X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 19 listopada 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tylko morfologia jest kiepska -1%. Reszta wynikow u mnie i u meza jest prawie ksiazkowa.. i od 6 lat nic..

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 listopada 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka89 wrote:
    U nas tylko morfologia jest kiepska -1%. Reszta wynikow u mnie i u meza jest prawie ksiazkowa.. i od 6 lat nic..
    A mieliscie Ivf?

    7pqmag4.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdecydowalismy sie. Przez rok leczenia bylam stymulowana i ani jednego cyklu wiecej.. ostatni cykl na lekach spedzilam prawie nie wychodzac z lozka. Myslalam ze umieram.. w dodatku przytylam 15kg, wlosy garsciami wypadaly, mnostwo tradziku, krwawienia z dziasel.. tragedia. Teraz zostaly juz tylko zbedne kg, i problem z wlosami.
    U mnie w klinice jeszcze przed in vitro wymagaja laparoskopi diagnostycznej..

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym.. wiesz.. jesli zachodzi sie naturalnie w ciaze i rodzi chore dziecko to po prostu sie dzieje. Gdybym ja po in vitro urodzila chore malenstwo to chyba by mi serce peklo z poczucia winy.. to byla bardzo ciezka decyzja. Widocznie to nie byla nasza droga..

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mnie wkurza jak znajomi bez problemu zachodzacy w ciaze glupio gadali, ze najmilsze sa starania.. moze i byly przez pierwszy rok. Seks na zawolanie, z kalendarzem w reku jest straszny. Ryczec mi sie chce na samo wspomnienie..

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stymulowana do inseminacji?
    Z dzieckiem zawsze moze byc roznie, nie wiazalabym tego z ivf, ale rozumiem o co chodzi. Szanuje decyzje. Nie pytam czy probowaliscie poprawic wyniki, bo mysle ze przez 6 lat pewnie robiliscie wiele.

    Ja teraz bede miala laparoskopie diagnostyczna. Zaluje, ze nie zrobilam tego wczesniej.

    Tak starania daja w kosc. U nas wiadomo, ze nie bedzie naturalsa, wiec sex juz dawno jest oderwany od funkcji prokreacyjnej. Poprostu sex to sex, a ciaza ewentualnie w klinice. U Was na naturals jest szansa, takze na pewno probowac warto.

    7pqmag4.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzilo mi o in vitro. Inseminacje mielismy zaproponowana jedna bo "wiecej nie ma sensu z takim wynikiem". I inseminacja rowniez miala byc na cyklu stymulowana zeby bylo wiecej pecherzykow

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 19 listopada 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby szansa jest, 1% to wkoncu nie zero ale.. no kurcze.. 6 lat. Na co tu jeszcze czekac? U nas ciaza moze sie pojawic za miesiac, rok, 5 albo nigdy. Nie chce sobie kiedys pluc w brode. Jest tyle niechcianych dzieci, a ja mam w sobie tak wiele milosci...

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 19 listopada 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez 6 lat probowalismy nawet tak glupich rzeczy ktore sie wyczytalo w necie, ze wstyd o tym komukolwiek mowic. Czlowiek jak bardzo czegos chce to nawet w najbardziej idiotyczne rzeczy jest sklonny uwierzyc..

    asiastokrota lubi tę wiadomość

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 listopada 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka89 wrote:
    Niby szansa jest, 1% to wkoncu nie zero ale.. no kurcze.. 6 lat. Na co tu jeszcze czekac? U nas ciaza moze sie pojawic za miesiac, rok, 5 albo nigdy. Nie chce sobie kiedys pluc w brode. Jest tyle niechcianych dzieci, a ja mam w sobie tak wiele milosci...
    Oczywiscie. Bardzo dobra decyzja. Ciaza moze sie pojawic a moze i nie. Bardziej mialam namysli to, ze sa w ogole szanse na to.

    Rozumiem, ze wczesniej mialas tyle stymulacji tabletkami? To faktycznie zle reagujesz. Ja w zasadzie nigdy nic nie mialam, poza 3 ivf. Mam szcescie bo stymulacje dobrze znosze, ale co z tego jak efektu brak.

    7pqmag4.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 19 listopada 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.. u nas byl taki problem, ze trafilismy najpierw do fatalnego lekarza.. twierdzil, ze to ja jestem nieplodna i ladowal we mnie hormony. Dostalam nawet bromergon na obnizenie prolaktyny gdzie wynik wynosil..7! A potem sie dziwil, ze mdlalam. Mezowi tak zbadal nasienie ze morfologia wyszla 39%! Poszlismy do kliniki, owulacje okazaly sie ksiazkowe, leki odstawione. Lekarka jak zobaczyla morfologie to sie zlapala za glowe i powiedziala, ze nawet w ksiazkach sie z takim wynikiem nie spotkala. Powtorzylismy badanie w klinice i wynik wyszedl 1%. Pozniej jeszcze bylam stymulowana lametta- lekiem we wczesnym stadium nowotwora piersi dla kobiet po menopauzie. Jeden cykl. Z kolejnych zrezygnowalam. Moja mama zmarla na raka i nie moglam sie przemoc do tego leku.

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 19 listopada 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest takie powiedzenie, ze tyle siebie znamy ile nas sprawdzono. Dla mnie in vitro bylo "oczywista oczywistoscia" dopoki sie nie okazalo ze to praktycznie jedyna mozliwosc na dziecko. Kazda z nas jest inna, kazda z nas ma inne granice. Dla jednych adopcja bedzie ostatecznoscia, a dla mnie jest nia in vitro..

    asiastokrota lubi tę wiadomość

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 listopada 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka89 wrote:
    Jest takie powiedzenie, ze tyle siebie znamy ile nas sprawdzono. Dla mnie in vitro bylo "oczywista oczywistoscia" dopoki sie nie okazalo ze to praktycznie jedyna mozliwosc na dziecko. Kazda z nas jest inna, kazda z nas ma inne granice. Dla jednych adopcja bedzie ostatecznoscia, a dla mnie jest nia in vitro..
    Najwazniejsze to znalezc swoja droge do szczescia :) super, ze sie zdecydowaliscie i mam nadzieje, ze szybko pojawi sie upragnione dzieciatko :)

    7pqmag4.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 19 listopada 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam taka nadzieje :)
    Kazdej z nas zycze dzieciatka, niezaleznie od drogi :)
    Nie wiem jak inne dziewczyny ale ja odkad zdecydowalismy sie na adopcje, czuje sie wkoncu spokojna. Cale napiecie ze mnie zeszlo.. teraz tylko nerwy w oczekiwaniu na list :D

    Mag85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mialqm za pierwszym razem, teraz jakies napiecie psychiczne dalej u mnie jest. Dlatego pewnie ze pierwsze oa sobie tak poczyniako z nami ...
    Teraz poki co na nic nie mamy wplywu wiec czekamy :)

    W piatek bierzemu wolne i jedziemy do Kato na szoping :))))

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanych lowow Opu^^
    Mnie tez czeka szoping, w styczniu idziemy na wesele;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My polujemy na telewizor, plus po drodze w gliwicach ( jesli w katowicach nie bedzie musze sprawdzic) chce wjechac po nowy stanik sportowy :)

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu a polujesz na jakas konkretna marke stanika? W esotiqu widzialam calkiem ladne sportowe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak konkretny shock absorber trzyma dobrze na mur beton :)
    Ja mam czym oddychac a w esoic nie ma dla mnie stanika zwyklego nawet

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 09:52

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa to ja mam problem w druga strone. Teraz jak przytylam to juz mam taki dosyc standardowy rozmiar 65E- maly ale pelny. Przed przytyciem mialam 60D i mialam dwa nalesniki haha jedyna zaleta nadprogramowych kg:p

‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ