X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OPOLSKIE STARANIA
Odpowiedz

OPOLSKIE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Gratulacje..ja jedynym czym sie wspomagalam to wit.prenatalnymi i acardem acard po poronieniu ginekolozka mi zalecilD a.teraz bedac w 14tc tez bbiore acard .ponoc dobrze robi na lozysko.

    Ja niestety musiałam zrobić test na mutacje... starania odkładam dopiero za rok :( tak wyszło. Nie ma sensu tutaj moje siedzenie...

  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adasiowa, super!! Jednak co instynkt to instynkt :D

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Onaa92a Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, może któraś z was zna jakiegoś dobrego androlog z opolskiego?

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onaa92a wrote:
    Kochane, może któraś z was zna jakiegoś dobrego androlog z opolskiego?

    Oj tutaj z tym to chyba ciężko. Opola nie polecają. Całe 'zagłębie' jest Katowice- Gliwice no albo Wrocław.

    Wejdź sobie na znanylekarz.pl i tam zaznacz androlog. Potem pokaż wyniki na mapie i będziesz miała chociaż większość ich pokazanych.

  • Cludi Koleżanka
    Postów: 65 8

    Wysłany: 16 listopada 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Czy któraś podchodziła do ivf u dr.Niemczyka w GMW Opole ?

    5 nie udanych prób IUI - rok 2017
    20.12.2017 nieudana próba IVF/ ISCI
    1.05.2018 udana próba IVF/ ISCI
  • Maggie08 Ekspertka
    Postów: 167 173

    Wysłany: 16 lutego 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    i ja pozdrawiam z Opola

    35 lat
    2 inseminacje :(
    2 in vitro:
    02.2017 crio transfer :(
    04.2018 crio transfer :(
  • Panna Mery Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy są tu może jeszcze osoby, które aktualnie są na etapie przygotowań do insemnacji? Lub są już po? Niestety my od 1,5 roku bezskutecznie staramy się o maluszka. Niedowno dowiedziałam się, że jesienią powinniśmy spróbować inseminacji. Których lekarzy polecacie? Jakie kliniki? Próbować w Opolu czy lepiej od razu Bytom, Gliwice lub Katowice? Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam

    Mery
  • Malinka000 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 18 listopada 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) jestem tu nowa, tez z Opolskiego. Staramy się o dziecko od 2 lat. Mąż ma słabą ruchliwość plemników. Rok temu było to 3% i miesiąc po tym badaniu stał się cud i zaszłam w ciąże, niestety poroniłam w 7 tc. Pół roku temu wyszło 16%, czyli suplementy troszkę pomogły, ale efektu nie ma:( lekarz proponuje inseminację. Dał darmowy voucher na pierwsza wizytę w Invimedzie w Katowicach, powiedział, ze w Opolu nie ma dobrych specjalistów. Zastanawiam się jak często odbywają się wizyty przy inseminacji. Niby do Katowic nie daleko, ale zastanawiam się czy faktycznie invimed lepszy niż GMW..

  • ktosia8 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka000 wrote:
    Hej dziewczyny:) jestem tu nowa, tez z Opolskiego. Staramy się o dziecko od 2 lat. Mąż ma słabą ruchliwość plemników. Rok temu było to 3% i miesiąc po tym badaniu stał się cud i zaszłam w ciąże, niestety poroniłam w 7 tc. Pół roku temu wyszło 16%, czyli suplementy troszkę pomogły, ale efektu nie ma:( lekarz proponuje inseminację. Dał darmowy voucher na pierwsza wizytę w Invimedzie w Katowicach, powiedział, ze w Opolu nie ma dobrych specjalistów. Zastanawiam się jak często odbywają się wizyty przy inseminacji. Niby do Katowic nie daleko, ale zastanawiam się czy faktycznie invimed lepszy niż GMW..


    zdecydowałaś sie na GMW ?

‹‹ 10 11 12 13 14
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ