X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie teraz zastanawiam czy sama sobie tam nie zaprzeczalam w tym tescie. Kurcze takie to bez sensu bylo. Ale panie mowily ze ten test jest tylko dla sadu potrzebny i jesli bylyby jakies razace rzeczy to bedzie rozmowa.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Byly pytania otwarte o adopcje czym dla nas jest i dlaczego sie zdecydowalismy.
    Byl test 41 pytan o wychowanie, co uwazamy czy sie zgadzamy z twierdzeniem czy nie. O samodzielnosci dziecka uwzglednianiu jego potrzeb itd. Te testy sa takie bardzo ogolne. Potem jest rozmowa z pedagogiem odnosnie wzorcow wychowania i oczekiwan co do dziecka (zdrowie, pochodzenie itd.)

    ooo dzieki wielkie, a powiedz mi razem pisaliscie ten test? czy panie byly z wami w pokoju?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo pan a my bylismy razem. Ale robilismy osobno, ponoc inny jest klucz dla kobiet inny dla mezczyzn.

    7pqmag4.png
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn - to wysokich lotow dzisiaj i jutro :)
    Mag - testy testami, ale i tak najważniejszy jest kontekst testu - rozmowa. żaden psycholog nie powie ci jestes taka i taka przy pomocy kaluklatora. Ogarniecie dziewczyny ;) Nie panikować :) Robicie to dla siebie i swojego maluszka :) To nie komisja egzekucyjna tylko ludzie ktorzy maja wam pomoc w dobrym przygotowaniu do rodzicielstwa :) Ja wam powiem, żedo jakiekolwiek instytucji ide to sobie w glowie mówie ze wszedzie pracuja ludzie - i to pomaga jak sie ich tak traktuje to sama tak jestem potraktowana. A akurat w osrodku niejedno widzieli - placze na potege itp. z tego co wiem badziej sie martwia jak im odłączone od wlasnych emocji roboty przychodzą. A w emocjach to i pomylka w tescie moze sie zdarzyc - po to jest rozmowa

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mialam plytki i czujny sen masakra - w glowie zyciorys pisalam w nocy hahah musialam przerobic to wszystko co uslyszalam w glowie :)

    Tez sie wciagnelam w temat tak bardzo ze juz nawet nie chce mi sie tego in vitro naprawde nie chce mi sie ...

    Jestem pelna nadziei bo rozpoczynam droge ktora przybliza mnie do rodzicielstwq i to realnie a in vitro to bol rozczqrowania same i placz na koniec...

    Mowie do pani wczoraj to co pewenie wywrocicie nas na lewa strone jak koszulke hahah to sie smiala i mowi ze wlasnie sie staraja zeby pary nie odczuly ze to jakies maglowanie straszne :) takze jestem pozytywnie nastawiona :)

    Furiatka lubi tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi czy na drugim spotkaniu sa tylko testy czy tez rozmowa?? ile trwało to spotkanie?

    tez juz nie chce podchodzić do in vitro..wiem ze będę mama adopcyjną, a ivf nie daje mi tej pewności..nie chce sie juz przy tym męczyć, kłoć, stresować, przechodzić to po raz kolejny...no ale maz chce :( co zrobić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 08:36

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkanie 1,5 godziny. Najpierw test, potem rozmowa o wychowaniu.

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziza a zapytaj czy jakby on mial sie kloc to by tez taki chetny byl. Moj napatrzyl sie na moje cierpienie podczas tej calej diagnostyki najpierw, potem przy procedurach i wcale mnie nie cisnie on byl za adopcja od poczatku. Nawet nie byl za adopcja zarodka nie chcial tego. Wiec oto jestesmy :))

    A zaswiadczenie o zarobkach to takie jak do banku ? Czy takie jak do sadu ? Zabila mnie dzis kadrowka z pytaniem :P dzwonilam do osrodka i ma byc wyszczegolnione brutto netto z kazdgo miesiaca i srednia z tego. Jak jest u was ?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On wie ile mi to bólu sprawiało, widział za każdym razem łzy w moich oczach:( nienawidzę igieł..ja jestem materialistka i szkoda mi kolejnych 15tys na ivf jak mogłabym to wyłożyć np. na remont pokoju..ja sobie myślę ze odkąd mam w głowie plan "adopcja" to przestało mi zależeć na tym ze ja to dziecko muszę urodzić..a maz jednak ma jeszcze jakas nadzieje na biologiczne dziecko..:(

    My mamy pokazać pita za 2016 r.

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny o co jeszcze pytaliscie na spotkaniu?

    Mag o co pytalas jeszcze wczoraj?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    On wie ile mi to bólu sprawiało, widział za każdym razem łzy w moich oczach:( nienawidzę igieł..ja jestem materialistka i szkoda mi kolejnych 15tys na ivf jak mogłabym to wyłożyć np. na remont pokoju..ja sobie myślę ze odkąd mam w głowie plan "adopcja" to przestało mi zależeć na tym ze ja to dziecko muszę urodzić..a maz jednak ma jeszcze jakas nadzieje na biologiczne dziecko..:(

    My mamy pokazać pita za 2016 r.

    Mialam sie odniesc do twojego posta o gruzlicy.. U mnie w pracy byl pacjent z gruzlica jak sie pozniej okazalo, laski zaczely robic badania m.in próbe tuberkulinowa i mi wyszla duza z duzym obrzekiem..chociaz jak mialam w czasie studiow robiona to tez mi wyszla podwyzszona ale nie tak jak teraz wiec poszlam do pulmonologa i dal mi skierowanie na oddzial plucny, porobli mi wszystkie badania lacznie z tk i bronchoskopia i wyszlo ze jest ok, mam tylko sie stawiac na kontrole co rok... ale co sie najadlam strachu to moje :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny o co jeszcze pytaliscie na spotkaniu?

    Mag o co pytalas jeszcze wczoraj?
    Ja nie mialam w zasadzie wczoraj pytan.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa mnie chyba od tego wszystkiego boli, zmiana klimatu, mało snu, stres i w ogole.. boje sie ze sobie nie poradze dzisiaj...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz rade, to nic takiego.
    Bardziej sie boje tych psychologow.

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mialam sie odniesc do twojego posta o gruzlicy.. U mnie w pracy byl pacjent z gruzlica jak sie pozniej okazalo, laski zaczely robic badania m.in próbe tuberkulinowa i mi wyszla duza z duzym obrzekiem..chociaz jak mialam w czasie studiow robiona to tez mi wyszla podwyzszona ale nie tak jak teraz wiec poszlam do pulmonologa i dal mi skierowanie na oddzial plucny, porobli mi wszystkie badania lacznie z tk i bronchoskopia i wyszlo ze jest ok, mam tylko sie stawiac na kontrole co rok... ale co sie najadlam strachu to moje :)
    podniosłaś mnie na duchu..dziękuje:) no ja własnie sie boje..ze bede miała to ustrojstwo i znowu leki, starcony czas itp i przede wszystkim ze to bedzie przeszkoda w adopcji!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 20:54

    Mag85 lubi tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Strawberry, fajnie ze dołączyłaś do nas :) Widać, że brakowało tu takiego wątku. Może damy w ten sposób nadzieję innym parom u których już wszystko inne zawiodło.
    Dziewczyny wyobrażacie sobie jaki będzie tu entuzjazm jak rozdzwonią się TE TELEFONY :) Nie mogę już się doczekać tego momentu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 12:34

    83HOPE lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry wrote:
    Cześć dziewczyny:)
    Chyba przeczytałam już cały wątek (Eltrona mi poleciła;) My też zdecydowaliśmy się na adopcję, 20 lutego pierwsza wizyta;) Póki co stresu nie mam bo jeszcze dużo czasu, będzie na pewno bliżej terminu.

    Strawberry a w jakim mieście idziecie do OA? Nie mów, że też Sosnowiec? :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn trzymam kciuki, daj znac jak wrazenia :)

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia dokladnie za tyle kasy zrobi sie zajebisty pokoj dzieciecy i jeszcze zostanie :)

    Bardzo brakowalo tego watku :) mi tez nie zalezy juz na ivf odkad podjelismy decyzje.

    Ja bym jednak przeniosla temat na fioletowa strone :) bo moim zdaniem nie ma to znaczenia kiedy to zrobimy bo i tak beda dolaczac kolejne osoby na roznym etapie :) wiec ten watek to wielkie bijace serce a raczej serca! Serca nasze i naszych przyszlych dzieci !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 13:02

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ