X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OPOLSKIE STARANIA
Odpowiedz

OPOLSKIE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc kobietki :)

  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 17 października 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spałam dobrze,ale piję właśnie 3 kawę, też jakaś nieogarnięta jestem.W sensie fizycznym, bo tak w ogóle, to po wczorajszym pisaniu mam powerka.AGA, tzn jej historia to uczyniła.
    Umówiłam się dziś do dr S z medicusa,a w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będą zapisywać na grudzień to zapiszę się do pani doktor M.
    Umówiłam się do okulisty-na czerwiec!!!Zaraz zadzwonię do Samarytanina na wizytę do endo.
    Przypomniałyście mi,ze chciałam się kiedyś zarejestrować do dawców, no i zamówiłam książkę "Bóg nigdy nie mruga", bo kiedyś już o niej słyszałam.Potem zrobię obiadek, a wieczorkiem może piwko z siostrunią.
    No,i w ZUS-ie byłam-odczekałam,ale załatwiłam.Trzeba sobie to życie wreszcie zorganizować i bez dzidziusia, a AGA świeci nam tu przykładem,że wszystko jest możliwe!
    szkoda,że tak mało nas z opolskiego.

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 17 października 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA, a co brał twój M.?

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 17 października 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie odsypia :-)
    Ja już od dłuższego czasu mam właśnie wrażenie,ze życie mi przez palce ucieka...
    Więc tak naprawdę czas najwyższy ogarnąć się

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jak tam u was. Ja nie mam dzis czasu za bardzo jak na razie.
    Bo troche pracy mamy. Jak moj wraca na weekend to potem tu i tam trzeba jechac.
    Po nocy ok;)
    Teraz obiad robie potem kapvste kisic bedziemy i dzien zleci.

    Milego popoludnia !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Kurde Dziewczyny potrzebuje rady. Bylam u lekarza dwa tygodnie temu, po dwóch tygodniach miałam przyjść do kontroli. Dostałam dzisiaj wiadomość od pani z rejestracji ze nie ma szans zebym we wtorek przyszla do kontroli z ta torbielą i ze dopiero na koniec m-ca mnie wpisze. Czekać.czy szukać pomocy u innego lekarza?


    Jak co dr mówiła że to nie pilne to bym czekała !! No chyba że udeżysz do innego gina i zobaczysz co co inny powie !!

    Jak tam dziewczyny po weekendzie ?
    Mój M za godzinę jedzie do pracy !!No i znowu tydzień sama !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewosińska wrote:
    AGA, a co brał twój M.?


    Mój bral pro-conceptio-man 1 tabletkę dziennie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no zleci zleci szybko :)

    Byle do środy dotrwać bo mam wizytę u lekarza :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 października 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja może z innej beczki, ale nie wiem gdzie pytać, a Wy z opolskiego, więc może się orientujecie - gdzie można dostać wózki dziecięce? Oprócz Smyka oczywiście...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Kochane, ja może z innej beczki, ale nie wiem gdzie pytać, a Wy z opolskiego, więc może się orientujecie - gdzie można dostać wózki dziecięce? Oprócz Smyka oczywiście...
    No w opolu sklepow troche jest z furami ale ulic ci nie powiem dokladnie wiem ze jak sie jedzie na strzelce z op to jest tam sklep przy drodze

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 października 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    No w opolu sklepow troche jest z furami ale ulic ci nie powiem dokladnie wiem ze jak sie jedzie na strzelce z op to jest tam sklep przy drodze
    Hm, to mi nic nie mówi. Ale może choć nazwy znasz? I lokalizację mniej więcej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nazw nie znam bo w opolu nie mieszkam. ale jak sie nie myle to ul, obroncow stalingradu przy drodze sa nawet wozki wystawione. To jest niedaleko gieldy . I tej kliniki gwm

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Co do wózków to niestety nie pomogę z racji tego ze to jeszcze nie mój temat. Dziewczyny mam pytanie czy badanie poziomu witaminy D jest na skierowanie czy tylko na własną rękę?
    Ja nigdy nie robilam to nie wiem,!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ok. brzuch mnie troche boli.
    Leze w lozku jeszcze ale trzeba wstawac juz.

    To trzymam kciuki za dobry wynik

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Odpoczywaj kochana, a to ze boli to chyba dobrze prawda ;-)


    No mówią że jak ból nie ostry tylko ładgodny to nic się nie dzieje!! A boleć może i ma prawo przez powiększającą się macice :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dużo bym oddała żeby mieć tez takie bole. A masz przeczucie co do płci maluszka?


    A powiem ci że nawet nie myślę jeszcze nad tym )
    Najwazniejsze żeby w środę serduszko usłyszeć i robaczek rósł :)

    Wszyscy sie śmieją kto wie o ciaży że chłopak będzie bo na kwaśne mnie ciagnie :)

    Doczekasz sie kochana zobaczysz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Serduszko na pewno usłyszysz jestem tego pewna. A może faktycznie synka nosisz w brzuszku ;-) a mdłości i bóle piersi masz?


    Mdłosci pojedyncze mnie łapią i sporadycznie a ból piersi mam i to duży !!
    Ja wogóle mam duzy biust 80I a teraz jeszcze wieksze są masakra jakaś jeżeli chodzi o biust :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    No to małzon się cieszy :-D a piersi bolą Cię od samego początku? Przeczuwałaś ze sie udało?


    Ja nie przeczuwalam nic bo ostatnie 3 cykle były bez starań bo mojemu wyszło slabe nasienie i bral 3 miesiace leki więc odpóściliśmy sobie na czas leczenia !!
    No i już badań po 3 miesiącach nie musiał robić bo widać efekty :)
    No piersi od początku bolą mnie na początku tak jak na @ mnie bolały potem bardziej wrażliwe sutki się zrobiły :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Życie to jednak płata figle co nie? Twoja historia mnie jakoś. Tak podnosi na duchu. Że może kiedyś się uda.


    A no widzisz jak to jest !!
    Dwa serca były urodzinowe i mój M zrobił sobie dziecko na urodzinki :)

    Może czasem trzeba obpóścić odblokować się żeby się udalo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Najlepszy prezent :-)


    No takiego się nie spodziewał hi hi tym bardziej że mielismy przez weekend gości i nie było za dużo możliwości za swobodne serduszkowanie :)

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ