X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Asia zazdroszcze optymizmu :) jednak my z zizia teoche juz potuebowane przez inne osrodki wiec sie martimy poprostu czy historia sie powtorzy bo to okropnie boli, okropnie...

    Wiem Opu czytam Was i bardzo mi przykro, że tak zostałyście potraktowane. Kiedyś ktoś mi powiedział, że nigdy przez nikogo nie został tak sponiewierany jak przez OA :/ Mój optymizm jest pozorny jestem przerażona. Nasze starania mogą zakończyć się na zaświadczeniu od neurologa, niestety. Nie mam na to wpływu więc czekam na wizytę u lekarza i modlę się by panie w OA nie skreśliły nas na starcie.

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ja tez lecze sie u specjalisty i tez sie obawiam co na to osrodek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I stad tez potrzeba zadawajia glupich pytan typu czy mnie nie zostawisz jak odmowia nam adopcji ...

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Asia ja tez lecze sie u specjalisty i tez sie obawiam co na to osrodek

    ja musialam dac zaswiadczenie od endokrynologa ze jest ok a maz od gastrologa i nie bylo problemu :)

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu ja też mam takie rozmowy z mężem za sobą... ;( Jak nas odrzucą to będzie to tylko i wyłącznie moja wina. Jak sobie poradzić z takim obciążeniem.... już się wypłakałam na razie czekam na wyrok.

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziziu my mamy wizyte w czwartek. Zdam relacje, napisze swoje odczucia. Bardzo sie denerwuje, a maz za to prawie skacze z radosci. Mega pozytywnie jest nastawiony i tego sie trzymamy:)
    Mam nadzieje, ze u nas nie bedzie zadnych problemow..
    My jestesmy mlodsi od Was bo mamy 28 i 31lat, ale staramy sie juz od 6.. zaluje, ze tak dlugo zwlekalismy z klinika nieplodnosci. U nas jest problem meski, mielismy planowane in vitro ale zrezygnowalismy. To nie byla nasza droga..

    Reasumujac- denerwuje sie paskudnie ale.. te nerwy sa zmieszane z ogromna radoscia. Moge byc waszym optymistycznym duszkiem i bede Was motywowac, abyscie dziewczyny dostrzegaly zdecydowanie wiecej kolorow w zaistnialej sytuacji.
    Moze w tamtych osrodkach sie nie udalo, bo Wasze dziecko jest w tych obecnych? Moze tam byscie czekaly nawet latami a tu bedzie to kwestia kilku miesiecy?
    Zobaczcie jakie wszystkie jestesmy odwazne i dzielne! To nie ciaza robi z kobiety matke, przeciez same o tym najlepiej wiemy. Zadna z nas nie trafila do osrodka z przypadku- to byly czesto przeplakane noce, dlugie rozmowy z partnerem, wahania. Jestescie niesamowicie silne, bez wyjatku.

    asiastokrota, amygdala, zizia_a, gosia81 lubią tę wiadomość

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn a Ty w ktorym osrodku czekasz?

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka89 wrote:
    Yoselyn a Ty w ktorym osrodku czekasz?

    w sosnowcu

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawialam sie tez nad nim.. ale pozniej wygrzebalam kilka wpisow ze dziewczyny kupe czasu na same warsztaty czekaly i zrezygnowalam:/
    Mam nadzieje, ze jednak bedzie mi sie oplacac jezdzic tyle km do wodzislawia..
    Trzymam mocno kciuki zeby juz sie ruszylo u Ciebie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka ja dzwonilam do sosnowca i nie przyjeli nas bo jestesmy spoza wojewodztwa - Ty nie wiem jak tam ale taka ciekawostka, dlatego do Wodzislawia dzwonilam cala w strachu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zaczynapysmy dziewczyny w jednym czasie, wszystkie jestescie zaawansowane ten rok nie poszedl na marne a ja w czarnej dupie :( teoche mam dola z tego powodu, ja wiem ze to nie wyscigi, ale szkoda mi zmarnowanego czasu..:

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam troche na pograniczu opolskiego i slaskiego, wiec spokojnie do sosnowca moglabym pojsc.
    Opu, to nie byl zmarnowany czas. Jest takie powiedzenie, ze tyle siebie znamy ile nas sprawdzono. Owszem, moglam nie czekac 5 lat na pojscie do kliniki, tylko juz po roku sprawdzic sytuacje.. pewnie od kilku lat bylabym juz mama ALE przez te 6 lat poznalam swoje slabosci ale i Sile. Dostalam olbrzymi dowod milosci ze strony meza, ktory wspieral mnie gdy myslelismy ze problem lezy po mojej stronie. I zadne slowa, zadne obietnice czy zapewnienia z Jego strony nie znaczyly dla mnie tyle co slowa :"adoptujmy". To byl czas wielkiej pracy nad soba i nad zwiazkiem.
    Szkoda czasu spedzonego bez dziecka, ale absolutnie to nie byl STRACONY czas!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje :) niewiele par ma takie szczescie na poznanie sily swojej milosci :) nigdy tak na to nie patrzylam ale to jest niewatpliwie plus calej sytuacji i tez u nas pomysl adopcji wyszedl od meza. To ja oswajalam sie z tematwm, zaczelam czytac , duzo czytac a on czekal kiedy bede gotowa :) no i nadszedl czas tez na mnie zrozumialam ze nie chodzi o to zeby byc w ciazy dloa samego bycia w ciazy ale chodzi o stworzenie pelnej rodziny :)

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 listopada 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Kurcze zaczynapysmy dziewczyny w jednym czasie, wszystkie jestescie zaawansowane ten rok nie poszedl na marne a ja w czarnej dupie :( teoche mam dola z tego powodu, ja wiem ze to nie wyscigi, ale szkoda mi zmarnowanego czasu..:

    Opu nie martw sie..jestem z Tobą w czarnej pupie ;)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie jest najgorsze, bo ilez mozna czekac na warsztaty... juz dawno powinno byc po i tylko czekac na TEN telefon a tu nawet nie wiadomo kiedy beda te warsztaty...!!

    Jeszcze bedzie tak ze nas dogonicie i bedziemy wszyskie na tym samym etapie :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 8 listopada 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, dokladnie! Zmieniaj swoje negatywne odczucia na pozytywne, a wtedy naprawde bedzie Wam lzej. Wam, bo jestem przekonana ze nawet jesli maz nic nie mowi, to Jemu tez sie udziela czarnowidztwo.
    U mnie pomysl wprawdzie wyszedl ode mnie,batdzo niesmialo przebaknelam co o niej mysli a on odpowiedzial, ze chcial mi ja zaproponowac ale ... nie wiedzial jak.. pozniej byl czas ciszy. Nie rozmawialismy o tym. Kazdy z nas przetrawil temat najpierw osobno, pozniej znow porozmawialismy, no i decyzja podjeta:)

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 8 listopada 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn gdzies czytalam ze w Sosnowcu dlugo sie czeka na warsztaty ale za to po nich juz krociutko na telefon

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 8 listopada 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia, a Ty wybralas termin rozmowy na 15tego czy Pani Wam taki zaproponowala?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 listopada 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn oby Twoje słowa sie sprawdziły :)

    Jagodzianka pytałam o pierwszy wolny termin z godzinami popołudniowymi..a w sumie wyszło ze jedziemy na rano ;P

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 8 listopada 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia, bylam ciekawa bo zapisywalas sie przede mna a wizyte masz po mnie;p no my tez mamy na rano wiec czeka mnie BARDZO wczesna pobudka. Nawet kury jeszcze beda spac:p

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ