyny z Opola, tak jak wcześniej pisałam, omijajcie GMW. Jak widzicie w suwaczku, jestem w ciąży, zaszłam naturalnie ze stymulacją, po 2 miesiącach diagnostyki w Invimedzie, dr Żórawski. Katowice, Wrocław - tam szukajcie lekarzy. Pozdrawiam!

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • Onaa92a Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 17 lipca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupiłam fertilman plus

  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 20 lipca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z opolskiego :) Też mąż się faszeruje fertilman plus, właśnie konczy opakowanie, ja biorę fertilcare.
    Mąż, że tak powiem po gdzieś dwóch tygodniach- do miesiąca zauważył turbodoładowanie jeśli chodzi o ilość jeśli tak mogę to nazwać :P

    I pomimo, że jest wszystkożerny skończyły mu się skurcze nóg i krwotoki z nosa, więc nawet dla zdrowotności chyba kupię mu drugą paczkę.

    Ahh i na opakowaniu pisze 2x 2 tabletki, mój bierze tylko raz po dwie tabletki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 09:57

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 lipca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za was dziewczyny ❤

    szatynkowato lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 20 lipca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Trzymam kciuki za was dziewczyny ❤

    Ja tu (że na ovufriend) się jeszcze trochę pomęczę, bo muszę wyciszyć endometriozę. Ale cieszę się, że Wam się udało :) I zgadzam się, z Opolskiego niestety nie ma porządnych lekarzy od niepłodności, mną dopiero się wziął do porządku lekarz z Łodzi ;)

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę trochę nas tutaj jest :D

    U mnie dobre wieści. Ta torbiel nie była wcale dermoidalna jak twierdziła gin w Szczecinie. Już mnie chciała dziurawić laparoskopią.

    Dobrze, że posłuchałam gin z Opola i poczekałam aż się wchłonie. Miała rację. Aż nie wierzę. Powiedziała że dopóki nie będzie owulki z prawego, to ta torbiel w lewym będzie.

    A tu wczoraj wizyta i pusto :D Potwierdzona owulacja a po torbieli ani śladu. Bardzo zyskała w moich oczach. No i tłumaczy super. Jak ona będzie dalej przyjmować i nigdzie nie ucieknie, to będę do niej chodzić. A Szczecin na razie muszę przeżyć i poszukać 4 ginekologa...

    Spotkamy się na histeroskopii w Krapkowicach i jakoś czuję teraz spokój, że ona będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane. <3
    Dołączyłam tutaj jakiś czas temu, ale zbytnio się nie udzielałam. ;-)
    Chciałabym się z Wami podzielić dobrą nowiną. Nam się udało. :-) Dzięki clo i duphastonowi. :-) W listopadzie zostaniemy rodzicami. <3
    W lutym postanowiłam coś zmienić. Pytałam moja ginekolog o clo, ale mi go odradzała mówiąc, że to ostatnie co może mi zapisać, a później już tylko zostaje klinika leczenia niepłodności. :-( Trochę mnie to podłamało. Ale na forum na fb jedna z dziewczyn sprzedawała 3 opakowania clo i jakoś tak wyszło, że kupiłam. Brałam 3-7dc, w 10 dc poszłam na monitoring - jeden pęcherzyk dominujący 1cm. Dr pokręciła nosem, że chyba nic z tego nie będzie, ale może owulacja wystapić w 15 dc, a od 16dc mam brać duphaston. Ja mierzyłam temp i widziałam że w 16 dc jeszcze owu nie mam i trzeba poczekać z dupkiem. Czekałam do potwierdzenia owu przez skok temp i monitoring. Wtedy dopiero zaczęłam brać dupka. :-)
    W 6dpo opryszczka na ustach i już wiedziałam że się udało. :-) Poszłam na usg w 6t3d ciąży,serduszko biło. Ja niemogłam powstrzymać śmiechu kiedy zobaczyłam naszą Fasolkę, a gin nie mogła uwierzyć że zaszłam w pierwszym cyklu z clo.;-)
    Walczcie dziewczyny o swoje marzenie! <3 Warto, na prawdę warto szukać samemu też wyjścia i nie słuchać na ślepo lekarzom. :-) U nas już 25t3d. :-) <3

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adasiowa wrote:
    Cześć kochane. <3
    Dołączyłam tutaj jakiś czas temu, ale zbytnio się nie udzielałam. ;-)
    Chciałabym się z Wami podzielić dobrą nowiną. Nam się udało. :-) Dzięki clo i duphastonowi. :-) W listopadzie zostaniemy rodzicami. <3
    W lutym postanowiłam coś zmienić. Pytałam moja ginekolog o clo, ale mi go odradzała mówiąc, że to ostatnie co może mi zapisać, a później już tylko zostaje klinika leczenia niepłodności. :-( Trochę mnie to podłamało. Ale na forum na fb jedna z dziewczyn sprzedawała 3 opakowania clo i jakoś tak wyszło, że kupiłam. Brałam 3-7dc, w 10 dc poszłam na monitoring - jeden pęcherzyk dominujący 1cm. Dr pokręciła nosem, że chyba nic z tego nie będzie, ale może owulacja wystapić w 15 dc, a od 16dc mam brać duphaston. Ja mierzyłam temp i widziałam że w 16 dc jeszcze owu nie mam i trzeba poczekać z dupkiem. Czekałam do potwierdzenia owu przez skok temp i monitoring. Wtedy dopiero zaczęłam brać dupka. :-)
    W 6dpo opryszczka na ustach i już wiedziałam że się udało. :-) Poszłam na usg w 6t3d ciąży,serduszko biło. Ja niemogłam powstrzymać śmiechu kiedy zobaczyłam naszą Fasolkę, a gin nie mogła uwierzyć że zaszłam w pierwszym cyklu z clo.;-)
    Walczcie dziewczyny o swoje marzenie! <3 Warto, na prawdę warto szukać samemu też wyjścia i nie słuchać na ślepo lekarzom. :-) U nas już 25t3d. :-) <3


    Wzięłaś CLO na własną rękę? Nie sprawdzałaś przed czy nie masz torbieli po zeszłym cyklu?
    I gratulacje ;)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje..ja jedynym czym sie wspomagalam to wit.prenatalnymi i acardem acard po poronieniu ginekolozka mi zalecilD a.teraz bedac w 14tc tez bbiore acard .ponoc dobrze robi na lozysko.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
‹‹ 10 11 12 13 14
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ