X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 2 listopada 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Myśmy zmieniali ośrodek, więc myślę że sporo tematów Pani Kierownik nam odpuściła bo byliśmy świadomi. Złożylismy dokumenty i nas zarejestrowano i czekamy na ich odzew teraz :)

    W takim razie jutro dam znac kiedy mamy wyzebrana wizyte

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, Jagodzianka super by było jakbysmy były razem..ale ja nie wiem co z tego wyjdzie:( bardzo sie obawiam :(

    Jagodzianka z której strony masz 100 km? bo ja tez mam tyle :D dojeżdżam z małopolski

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Opu, Jagodzianka super by było jakbysmy były razem..ale ja nie wiem co z tego wyjdzie:( bardzo sie obawiam :(

    Jagodzianka z której strony masz 100 km? bo ja tez mam tyle :D dojeżdżam z małopolski

    O to ja z drugiej strony;p jestem spod czestochowy.. mamy tu osrodki w czestochowie, bytomiu, sosnowcu, katowicach.. ale wszedzie czeka sie nawet po 5 lat.. jedynie pisza ze w wodzislawiu wszyscy chyba do roku dostali malenstwo.. dzwonilismy teraz ale pani kierownik ma rodzine u siebie i za godz mamy znow zadzwonic. Tym razem dzwonil maz i zapytali go czy chce adoptowac z zona

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta pod koniec przyszlego tygodnia :D

    amygdala, zizia_a, asiastokrota lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka my z opola dojezdzamy :)
    Zizia ja tez sie niepokoje zwlaszcza po telefonie i info ze list moze byc nawet za pol roku zeby sie tak nie nastawiqc ze to szybko nastapi

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Jagodzianka my z opola dojezdzamy :)
    Zizia ja tez sie niepokoje zwlaszcza po telefonie i info ze list moze byc nawet za pol roku zeby sie tak nie nastawiqc ze to szybko nastapi
    Opu to prawie po sasiedzku;p
    A to jaka jest kolejnosc? Najpierw pierwsza wizyta, i co pozniej? Zawozi sie dokumenty? Umawia sie wtedy znow na konkretny dzien czy tylko sie przywozi komplet dokumentow i zostawia? I co pozniej? Czeka sie na list kiedy testy i badania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie. Po tej rozmowie z kierownikiem wypelnia sie dokumenty ( druki ktore oni mają swoje) potem czekasz na list - zaproszenie na spotkanie organizacyjne na ktore dowozisz reszte, wybierasz termin testow jaki ci pasuje itd. W liscie wszystko jest opisane co w kolejnych etapach będzie się działo. My juz miesiac czekamy na list, mam nadzieję cichą, że jeszcze w tym roku go dostaniemy ( chocby list, spotkanie moze byc w styczniu ) mam schize, że mi do skrzynki nie wrzuca, awizo się zawieruszy wiecie - poczta nasza kochana ...

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Prawie. Po tej rozmowie z kierownikiem wypelnia sie dokumenty ( druki ktore oni mają swoje) potem czekasz na list - zaproszenie na spotkanie organizacyjne na ktore dowozisz reszte, wybierasz termin testow jaki ci pasuje itd. W liscie wszystko jest opisane co w kolejnych etapach będzie się działo. My juz miesiac czekamy na list, mam nadzieję cichą, że jeszcze w tym roku go dostaniemy ( chocby list, spotkanie moze byc w styczniu ) mam schize, że mi do skrzynki nie wrzuca, awizo się zawieruszy wiecie - poczta nasza kochana ...

    Jak fajnie kiedy ktos jest bardziej do przodu i moze sie podzielic jakimis informacjami.. rozumiem ze sie denerwujesz, ja dopiero sie umowilam na wizyte a juz prawie po scianach chodze. Strasznie pobudzona jestem..
    A z poczta tez bede wymyslac bo jestem swiezo po przeprowadzce i jeszcze nawet skrzynka pocztowa nie wisi. Ale jutro juz tego dopilnuje! :)

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Prawie. Po tej rozmowie z kierownikiem wypelnia sie dokumenty ( druki ktore oni mają swoje) potem czekasz na list - zaproszenie na spotkanie organizacyjne na ktore dowozisz reszte, wybierasz termin testow jaki ci pasuje itd. W liscie wszystko jest opisane co w kolejnych etapach będzie się działo. My juz miesiac czekamy na list, mam nadzieję cichą, że jeszcze w tym roku go dostaniemy ( chocby list, spotkanie moze byc w styczniu ) mam schize, że mi do skrzynki nie wrzuca, awizo się zawieruszy wiecie - poczta nasza kochana ...

    Kurcze, to też trochę dziwne, że trzeba czekać na ten list niewiadomo ile... Mam jednak nadzieję, że szybko go dostaniecie bo juz wystarczająco długo się naczekaliście w poprzednim OA.


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 3 listopada 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz opu, ja mysle ze listy beda wysylane kiedy uzbieraja grupe na warsztaty.. teoretycznie bedzie nas juz trzy pary od bidy;p trzeba sie jakos pozytywnie napedzac..
    Dla mnie ten osrodek to jak krok milowy. Przezywam to prawie jakbym zobavzyla pozytywny test.. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja az tak nie przezywam. Przezywalam w pierwszym osrodku. A dzis po obudzeniu zapytalam meza czy wciaz bedzie przy mnie jak nie bedziemy mieli dziecka a osrodek stwierdzi ze jestesmy jakimis psycholami i nie powierzy nam dziecka ...

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, Kochana, nie mozna sie zadreczac takimi myslami. Maz wzial z Toba slub z milosci, a brak dziecka Tobie w niczym nie umniejsza.
    W jakim wieku Jestescie dziewczyny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my 33 i 35

  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 01:16

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 6 listopada 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu..tez pytałam męża czy będzie dalej ze mną jeśli nie będziemy mieć dziecka i czy będzie ze mna..ehh..boimy sie że jesteśmy niekompletne/niekompletni i ta druga strona nas zostawi..kurcze tak bardzo bym chciała żeby sie nam udało :(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 6 listopada 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    my czekaliśmy na pierwsze spotkanie w OA ok tygodnia. Spotkanie było organizacyjne, takie tam pierdoły. Dostaliśmy rozpiskę co i jak będzie po kolei o żadnym liście nie było mowy. Co ośrodek to pewnie swoje procedury. Teraz załatwiamy zaświadczenia dodatkowe o moim stanie zdrowia, muszę mieć zaświadczenie od neurologa. Liczę na to że wszystko spokojnie i pomału ogarniemy i nie damy sie im zniechęcić. Udowodnimy że jesteśmy idealnymi kandydatami. Jak my wszystkie dziewczyny tylko oni jeszcze o tym nie wiedzą jak mówi mój mąż ;-) My jesteśmy w wieku 35 ja 36 mąż

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia zazdroszcze optymizmu :) jednak my z zizia teoche juz potuebowane przez inne osrodki wiec sie martimy poprostu czy historia sie powtorzy bo to okropnie boli, okropnie...


    Ziziu kiedy masz rozmowe ? Mam nadzieje ze bedziemy w jednej grupiw i sie poznamy <3 jagodzinka tez oczywiscie ;)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 listopada 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :)

    Mmie normalnie juz dobija to czekanie na telefon kiedy szkolenia beda... normanie to jakas porazka, tyle czekac!

    A czy ktos wie czy sa 3 grupy dalej czy juz 4 w sosnowcu? bo na ich stronie jest tylko ze 3 dni dluzej do 20 pracuja a tak to nie.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 7 listopada 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Ziziu kiedy masz rozmowe ? Mam nadzieje ze bedziemy w jednej grupiw i sie poznamy <3 jagodzinka tez oczywiscie ;)

    Rozmowa 15.11 trzymajcie kciuki bo bardzo sie boje :(
    Opu fajnie by było byc razem w grupie :) no ale najpierw trzeba przejść rozmowę..

    Witaj asiastokrota :) mam nadzieje ze zarażę sie od Ciebie choć troszkę tym optymizmem :)

    Yos mam nadzieje ze juz niedługo uzyskasz jakaś informacje :)

    Jagodzianka a kiedy masz tą rozmowe? teraz jakoś?

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ