X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 15 listopada 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogubilam sie..
    Kazdy ma inne informacje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie pogubioam. A znowusz dzwonilam jakos na poczatku miesiaca zapytac jak s listem to uslyszalam zeby sie nie nastawiac ze tak szybko go dostaniemy ..: tzn w koncu nie wiem czy list czy szkolenia. Ale dziewczyny wezmy pod uwage ze to wszytsko jest plynne... moze jakies pary wypadly i bedziemy na szkoleniach wiosna a nie w polowie roku. Ten list tez nie moze przyjsc za piec dwunasta bo musimy miec czas na zgromadzenie dokumentow ( niektorzy rowniez od specjalistow) wiec na bank dowtaniemy ze dwa trzy tygodnie na zebranie dokumentow. To jest dodatkowy prawie miesiac. Czyli wraz z listen niech to wszystko trwa cztery miech okolo, no to powoli powoli beda chyba sie zbierac do wysylki

    szatynkowato lubi tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 listopada 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny informacje mamy zbliżone mimo wszystko...a ja przypuszczam ze mężowi sie popitoliło z zebraniem dokumentów bo na to będzie ok 2-3 tygodni czasu, a nie o termin listu..eh Ci faceci ;) uszy do góry i nie panikujcie :) bedzie dobrze!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak dwa trzy tygodnie na zebranie dokumentow :)

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 listopada 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie..wiec myślę ze temu mojemu chłopu sie po prostu pomyliło..dlatego ja w to nie wierze za bardzo, a szczególnie, że Ty Opu jeż trochę czekasz...ale sie doczekamy bo w sumie na tym etapie nie moga nas "odrzucic"- bo nie ma podstaw..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 16 listopada 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam babeczka powiedziala, ze NAJBLIZSZE szkolenie ma byc w polowie roku wiec nie wiem skad nagle sie wzielo jakies styczniowe :0
    A list powiedziala ze przyjdzie duuuuzo wczesniej, zeby nie bylo problemu z wzieciem wolnego w pracy. Nawet kilka razy podkreslila to "duuuzo". Dodala tez ze jest duzo chetnych i cierpliwie mamy czekac na list..

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam kobieta mówiła o warsztatach na wiosnę, czyli za pół roku więc ta informacja by się zgadzała :) no i co najważniejsze Opu zapisała sie miesiąc wcześniej i może jest na innych zasadach bo ona przeszła z innego ośrodka, wiec może dlatego załapie sie wcześniej :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przeszlam ... zmieniqlam osrodek tak, ale musze przejsc przez caaala procedure od nowa rowno z innymi. Ja poprostu sostalam zarejestrowana wczesniej bo na spotkanie umawialam sie wczesniej i tyle :) ale ide normalnie rowno ze wszystkimi przez kazdy etap :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jakby poprzedni oa nie istnial. Musialam doslac tylko rezygnacje. I tym sie roznia nasze teczki i juz :)


    Ja tam sie boje dzwonic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 10:40

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby bylo wczesniejsze szkolenie to mysle ze Pani by powiedziala ze takie jest tylko ze ma juz np komplet uczestnikow. A powiedziala ze najblizsze szkolenie przewiduje w okolicy polowy roku czyli przypuszczam ze gdzies ok maja i to by sie zgadzalo z informacja od zizi. Mozdze skad ten styczen i jedyne co mi przychodzi do glowy to to, ze w styczniu listy beda wysylac..
    Nic no, trzeba czekac :/

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to sorki Opu...myślałam że to Ci jakoś przyspieszyło cos ;)
    musimy czekać..dostaniemy swoje listy na pewno :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak rozmawialam telefonicsnie we wrzesniu dostalam info ze jak zlozymy papiery w pazdzierniku to zalapiemy sie na szkolenie w styczniu. Wiec zlozylismy w pazdzierniku i cisza...

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz no kwestia zebrania dokumentów to zapewne max do 2 tygodni..wiec jeszcze jest sporo czasu. Trzymam kciuki Opu zebyś sie dostała na szkolenie styczniowe :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu jesli bylyby warsztaty w styczniu to mysle ze najpozniej do konca listopada powinnas dostac list..
    Ja pierwszy raz dzwonilam w pazdzierniku, nie pamietam dokladnie ktorego ale pani powiedziala ze wlasnie rozpoczeli pierwszy dzien szkolen i ze kolejne beda dopiero w przyszlym roku ale sama nie wiedziala kiedy bo "to okresla pani kierownik".
    No dziewczynki nie ma innego wyjscia, trzeba czekac az ktoras z nas pierwsza dostanie list. Wtedy bedziemy mialy punkt odniesienia..

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia mysle ze list dostaniemy min miesiac wczesniej. Pani naprawde mocno podkreslala ze przyjdzie on duzo wczesniej.

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby wczesniej. Jakis taki mam niepokoj

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu chyba wszystkie jestesmy podenerwowane sytuacja. Mnie by latwiej sie czekalo gdybym juz wiedziala kiedy rozpoczna sie warsztaty.. a tak.. czekam nie wiadomo na co..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka to norma w osrodkach. Tutaj i tak maja super przejrzyste procedury!

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, i tu sie najkrocej czeka dlatego wybralam ten osrodek. Poki co Opu, wszystkie czekamy na Twoj list

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 listopada 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Wodzisławiu wygląda na to że oni działają szybko i własnie nie czeka sie za długo..Opu w Tobie cała nadzieje..jak Ty dostaniesz to my będziemy zaraz po Tobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 13:53

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ