X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie teraz zastanawiam czy sama sobie tam nie zaprzeczalam w tym tescie. Kurcze takie to bez sensu bylo. Ale panie mowily ze ten test jest tylko dla sadu potrzebny i jesli bylyby jakies razace rzeczy to bedzie rozmowa.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Byly pytania otwarte o adopcje czym dla nas jest i dlaczego sie zdecydowalismy.
    Byl test 41 pytan o wychowanie, co uwazamy czy sie zgadzamy z twierdzeniem czy nie. O samodzielnosci dziecka uwzglednianiu jego potrzeb itd. Te testy sa takie bardzo ogolne. Potem jest rozmowa z pedagogiem odnosnie wzorcow wychowania i oczekiwan co do dziecka (zdrowie, pochodzenie itd.)

    ooo dzieki wielkie, a powiedz mi razem pisaliscie ten test? czy panie byly z wami w pokoju?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo pan a my bylismy razem. Ale robilismy osobno, ponoc inny jest klucz dla kobiet inny dla mezczyzn.

    7pqmag4.png
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn - to wysokich lotow dzisiaj i jutro :)
    Mag - testy testami, ale i tak najważniejszy jest kontekst testu - rozmowa. żaden psycholog nie powie ci jestes taka i taka przy pomocy kaluklatora. Ogarniecie dziewczyny ;) Nie panikować :) Robicie to dla siebie i swojego maluszka :) To nie komisja egzekucyjna tylko ludzie ktorzy maja wam pomoc w dobrym przygotowaniu do rodzicielstwa :) Ja wam powiem, żedo jakiekolwiek instytucji ide to sobie w glowie mówie ze wszedzie pracuja ludzie - i to pomaga jak sie ich tak traktuje to sama tak jestem potraktowana. A akurat w osrodku niejedno widzieli - placze na potege itp. z tego co wiem badziej sie martwia jak im odłączone od wlasnych emocji roboty przychodzą. A w emocjach to i pomylka w tescie moze sie zdarzyc - po to jest rozmowa

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mialam plytki i czujny sen masakra - w glowie zyciorys pisalam w nocy hahah musialam przerobic to wszystko co uslyszalam w glowie :)

    Tez sie wciagnelam w temat tak bardzo ze juz nawet nie chce mi sie tego in vitro naprawde nie chce mi sie ...

    Jestem pelna nadziei bo rozpoczynam droge ktora przybliza mnie do rodzicielstwq i to realnie a in vitro to bol rozczqrowania same i placz na koniec...

    Mowie do pani wczoraj to co pewenie wywrocicie nas na lewa strone jak koszulke hahah to sie smiala i mowi ze wlasnie sie staraja zeby pary nie odczuly ze to jakies maglowanie straszne :) takze jestem pozytywnie nastawiona :)

    Furiatka lubi tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1268

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi czy na drugim spotkaniu sa tylko testy czy tez rozmowa?? ile trwało to spotkanie?

    tez juz nie chce podchodzić do in vitro..wiem ze będę mama adopcyjną, a ivf nie daje mi tej pewności..nie chce sie juz przy tym męczyć, kłoć, stresować, przechodzić to po raz kolejny...no ale maz chce :( co zrobić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 08:36

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkanie 1,5 godziny. Najpierw test, potem rozmowa o wychowaniu.

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziza a zapytaj czy jakby on mial sie kloc to by tez taki chetny byl. Moj napatrzyl sie na moje cierpienie podczas tej calej diagnostyki najpierw, potem przy procedurach i wcale mnie nie cisnie on byl za adopcja od poczatku. Nawet nie byl za adopcja zarodka nie chcial tego. Wiec oto jestesmy :))

    A zaswiadczenie o zarobkach to takie jak do banku ? Czy takie jak do sadu ? Zabila mnie dzis kadrowka z pytaniem :P dzwonilam do osrodka i ma byc wyszczegolnione brutto netto z kazdgo miesiaca i srednia z tego. Jak jest u was ?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1268

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On wie ile mi to bólu sprawiało, widział za każdym razem łzy w moich oczach:( nienawidzę igieł..ja jestem materialistka i szkoda mi kolejnych 15tys na ivf jak mogłabym to wyłożyć np. na remont pokoju..ja sobie myślę ze odkąd mam w głowie plan "adopcja" to przestało mi zależeć na tym ze ja to dziecko muszę urodzić..a maz jednak ma jeszcze jakas nadzieje na biologiczne dziecko..:(

    My mamy pokazać pita za 2016 r.

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny o co jeszcze pytaliscie na spotkaniu?

    Mag o co pytalas jeszcze wczoraj?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    On wie ile mi to bólu sprawiało, widział za każdym razem łzy w moich oczach:( nienawidzę igieł..ja jestem materialistka i szkoda mi kolejnych 15tys na ivf jak mogłabym to wyłożyć np. na remont pokoju..ja sobie myślę ze odkąd mam w głowie plan "adopcja" to przestało mi zależeć na tym ze ja to dziecko muszę urodzić..a maz jednak ma jeszcze jakas nadzieje na biologiczne dziecko..:(

    My mamy pokazać pita za 2016 r.

    Mialam sie odniesc do twojego posta o gruzlicy.. U mnie w pracy byl pacjent z gruzlica jak sie pozniej okazalo, laski zaczely robic badania m.in próbe tuberkulinowa i mi wyszla duza z duzym obrzekiem..chociaz jak mialam w czasie studiow robiona to tez mi wyszla podwyzszona ale nie tak jak teraz wiec poszlam do pulmonologa i dal mi skierowanie na oddzial plucny, porobli mi wszystkie badania lacznie z tk i bronchoskopia i wyszlo ze jest ok, mam tylko sie stawiac na kontrole co rok... ale co sie najadlam strachu to moje :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny o co jeszcze pytaliscie na spotkaniu?

    Mag o co pytalas jeszcze wczoraj?
    Ja nie mialam w zasadzie wczoraj pytan.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa mnie chyba od tego wszystkiego boli, zmiana klimatu, mało snu, stres i w ogole.. boje sie ze sobie nie poradze dzisiaj...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz rade, to nic takiego.
    Bardziej sie boje tych psychologow.

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1268

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mialam sie odniesc do twojego posta o gruzlicy.. U mnie w pracy byl pacjent z gruzlica jak sie pozniej okazalo, laski zaczely robic badania m.in próbe tuberkulinowa i mi wyszla duza z duzym obrzekiem..chociaz jak mialam w czasie studiow robiona to tez mi wyszla podwyzszona ale nie tak jak teraz wiec poszlam do pulmonologa i dal mi skierowanie na oddzial plucny, porobli mi wszystkie badania lacznie z tk i bronchoskopia i wyszlo ze jest ok, mam tylko sie stawiac na kontrole co rok... ale co sie najadlam strachu to moje :)
    podniosłaś mnie na duchu..dziękuje:) no ja własnie sie boje..ze bede miała to ustrojstwo i znowu leki, starcony czas itp i przede wszystkim ze to bedzie przeszkoda w adopcji!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 20:54

    Mag85 lubi tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Strawberry, fajnie ze dołączyłaś do nas :) Widać, że brakowało tu takiego wątku. Może damy w ten sposób nadzieję innym parom u których już wszystko inne zawiodło.
    Dziewczyny wyobrażacie sobie jaki będzie tu entuzjazm jak rozdzwonią się TE TELEFONY :) Nie mogę już się doczekać tego momentu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 12:34

    83HOPE lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry wrote:
    Cześć dziewczyny:)
    Chyba przeczytałam już cały wątek (Eltrona mi poleciła;) My też zdecydowaliśmy się na adopcję, 20 lutego pierwsza wizyta;) Póki co stresu nie mam bo jeszcze dużo czasu, będzie na pewno bliżej terminu.

    Strawberry a w jakim mieście idziecie do OA? Nie mów, że też Sosnowiec? :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn trzymam kciuki, daj znac jak wrazenia :)

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia dokladnie za tyle kasy zrobi sie zajebisty pokoj dzieciecy i jeszcze zostanie :)

    Bardzo brakowalo tego watku :) mi tez nie zalezy juz na ivf odkad podjelismy decyzje.

    Ja bym jednak przeniosla temat na fioletowa strone :) bo moim zdaniem nie ma to znaczenia kiedy to zrobimy bo i tak beda dolaczac kolejne osoby na roznym etapie :) wiec ten watek to wielkie bijace serce a raczej serca! Serca nasze i naszych przyszlych dzieci !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 13:02

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ