Forum Starając się - ogólne OPOLSKIE STARANIA
Odpowiedz

OPOLSKIE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Gosia2708 Przyjaciółka

Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, również chciałam do was dołączyć :)

Basik83, AGA 30 lubią tę wiadomość

• Basik83 Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2017, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 lutego 2017, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opolanka przykro że tak wyszłoi trzymam kciuki
    Mi również tam in vitro proponowali zero badań itp
    A teraz mój syn ma 20 miesięcy zaszłam w ciążę sama za pomocą dr z Krapkowicach

Tam to tylko o kasę chodzi i zero podejścia do pacjenta :/
    Powodzenia

Opolanka 85 lubi tę wiadomość

• katdud Przyjaciółka

Wysłany: 11 lipca 2017, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem z opolskiego jest ktos tu jeszcze w trakcie staran??????

• Basik83 Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2017, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W trakcie juz nie

iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2017, 23:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem :D Mieszkam tutaj na stałe, obecnie wróciłam na wakacje, a chwilowo studia w Szczecinie. Chętnie powymieniam się doświadczeniem :D
    W Szczecinie przerabiam już drugą ginekolog.
    Teraz po przyjeździe byłam wczoraj na wizycie w Opolu u dr. Rusek. I dopiero ona się pochyliła nad wszystkimi problemami z jakimi ja się mierzę.
    Jestem zapisana na histeroskopię w Krapkowicach 8.08.
    Byłam tam w zeszłym roku na usunięciu tarczycy.

• Onaa92a Nowa

Wysłany: 12 lipca 2017, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,staramy się już.kolejny cykl i nic. Wyniki męża są kiepskie,ponieważ ma kiepsko ruchliwość plemników. Lekarz zalecił nam inseminacje, i po długich rozmowach z mężem..zdecydowaliśmy się. Czy któraś z was mogłaby wyjaśnić na czym.to wszystko polega..bo troszkę stresuje mnie wizyta w klinice.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2017, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onaa92a wrote:
    Witam,staramy się już.kolejny cykl i nic. Wyniki męża są kiepskie,ponieważ ma kiepsko ruchliwość plemników. Lekarz zalecił nam inseminacje, i po długich rozmowach z mężem..zdecydowaliśmy się. Czy któraś z was mogłaby wyjaśnić na czym.to wszystko polega..bo troszkę stresuje mnie wizyta w klinice.

Inseminacja to podanie najlepszych plemników do macicy kobiety przez taką strzykawkę
    Gdzie robicie inseminację??
    Z mojego doświadczenia wiem że przy słabych plemnikach inseminacja to wyrzucanie kasy w błoto
    Niech mąż przyjdzie 3 miesiacznyh kurację czyli witaminy na poprawę nasienia odstawić alkohol i zdrowa dieta
    U nas mąż miał też kiepskie wyniki leniwe i zdrowych tylko 1% a po 3 miesiącach nie musiał już powtarzać badań czy jest poprawa bo zaszłam w ciążę syn ma już ponad 2 lata i kolejne w drodze

• Onaa92a Nowa

Wysłany: 12 lipca 2017, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana,a powiedz mi Co zazywal twój maz??

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2017, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się chętnie dowiem co warto dawać M.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2017, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onaa92a wrote:
    Kochana,a powiedz mi Co zazywal twój maz??
    Kurcze dziewczyny nie pamiętam już co bral ale były to witaminy bez recepty tylko lekarz polecił
    Ale sporo jest tych witamin do wyboru i o niektórych dobre opinie się słyszało poczytajcie na wątku męskie problemy tam dziewczyny napiszą na pewno co i jak

• Opolanka 85 Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2017, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mój mąż miał dobre wyniki nasienia, ale po 3 miesiącach kuracji suplementem Promen, poszły jeszcze bardziej w górę, ilość plemników w ejakulacie wręcz zadziwiająca, ruchliwość też. Także spróbujcie tego, nie jest specjalnie drogie, ja zamawiałam na allegro, bo jeszcze taniej wychodziło. Wcześniej faszerowałam go Androvitem przez kilka miesięcy.
    Dziewczyny z Opola, tak jak wcześniej pisałam, omijajcie GMW. Jak widzicie w suwaczku, jestem w ciąży, zaszłam naturalnie ze stymulacją, po 2 miesiącach diagnostyki w Invimedzie, dr Żórawski. Katowice, Wrocław - tam szukajcie lekarzy. Pozdrawiam!

31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • Onaa92a Nowa

Wysłany: 17 lipca 2017, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupiłam fertilman plus

• szatynkowato Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z opolskiego :) Też mąż się faszeruje fertilman plus, właśnie konczy opakowanie, ja biorę fertilcare.
    Mąż, że tak powiem po gdzieś dwóch tygodniach- do miesiąca zauważył turbodoładowanie jeśli chodzi o ilość jeśli tak mogę to nazwać :P

I pomimo, że jest wszystkożerny skończyły mu się skurcze nóg i krwotoki z nosa, więc nawet dla zdrowotności chyba kupię mu drugą paczkę.

Ahh i na opakowaniu pisze 2x 2 tabletki, mój bierze tylko raz po dwie tabletki.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 09:57

Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Trasfer 15.10.21 dwudniowiec 5A
  • Basik83 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za was dziewczyny ❤

szatynkowato lubi tę wiadomość

iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • szatynkowato Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Trzymam kciuki za was dziewczyny ❤

Ja tu (że na ovufriend) się jeszcze trochę pomęczę, bo muszę wyciszyć endometriozę. Ale cieszę się, że Wam się udało :) I zgadzam się, z Opolskiego niestety nie ma porządnych lekarzy od niepłodności, mną dopiero się wziął do porządku lekarz z Łodzi ;)

Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Trasfer 15.10.21 dwudniowiec 5A
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 lipca 2017, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę trochę nas tutaj jest :D

U mnie dobre wieści. Ta torbiel nie była wcale dermoidalna jak twierdziła gin w Szczecinie. Już mnie chciała dziurawić laparoskopią.

Dobrze, że posłuchałam gin z Opola i poczekałam aż się wchłonie. Miała rację. Aż nie wierzę. Powiedziała że dopóki nie będzie owulki z prawego, to ta torbiel w lewym będzie.

A tu wczoraj wizyta i pusto :D Potwierdzona owulacja a po torbieli ani śladu. Bardzo zyskała w moich oczach. No i tłumaczy super. Jak ona będzie dalej przyjmować i nigdzie nie ucieknie, to będę do niej chodzić. A Szczecin na razie muszę przeżyć i poszukać 4 ginekologa...

Spotkamy się na histeroskopii w Krapkowicach i jakoś czuję teraz spokój, że ona będzie.

• adasiowa Koleżanka

Wysłany: 1 sierpnia 2017, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane. <3
    Dołączyłam tutaj jakiś czas temu, ale zbytnio się nie udzielałam. ;-)
    Chciałabym się z Wami podzielić dobrą nowiną. Nam się udało. :-) Dzięki clo i duphastonowi. :-) W listopadzie zostaniemy rodzicami. <3
    W lutym postanowiłam coś zmienić. Pytałam moja ginekolog o clo, ale mi go odradzała mówiąc, że to ostatnie co może mi zapisać, a później już tylko zostaje klinika leczenia niepłodności. :-( Trochę mnie to podłamało. Ale na forum na fb jedna z dziewczyn sprzedawała 3 opakowania clo i jakoś tak wyszło, że kupiłam. Brałam 3-7dc, w 10 dc poszłam na monitoring - jeden pęcherzyk dominujący 1cm. Dr pokręciła nosem, że chyba nic z tego nie będzie, ale może owulacja wystapić w 15 dc, a od 16dc mam brać duphaston. Ja mierzyłam temp i widziałam że w 16 dc jeszcze owu nie mam i trzeba poczekać z dupkiem. Czekałam do potwierdzenia owu przez skok temp i monitoring. Wtedy dopiero zaczęłam brać dupka. :-)
    W 6dpo opryszczka na ustach i już wiedziałam że się udało. :-) Poszłam na usg w 6t3d ciąży,serduszko biło. Ja niemogłam powstrzymać śmiechu kiedy zobaczyłam naszą Fasolkę, a gin nie mogła uwierzyć że zaszłam w pierwszym cyklu z clo.;-)
    Walczcie dziewczyny o swoje marzenie! <3 Warto, na prawdę warto szukać samemu też wyjścia i nie słuchać na ślepo lekarzom. :-) U nas już 25t3d. :-) <3

Ania1003 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 sierpnia 2017, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    adasiowa wrote:
    Cześć kochane. <3
    Dołączyłam tutaj jakiś czas temu, ale zbytnio się nie udzielałam. ;-)
    Chciałabym się z Wami podzielić dobrą nowiną. Nam się udało. :-) Dzięki clo i duphastonowi. :-) W listopadzie zostaniemy rodzicami. <3
    W lutym postanowiłam coś zmienić. Pytałam moja ginekolog o clo, ale mi go odradzała mówiąc, że to ostatnie co może mi zapisać, a później już tylko zostaje klinika leczenia niepłodności. :-( Trochę mnie to podłamało. Ale na forum na fb jedna z dziewczyn sprzedawała 3 opakowania clo i jakoś tak wyszło, że kupiłam. Brałam 3-7dc, w 10 dc poszłam na monitoring - jeden pęcherzyk dominujący 1cm. Dr pokręciła nosem, że chyba nic z tego nie będzie, ale może owulacja wystapić w 15 dc, a od 16dc mam brać duphaston. Ja mierzyłam temp i widziałam że w 16 dc jeszcze owu nie mam i trzeba poczekać z dupkiem. Czekałam do potwierdzenia owu przez skok temp i monitoring. Wtedy dopiero zaczęłam brać dupka. :-)
    W 6dpo opryszczka na ustach i już wiedziałam że się udało. :-) Poszłam na usg w 6t3d ciąży,serduszko biło. Ja niemogłam powstrzymać śmiechu kiedy zobaczyłam naszą Fasolkę, a gin nie mogła uwierzyć że zaszłam w pierwszym cyklu z clo.;-)
    Walczcie dziewczyny o swoje marzenie! <3 Warto, na prawdę warto szukać samemu też wyjścia i nie słuchać na ślepo lekarzom. :-) U nas już 25t3d. :-) <3

Wzięłaś CLO na własną rękę? Nie sprawdzałaś przed czy nie masz torbieli po zeszłym cyklu?
    I gratulacje ;)

• Basik83 Autorytet

Wysłany: 5 sierpnia 2017, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje..ja jedynym czym sie wspomagalam to wit.prenatalnymi i acardem acard po poronieniu ginekolozka mi zalecilD a.teraz bedac w 14tc tez bbiore acard .ponoc dobrze robi na lozysko.

iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
‹‹ 10 11 12 13 14
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ