X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tez mowila o 3 miesiach papierologia plus szkolenia :) no to pozostaje tylko czekac :))

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 11.01 zaczynamy warsztaty :)

    Mag85, zizia_a, Yoselyn82, Bella93, amygdala, asiastokrota, gosia81 lubią tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez cudownie!!! Ktory osrodek?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulafje :)

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, przynajmniej wiemy ze nie ma sensu teraz meczyc skrzynki pocztowej..
    Od nowego roku zaczniemy jej pilnowac;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulafje :)

    Tutaj 90% jest z sosnowieckiego osrodka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jestem miesiac przed wami wiec ciekawe jak to bedzie czy bedziemy razem w grupie

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope super :)
    Jagodzianka super...teraz pozostaje Wam tylko czekać, a OA z którego jest Hope to Sosnowiec

    a ja czekam na wielki dzień czyli na rozmowę :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za nia kciuki:) ja troche rozbita dzis jestem.. teraz dopiero ze mnie wszystko schodzi. Najwazniejsze ze juz pierwszy krok za nami..

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dziewczyny 11.01 zaczynamy warsztaty :)

    No to ja może w następnej turze :-) mam nadzieję!

    Dzwonili do ciebie czy ty dzwoniłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 13:36

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jestesmy w Scu. Upłynął dokładnie rok i kilka dni od złożenia podania w OA - masakra - rok minął a ja ciągle w tym samym miejscu. Bardzo chciałabym być na warsztatach z którąś z Was :*

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    No to ja może w następnej turze :-) mam nadzieję!

    Dzwonili do ciebie czy ty dzwoniłaś?


    Dzięki Dziewczyny. Oni zadzwonili. Zdziwiłam się, bo jednak planowali grupę na listopad w której miałam być , ale robią remont i dlatego styczeń. A jak wcześniej dzwoniłam - pod koniec sierpnia to nie było nas na liście na ten rok. Więc wszystko jest ruchome u się zmienia. Mam nadzieję że do Was też lada dzień zadzwonią

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope ! Dostaniesz po tylku ! Ty jestes w tym samym miejscu ? To co mamy powiedziec z zizia ? My to dopiero sie cofnelysmy wrecz

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dzięki Dziewczyny. Oni zadzwonili. Zdziwiłam się, bo jednak planowali grupę na listopad w której miałam być , ale robią remont i dlatego styczeń. A jak wcześniej dzwoniłam - pod koniec sierpnia to nie było nas na liście na ten rok. Więc wszystko jest ruchome u się zmienia. Mam nadzieję że do Was też lada dzień zadzwonią

    Byłaś wcześniej od nas zapisana i na 1 spotkaniu i dlatego jesteś wcześniej na szkoleniach. My pewnie z Mag pójdziemy może na kolejne warsztaty. Kto to wie.. Też mam takie wrażenie że stoję w miejscu, zamiast szykować pokoik dla dziecka i wszystko co trzeba to stoję i czekam na telefon kiedy w końcu pójdę na te szkolenia!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope ogromne gratulacje!!! Wreszcie się doczekaliście! Teraz to już szybko zleci :-)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Hope ! Dostaniesz po tylku ! Ty jestes w tym samym miejscu ? To co mamy powiedziec z zizia ? My to dopiero sie cofnelysmy wrecz

    Wiem Opu - przepraszam. Ale jestem pewna że koniec końców dzieci dostaniemy w tym samym czasie :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Hope ogromne gratulacje!!! Wreszcie się doczekaliście! Teraz to już szybko zleci :-)

    Dzięki Amygdala. A Ty jak się czujesz? Cieszysz się ciążą czy jeszcze jej stres? Możesz już uwierzyć w swoje szczęście ?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obys miala racje Hope :)

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 9 listopada 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a po co jest potrzebne zdjecie do osrodka adopcyjnego?

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 9 listopada 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dzięki Amygdala. A Ty jak się czujesz? Cieszysz się ciążą czy jeszcze jej stres? Możesz już uwierzyć w swoje szczęście ?

    Czuję się bardzo dobrze, ale uwierzę jak urodzę :-) Każda wizyta to stres czy ten ktoś nadal ze mną jest. Boję się cieszyć, może po 12 tyg. zacznę :-)


    zem3df9hunlqvfmi.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ