X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    O ktorej masz?
    Jak test? Jak oceniasz rozmowe?

    a ty na ktora masz spotkanie?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Czesc dziewczyny,

    Uwazam ze to jak najbardziej miejsce odpowiednie na ten watek :)
    Wasz watek sie rozkrecal w momencie gdy ja zbieralam sily po nieudanym ivf. Zaczelam czytac, podsunelyscie bardzo ciekawe blogi i ksiazki.
    Mysli o adpocji krazyly mi juz wczesniej nad glowa, ale dopiero jak zaczelam Was czytac to zaczelam tez przyblizac sobie temat. Takze mnie natchnelyscie :)


    Trzymam za Was wszystkie kciuki i zycze powodzenia na tej trudnej ale pieknej drodze!

    witaj, milo ze do nas dolaczylas, im nas wiecej tym razniej bedziemy przez to przechodzic :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope jak wygladalo twoje 1 spotkanie z psychologami?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a ty na ktora masz spotkanie?
    Na 16

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Na 16

    to tym razem ja mam wczesniej spotkanie :P napisze co i jak zanim ty wejdziesz na sale :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    to tym razem ja mam wczesniej spotkanie :P napisze co i jak zanim ty wejdziesz na sale :P
    Prawie ze sie miniemy :)

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah za Ciebie tez trzymamy kciuki :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale entuzjazmem powialo milo sie tu zaglada jak tak wiatru w skrzydla dostajecie ... i ja z wami
    strawbery fajnie ze dolaczylas do naszego grona szczesliwych przyszlych mam :)

    zizia gruzlica się jest bardzo trudno zarazic - wskazania do badan maja osoby które przebywaja co najmniej osiem godzin dziennie codziennie. A jak moje kolezanki sie badaly to im lekarz na pulmunologii powiedzial, że to naprawde trzeba być 24 h/dobe z taka osoba, byc oslabionym przeziebionym przemeczonym i jeszcze przebywacw czasie najwiekszego pratkowania. I to tez nie jest taka choroba teraz jak się kiedys w filamch ogladalo. Znam klika osob po - jak się jest szybko zdiagnozowanym to sie 8 tygodni jest w szpitalu dostaje leki i pozniej jeszcze 4 miesiace bierzesz profilaktycznie i zapominasz ze cos takiego mialas. No i jeszcze to ze sie zarazisz to nie znaczy ze zachorujesz - podobno mnostwo osob ma nieaktywowane prątki i tak cale zycie o tym nie wie. Trzymam kciuki zeby bylo dobrze. Powodzenia na badaniach :)
    Dziewczyny ale fajnie ze juz czesciowo po. Jak juz sie rozpedzicie to ani sie nie obejrzycie i bedzie po kursie i bedziemy razem czekac a pozniejwymieniac wrazaniemi z macierzynskiego zycia :)Buziaki

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Eltrona:) w sumie tak długo nie przebywałam z tesciowa bo nawet nie mieszkaliśmy razem..no ale zostaje jeszcze mąż...ehh

    Yoselyn82 wrote:
    A numerek mam 3 :-) spytałam się z ciekawości oraz pytałam o warsztaty to mi mówiła babka że pod koniec roku możliwe że się uda

    to ciekawe ktory ja mam numerk i jak licza te numerki?

    dziewczyny ale mnie stresujecie tymi testami..juz sie nie moge doczekac srody..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 20:27

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    dzieki Eltrona:) w sumie tak długo nie przebywałam z tesciowa bo nawet nie mieszkaliśmy razem..no ale zostaje jeszcze mąż...ehh




    to ciekawe ktory ja mam numerk i jak licza te numerki?

    dziewczyny ale mnie stresujecie tymi testami..juz sie nie moge doczekac srody..

    2 wizyty masz z pedagodami a 2 z psychologami.

    na 2 wizycie z pedagogami mialam test i rozmowe czyli dzisiaj.

    Mysle ze na 2 wizycie z psychologiem tez bedzie rozmowa i test, oczywiscie jak tam dojdziemy dalej

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Hope jak wygladalo twoje 1 spotkanie z psychologami?

    No właśnie takie dziwne było, z pedagogami było bardzo przyjemne, a z psychologami bardzo dziwne i strasznie nas umeczylo- może dlatego że całość prowadziła młoda dziewczyna, a pani do której się zapisałam tylko notowala. Pytania dotyczyły związku- ale tak dziwnie skupiła się na tym kiedy się poznaliśmy, jak się wtedy dogadywaliśmy , co do siebie czuliśmy i ciągle to samo na inny sposób... a ona chciała szczegóły sprzed 10 lat - masakra.
    Pytań o nasze aktualne relacje w związku było mało i dotyczyły głównie tego czy i o co się sprzeczamy i za co się kochamy...
    Jestem ciekawa Waszych wrażeń- może ja tylko tak dziwnie trafiłam. I tu będą te testy o których pisałam , w tym go drzewo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 21:33

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio słuchałam audycji radiowej z 2015 r. Z dni otwartych w OA w Scu( dostępna na ich stronie) i wspominały tam o tym, że są też pary, których związek się rozpadł i chcą tylko adoptować dziecko i zaraz się rozwiesc- może dlatego takie pytania. Pewnie zdarzają się też związki- przykrywki dla par homoseksualnych, które udają że są w związku hetero- fikcyjny ślub itd - tylko po to żeby adoptować dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 21:39

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja po 2 dniu szkolenia. Dziś całe szkolenie poświęcone było FAS. Trudny temat, trudne decyzje. Pani mówiła, że średnio w co drugim przypadku adopcyjnym matka piła w ciąży mniej lub więcej. Rzadko diagnozuje się takie pełne 100% FAS ale jego pochodne już zdecydowanie częściej. Była też mowa o przypadkach rozwiązywania adopcji. Niestety takie sytuacje tez się zdarzają i z tego co mówiła Pani to czesto powodem są zaburzone więzi (Rad). Więc dziś było na poważnie i mało optymistycznie. Ale tak też trzeba, żeby być potem pewnym swojej decyzji...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 21:47


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Dziewczyny, ja po 2 dniu szkolenia. Dziś całe szkolenie poświęcone było FAS. Trudny temat, trudne decyzje. Pani mówiła, że średnio w co drugim przypadku adopcyjnym matka piła w ciąży mniej lub więcej. Rzadko diagnozuje się takie pełne 100% FAS ale jego pochodne już zdecydowanie częściej. Była też mowa o przypadkach rozwiązywania adopcji. Niestety takie sytuacje tez się zdarzają i z tego co mówiła Pani to czesto powodem są zaburzone więzi (Rad). Więc dziś było na poważnie i mało optymistycznie. Ale tak też trzeba, żeby być potem pewnym swojej decyzji...

    No to cholernie ciężki temat .... Ale dobrze ze jest tak szeroko omawiany na szkoleniu.

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bedzie 5 spotkan wiec nie wiem ile bedzie poswieconego czasu na ten temat...
    Zazdroszcze wam tych testow juz :) ten sosnowiec dziala jak burza ... Idziecie dziewczyny mega szybko. Ja kompletuje dopiero papiery mam juz odpis aktu slubu zaswiadczenia o zarobkach dzis maz wezmie swoje w pon ide do lekarza rodzinnego po opinie, meza umowie dopiero, musze czekac na zaswiadczenie od specjalisty bo musze wykonac jeszcze badanie krwi jedno, ktore zrobie za tydzien, potem deoga pocztowa wysylam krew do wroclawia, znowu dzien na badanie i jak znam moja dr to pare dni jej zejdzie zanim napisze. A idzie na urlop od 6 lutego wiec mam nadzieje ze sie wyrobie z tym wszystkim pred jej urlopem. W weekend bede pisac zyciorys i podanie. I wybierac zdj do wywolania :)))
    Ale nie wiem kiedy w koncu te papiery zlozymy :/ moze zapytam czy mozemy zlozyc a opinie od specjalisty za kilka dni doniose.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona a Ty w ktorym oa sie starasz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 09:06

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu a od jakiego specjalisty masz miec opinie? My musimy miec tylko od rodzinnego.

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala w co drugim przypadku byl alkohol, kurcze to bardzo duzo :(

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Opu a od jakiego specjalisty masz miec opinie? My musimy miec tylko od rodzinnego.


    Ale ja mam swoja chorobe i lecze sie w poradni metabolicznej i pani prosila o opinie specjalisty jesli leczymy sie specjalistycznie czyli ja musze miec od lekarza ogolnego i od specjalisty u ktorego sie lecze. Jakos bardzo boje sie co ona tam napisze i czy nas to z automatu nie przekresli :(

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Ale ja mam swoja chorobe i lecze sie w poradni metabolicznej i pani prosila o opinie specjalisty jesli leczymy sie specjalistycznie czyli ja musze miec od lekarza ogolnego i od specjalisty u ktorego sie lecze. Jakos bardzo boje sie co ona tam napisze i czy nas to z automatu nie przekresli :(
    Na pewno nie przekresli, przeciez potrafisz sie kims zaopiekowac, choroba nie wylacza Cie z normalnego zycia. Nie martw sie, takie sa procedury, ze musza miec kartke. Gdyby choroba Was wykluczala to panie od razu by o tym powiedzialy.

    7pqmag4.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ