X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, ale tu będzie chyba łatwiej znaleźć nas innym Dziewczynom, które jeszcze się leczą, starają i nie myślą jeszcze o adopcji. Może to ich natchnie, że jest też inna droga do rodzicielstwa.

    Lilah lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moze tak

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry wrote:
    Cześć dziewczyny:)
    Chyba przeczytałam już cały wątek (Eltrona mi poleciła;) My też zdecydowaliśmy się na adopcję, 20 lutego pierwsza wizyta;) Póki co stresu nie mam bo jeszcze dużo czasu, będzie na pewno bliżej terminu.


    Hej Strawberry :) witamy na naszym optymistycznym forum :)

    strawberry lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn powodzenia dzisiaj- nie stresuj się:)
    Dla mnie nawet w in vitro nie były straszne te zastrzyki, badania, wizyty tylko właśnie to rozczarowanie... mój mąż też chce żebyśmy jeszcze próbowali ale na adopcje i tak jest zdecydowany mimo wszystko , tylko mi już chyba szkoda życia ma kolejne in vitro ... Szkoda też bólu i łez

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 15:00

    zizia_a, opu lubią tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,

    Uwazam ze to jak najbardziej miejsce odpowiednie na ten watek :)
    Wasz watek sie rozkrecal w momencie gdy ja zbieralam sily po nieudanym ivf. Zaczelam czytac, podsunelyscie bardzo ciekawe blogi i ksiazki.
    Mysli o adpocji krazyly mi juz wczesniej nad glowa, ale dopiero jak zaczelam Was czytac to zaczelam tez przyblizac sobie temat. Takze mnie natchnelyscie :)


    Trzymam za Was wszystkie kciuki i zycze powodzenia na tej trudnej ale pieknej drodze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 15:23

    83HOPE, amygdala lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie nie ma znaczenia gdzie będzie watek..wazne zeby był:)

    Hope no dokladnie..rozczarowanie jest nagorsze :( i te smutne oczy męża :(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn co tak dlugo?

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry wrote:
    Cześć dziewczyny:)
    Chyba przeczytałam już cały wątek (Eltrona mi poleciła;) My też zdecydowaliśmy się na adopcję, 20 lutego pierwsza wizyta;) Póki co stresu nie mam bo jeszcze dużo czasu, będzie na pewno bliżej terminu.
    Super, ze do nas dolaczysz, im nas wiecej tym lepiej. W ktorym OA starujesz?

    Ja mam psychologa na 6 lutego umowionego. Jak dobrze pojdzie to mysle ze kolo kwietnia powinnam miec informacje czy nas zakwalifikowali.

    strawberry lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem.. Spotkanie trwało 2h, nie było źle. Pierw test, potem moje pytania i rozmowa dosyć długa i potem umówienie się na kolejną wizytę x psychologiem.

    Mag też mam na 6 lutego :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po spotkaniu pojechaliśmy na obiad do Silesi i właśnie wracamy do domku już. Tak mnie głowa boli od rana że masakra!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Jestem jestem.. Spotkanie trwało 2h, nie było źle. Pierw test, potem moje pytania i rozmowa dosyć długa i potem umówienie się na kolejną wizytę x psychologiem.

    Mag też mam na 6 lutego :-)
    O ktorej masz?
    Jak test? Jak oceniasz rozmowe?

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A numerek mam 3 :-) spytałam się z ciekawości oraz pytałam o warsztaty to mi mówiła babka że pod koniec roku możliwe że się uda

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A numerek mam 3 :-) spytałam się z ciekawości oraz pytałam o warsztaty to mi mówiła babka że pod koniec roku możliwe że się uda
    Tez o to pytalam mowila ze maja jeszcze 90 par z 2016 do przeszkolenia, ale mozliwe ze pod koniec roku sie uda :)

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    O ktorej masz?
    Jak test? Jak oceniasz rozmowe?

    Mam na 12
    Spotkanie myślę że wyszło dobrze, dużo mówiłam z moim mężem wie chyba dobrze.
    A jeśli chodzi o test to miałam chwilę zwątpienia co mam zaznaczyć bo nie mam dziecka, pytania nie które troche takie dziwne.. Tu mam mieszane uczucia co do niego..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie które pytania pokojarzyc am tak jak ja miałam jak byłam dzieckiem.. No zobaczymy

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mam na 12
    Spotkanie myślę że wyszło dobrze, dużo mówiłam z moim mężem wie chyba dobrze.
    A jeśli chodzi o test to miałam chwilę zwątpienia co mam zaznaczyć bo nie mam dziecka, pytania nie które troche takie dziwne.. Tu mam mieszane uczucia co do niego..
    Dokladnie ja tez mam watpliwosci co do testu, na niektore pytania inaczej bym zaznaczyla co do dziecka 3 letniego a inaczej do nastolatka. Bez sensu troche.

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Dokladnie ja tez mam watpliwosci co do testu, na niektore pytania inaczej bym zaznaczyla co do dziecka 3 letniego a inaczej do nastolatka. Bez sensu troche.

    No ja też tak miałam przy tym teście- czyli to norma :)
    Pocieszylyscie mnie z tym szkoleniem:) super- ciekawe czy mnie liczą jako jedna z tych 90 par ? Hmmm ... chyba nie ....

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Czesc dziewczyny,

    Uwazam ze to jak najbardziej miejsce odpowiednie na ten watek :)
    Wasz watek sie rozkrecal w momencie gdy ja zbieralam sily po nieudanym ivf. Zaczelam czytac, podsunelyscie bardzo ciekawe blogi i ksiazki.
    Mysli o adpocji krazyly mi juz wczesniej nad glowa, ale dopiero jak zaczelam Was czytac to zaczelam tez przyblizac sobie temat. Takze mnie natchnelyscie :)


    Trzymam za Was wszystkie kciuki i zycze powodzenia na tej trudnej ale pieknej drodze!

    Hej Lilah - super ze do nas dołączasz :) przyjemnie się czyta, że dzięki forum zaświesiło się choć malutkie słoneczko po takich smutnych i dramatycznych chwilach jak negatywna beta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 17:37

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    No ja też tak miałam przy tym teście- czyli to norma :)
    Pocieszylyscie mnie z tym szkoleniem:) super- ciekawe czy mnie liczą jako jedna z tych 90 par ? Hmmm ... chyba nie ....
    Raczej tak bo numerek dostajesz po pierwszej wizycie. Tak mi sie wydaje, no chyba ze pary dobszkolenia liczy sie po kwalifikacji. Nie wiem w sumie.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    a powiedzcie mi czy na drugim spotkaniu sa tylko testy czy tez rozmowa?? ile trwało to spotkanie?

    tez juz nie chce podchodzić do in vitro..wiem ze będę mama adopcyjną, a ivf nie daje mi tej pewności..nie chce sie juz przy tym męczyć, kłoć, stresować, przechodzić to po raz kolejny...no ale maz chce :( co zrobić..

    ja mialam 2h spotkania.. pierw test nawet sobie zrobilam zdjecie, potem moje pytania a potem rozmowa :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ