X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OPOLSKIE STARANIA
Odpowiedz

OPOLSKIE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Malutka 83 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    No ja też monitoringi stymulcje i inseminację przeszłam :/ Bez skutecznie!!
    A znależli przyczynę jakąś u ciebie ?

    A inseminacje mialas w GMW ?? Niby u mnie ok wszystko tak twierdzili wszyscy do tej pory oprocz dr. Pola....z wrocka pęcherzyk rósł pięknie, później Pekao i tak w kółko...

    Malutka83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka 83 wrote:
    NO wlasnie, u nas tez wyniki nasienia sa pod znakiem zapytania, ale lekarz stwierdzil, ze cos powinno z tego byc, mimo tego iz sa slabe... 3 rok sie staramy... Mowil, ze sam wykonywal kiedys to badanie, ale zrezygnowa z tego bo o dup...to rozbic...

    Ja bym zrobiła na waszym miejscu badania wraz z morfologią !! Mój M 3 lata temu miał piękne wyniki a w maju w tym roku mu wyszło 1 % zdrowych plemników więc tragedia prawie !!
    Badanie robiliśmy w GWM w opolu 130 zł płaciliśmy !!
    Jak będą badania ok to wtedy szukajcie dalej problemu!!
    Bo naprawdę szkoda kasy na te wizyty a potem okarze się że nasienie słabe :/

  • Malutka 83 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ja bym zrobiła na waszym miejscu badania wraz z morfologią !! Mój M 3 lata temu miał piękne wyniki a w maju w tym roku mu wyszło 1 % zdrowych plemników więc tragedia prawie !!
    Badanie robiliśmy w GWM w opolu 130 zł płaciliśmy !!
    Jak będą badania ok to wtedy szukajcie dalej problemu!!
    Bo naprawdę szkoda kasy na te wizyty a potem okarze się że nasienie słabe :/

    RObilismy w ubieglym roku dwa razy, to drugie bylo lepsze od pierwszego, ale namowic faceta do zrobienia badania to nie lada wyzwanie... Jeszcze zasiegne porady u innego lekarza, chyba znalazlam kogos godnego zaufania i zobaczymy, ja stwierdziłam, ze chyba tylko inseminacja nam pomoże, ale właśnie dr.pol..z środka doradził to HSV przed inseminacja wykonać, dlatego szukam...

    Malutka83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę powodzenia kochana :)
    Najgorsze jest to że każdy lekarz ma inną diagnozę !!!

    Jak już słyszałam od lekarza że inseminacje albo invitro a nawet nie sprawdził moich hormonów to mialam dosć :/
    Ale wkońcu trafiłam na gina co po jego diagnozie i terapi zaraz zaskoczyło :)

    Oby wam poszło szybciej niż nam :)

  • Malutka 83 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    No to życzę powodzenia kochana :)
    Najgorsze jest to że każdy lekarz ma inną diagnozę !!!

    Jak już słyszałam od lekarza że inseminacje albo invitro a nawet nie sprawdził moich hormonów to mialam dosć :/
    Ale wkońcu trafiłam na gina co po jego diagnozie i terapi zaraz zaskoczyło :)

    Oby wam poszło szybciej niż nam :)

    Tak wlasnie kazdy mowi co innego, a jakiego lekarza znalazlas ?? Zdradz tajemnice.... :)

    Malutka83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka 83 wrote:
    Tak wlasnie kazdy mowi co innego, a jakiego lekarza znalazlas ?? Zdradz tajemnice.... :)

    Ja chodze do Krapkowic do dr Milejskiego :)

    Jak poszłam do niego w marcu chyba pierwszy raz tak we wrześniu zaszłam z płaczem I ze szczęścia ) I mówię PANIE DOKTORZE JA NIE WIEM JAK TO SIĘ STALO ALE JA W CIAŻY JESTEM :)
    A on No i przyszła do Milejskiego i zaraz w ciażę zaszła :)
    A z tego co wiem pomógł i jednej parze z mojej rodziny z zajściem :)

  • Malutka 83 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ja chodze do Krapkowic do dr Milejskiego :)

    Jak poszłam do niego w marcu chyba pierwszy raz tak we wrześniu zaszłam z płaczem I ze szczęścia ) I mówię PANIE DOKTORZE JA NIE WIEM JAK TO SIĘ STALO ALE JA W CIAŻY JESTEM :)
    A on No i przyszła do Milejskiego i zaraz w ciażę zaszła :)
    A z tego co wiem pomógł i jednej parze z mojej rodziny z zajściem :)

    Dzieki za info, bardzo mila jestes i wyrozumiala... Moze tez udam sie do niego, pierwsze jeszcze odwiedze tego co namierzylam i zobaczymy co on powie... Powodzenia zycze...i zdrowego rozwijania fasoleczki :)

    Malutka83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka 83 wrote:
    Dzieki za info, bardzo mila jestes i wyrozumiala... Moze tez udam sie do niego, pierwsze jeszcze odwiedze tego co namierzylam i zobaczymy co on powie... Powodzenia zycze...i zdrowego rozwijania fasoleczki :)

    Daj znać od czasu do czasu jak tam u was starania idą :)

    No i powodzenia życzę :)

  • Malutka 83 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Daj znać od czasu do czasu jak tam u was starania idą :)

    No i powodzenia życzę :)

    Witam Cie ponownie, dodzwonilam sie dzisiaj do prudnika do szpitala, ale pani dr powiedziala, ze oni maja tylko zdjecia, zadnego nagrania nie daja bo nie maja takiego sprzetu. A Ty co dostalas? Filmik chyba cos tak kojarze.

    Malutka83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka 83 wrote:
    Witam Cie ponownie, dodzwonilam sie dzisiaj do prudnika do szpitala, ale pani dr powiedziala, ze oni maja tylko zdjecia, zadnego nagrania nie daja bo nie maja takiego sprzetu. A Ty co dostalas? Filmik chyba cos tak kojarze.

    Ja mam opis i na płytce ale czy na płytce jest film czy zdjecia to w sumie nie wiem!!

  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, Morissek-co tam u was? Ja sie leczę na Śląsku nadal no, i pod koniec marca pójdziemy do Ośrodka Adopcyjnego na spotkanie celem uzyskania informacji o adopcji.

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewosińska wrote:
    Aga, Morissek-co tam u was? Ja sie leczę na Śląsku nadal no, i pod koniec marca pójdziemy do Ośrodka Adopcyjnego na spotkanie celem uzyskania informacji o adopcji.


    A u mnie ok :) Rośniemy sobie zgodnie z planem i wg lekarza wszystko ok :) Odliczamy do maja czas !!!
    A u was jak tam leczenie no i trzymam kciuki za wizytę w ośrodku :)

    Ewosińska lubi tę wiadomość

  • Wyczekująca Koleżanka
    Postów: 37 26

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam odświeżyć temat żeby zapytać czy znacie może jakiegoś dobrego lekarza z opolskiego, który sprawnie sobie radzi z PCOS?
    Pozdrawiam :)

    25f61e48d3175427df2d3124f642d8c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczekująca wrote:
    Chciałam odświeżyć temat żeby zapytać czy znacie może jakiegoś dobrego lekarza z opolskiego, który sprawnie sobie radzi z PCOS?
    Pozdrawiam :)

    Ja osobiście polecę dr M z Krapkowic . Nie wiem jak mu idzie z PCOS Ale mi pomógł zajść w ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HSg trzeba zrobić przed owulacją więc zależy jakie masz cykle. przed badaniem lekarz powinien zrobić usg .

  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 16 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie-HSG robi sie przed owulką.Do kogo chodzisz?

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • bomblowa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem z Głubczyc:) Z mężem o dzidziusia staramy się już rok i niestety nic nie wychodzi. Puki co leczę się na niedoczynność tarczycy. W lipcu mamy zamiar wybrać się do Bytomia do Antrum aby zdiagnozować o co chodzi... Co @ to załamka i płacz;/ Ale tylko niestety my wiemy co to znaczy;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 11:41

  • Wyczekująca Koleżanka
    Postów: 37 26

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o Bytomiu słyszałam dobre rzeczy ale sama póki co chciałabym znaleźć jakiegoś dobrego ginekologa, który ma jakieś pojęcie o PCOS z Opola. Wczoraj byłam w Optimie u dr B. ale stwierdziła, że moich długich (czasami nawet 90 dniowych) cykli nie ma po co skracać, bo to nic nie da, a większość cykli i tak jest bezowulacyjnych ale stymulacją zajmując się według niej tylko kliniki leczenia niepłodności... Także ta pani mi chyba za wiele nie pomoże...

    25f61e48d3175427df2d3124f642d8c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja też z Opolskiego. :) Staramy się drugi cykl, za parę dni się okaże czy ten cykl jest dla nas szczęśliwy czy nie.

    Pozdrawiam, trzymajcie się dziewczyny. :*

  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 27 października 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dołączam się do opolskich staraczek :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ