X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OPOLSKIE STARANIA
Odpowiedz

OPOLSKIE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie z tą blokada psychiczną to prawda że jak się zablokuje kobieta to nie ma szans :/ Tylko jak tu się odblokować na zawołanie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią to dla tych co nie chcą jest hi hi :)

    No tak już jest jak też mam parę znajomych po 26 lat co 5 dzieci mają i piją palą całą ciażę i przed ciążą !!

    Nikt nam nie odpowie na te słowa czemu tak to jest !!

    Ale wiem ze warto się pomęczyć wypłakiwać łzy przy comiesięcznej @ aby się doczekać !!
    Mi po tylu latach się udalo ale staram się nie panikować nie latać co 2-3 dni do lekarza bo tam zabolało itp.
    Co ma być to będzie !!

    Kiedyś myslałam że te fora to bardzo dobra rzecz ale powiem ci że nakręca to człowieka jescze bardziej i nie idzie się wyluzować :/

    Ja na tym forum jestem już 2 lata i tyle razy chciałam odejsć żeby nie myśleć nie nakręcać się ale nie dało się !!!

    No bo w otoczeniu nie mam osoby z kim mozna pogadać na temat swoich problemów smutków itp.

    I wiem że nie ma co się poddawać bo w końcu się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niektórzy to powinni mieć zakazany dostęp do internetu hi hi hi :)

    JA panikować też panikuje ale z umiarem !!
    Przesżłam juz swoje jeżeli chodzi o problemy zdrowotne więc nie straszne mi szpitale operacje itd.
    No ale każdy inny jest to fakt !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wogóle brzuch tłusty że tak powiem więc nie widać tam jeszcze nic ciażowego :/
    Ale czasem jak usiądę albo leżę i podkurczę nogi to czuje jakby coą mi przeszkadzało że to nie moja fałdka tłuszczu hi hi :) Jedne dżinsy muszę odłożyć już na bok bo sa za ciasne :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No naprawdę mam tłusty brzuch dwie fałdy tłuszczu :/
    A bo to raz mi sie przytyło potem gwałtownie schudło i tak chyba ze 3 razy no i brzuch tłusty zostal niestety!

    Od stycznia jak poszłam do pracy schudłam 13 kg przez 8 miesięcy :):)
    a jak jestem wzdęta to i tak wyglądam jak na 9 mieciąc ciąży hi hi :/


    Ach ja nie należę do osób z figura modelki !!! biust BIG BEN brzuch za duży dupa za szeroka eh takie to życie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2014, 13:44

    Ewosińska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ja tez do takich nie należę. W dodatku mam "brazylijską" dupe :-\ co do biustu to 85D tylko ze grawitacja zaczela na niego działać :-D


    W najgorszym wypadku 2 berety i gumka pod koniec ciąży będzie odpowiednie hi hi hi :)

    No i gdzie tu sprawiedliwość jedne nie mają cycka i chciały by inne mają za dużo a nie chcą :):)

    Ewosińska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brr dobrze ze jeszcze nigdy nie miałam takich problemów :/
    Współczuje !!


    Ależ się na jadłam o mój jeżżżżu ruszać sie nie umię hi hi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachcianek to może nie mam takich !! Jem to co jest w lodówce :)
    No na kwaśne mnie może bardziej bierze :)

    Może do apteki się przejdź i spytaj się może coś bez recepty ci dadzą na takie dolegliwości !!

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 20 października 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Nazw nie znam bo w opolu nie mieszkam. ale jak sie nie myle to ul, obroncow stalingradu przy drodze sa nawet wozki wystawione. To jest niedaleko gieldy . I tej kliniki gwm
    Do tej kliniki nadal chodzę, więc spoko :) Dzięki :)

  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 20 października 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko dziewczęta! Jestem, jestem...
    po koleji: któraś pytała o wózki-moja siostra kupowała w opolu w Baby Blue, mają też stronę,a mieszczą się naprzeciw starego opolanina
    Vit.D3-robiłam sama, płaciłam 55zł w Krapkowicach.jak do nich dzwoniłam to Pani powiedziała,że 70zł, a potem okazało się,że mniej.Hihihi....może rabat mi jakiś dali, bo tyle razy się kłułam.wyczytałam na fejsie u Delimammy( tej opolskiej blogerki kulinarnej),że szpital wojewódzki ma jakąś promocję m.in. na tą witaminkę, ale dokładnie nie pamiętam.
    Weekend i dziś to były pracowite dni-w sobotę sprzątańsko, kisiłam kapustę( bo stierdziłam,że tyle co już tydzień wcześniej zrobiłam to za mało),ogród też już właściwie przygotowany na nadejście zimy.W sobotę nocołały u nas dzieci siostry i spędzili z nami pół niedzieli, więc resztę niedzieli spędziliśmy na odpoczynku.dziś byłam w PUP, pomogłam męZusiowi przygotować papiery do księgowej, pozałatwiałam jakieś tam inne drobiazgi, no i odebrałam kaiążkę "Bóg nigdy..." to teraz pół godzinki poczytam, a potem dalej jazda do roboty-jakieś praanie, posprzątam komodę, bo taki w niej sajgon.
    Po tym naszym ostatnim pisaniu i piątkowym piwku z siostrą, to jakoś tak mi lżej:-)
    Biorę się z tym życiem za bary, bo nikt tego życia za mnie nie przeżyje...
    Niedawno znalałam w necie taki wpis: Zamiast planować kolejne wakacje zorganizuj sobie swoje zycie tak abyś nie musiał od niego uciekać.
    Co prawda ja nie jeżdżę na wakacje kilka razy w roku, ale od życia też uciekać już dłuzej nie chcę.

    Morisek28, Ida lubią tę wiadomość

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 20 października 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo, matko-ale byków narobiłam, ale mam nadzieję,że się doczytacie ;-)

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 20 października 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile w tym wytrwam, ale próbuję-własciwie chcę się nauczyć żyć
    Ach, taka filozofka ze mnie...:-)

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 20 października 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powiedziano,że prolaktynę można badać w każdym dniu cyklu

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj o 15 wyniki a o 17.10 wizyta u Gina (przeniesiona z 28) blagam Was trzymajcie kciuki!!!


    KCIUUUUUUKAAAAAAAAMMMMMMMMMMMM :):):):)

    i czekam na relacje z wizyty :)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Jak na zawał do tej pory nie zejdę. Od dzisiejsze wizyty i wyników markera i prolaktyny zależy czy trafie na stol. Laborantka nie chciala mi zrobić badania bo niby tak panikuje ze na 100% wyjdą podwyższone wyniki. Także jestem w czarnej dupie za przeproszeniem.


    Ty się tam nie denerwuj bo nie ma po co :) Co ma być to będzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A będzie dobrze :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prl za wysoka trochę ale jak ty taka panikara to może i przez to podwyższona wyszla :/
    A co oznacza ten marker ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    A już po wizycie, masakra tak jak myślałam. Skierowanie na operacje nam, ale póki co 60 dni Visanne. Ehhhh


    A dokładnie co ci lekarz powiedzial !!!

    Nie bój sie tylko !! I bez paniki tam !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki za leczenie tego dziadostwa kochana!!
    I nie denerwuj się tam będzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dzięki Aga , o której wizyta?


    JA dopiero o 17.30 mam wizytę ale już odliczam minuty :)

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ