X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za nas teściowa się modli żarliwie i za każdym razem jak się wspomni o kościele to ona płacze, że nie tak wychowała syna... Ma równo pod kopułą :)
    Za to mam w domu moją mamę, prawdziwego katolika. Nikogo do niczego nie zmusza, nie krytykuje i praktykuje zgodnie z tym co prawi religia ;) Ivf nie potępia, a wręcz kibicuje. Wie, że jeśli dzieci się urodzą z ivf to będę pierwsza która powie o tym księdzu i w zależności od jego odpowiedzi albo dzieci będą miały chrzest albo nie.

    My nie chodzimy do kościoła. Cały czas powtarzam, że aby być wierzącym w Boga nie trzeba chodzić do kościoła do niedzielę. Bóg jest wszędzie gdzie chcemy i nie musi być to kościół. Żyjemy wg wartości "nie czyń drugiemu co tobie niemiłe" ale na tym byśmy skończyli. Nikt nie będzie mnie rozliczał (żaden człowiek) czy żyję wg przykazań. Żyję wg nich ale to kwestia bycia uczciwym człowiekiem, a nie katolikiem ;)

    Ot takie moje zdanie :)

    A moja teściowa nie przeżyje tego, że dzieci będą adoptowane. Skończą się odwiedziny :D

    amygdala, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się poznaliśmy, hobby kiedy zapadła decyzja o narzeczenstwu, ślubie, jak znosić że nie możecie mieć dzieci, czy mąż cię wspiera, czy pomagał tobie w trudnych chwilach. Tak test ten sam.. Jeden był że zaznaczasz tak lub nie. Potem uzupełnić zdania, zestaw słówek i dopisać do niego dalej..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine ale jak to nie przezyje ze beda adoptowane? Mowisz o klasycznej adopcji czy AZ?
    Klasyczna jako zarliwa katoliczka powinna wspierac czym sie da ;)

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kolejnym spotkaniu będą rozmawiać o naszym dzieciństwie itp

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wady i zalety partnerów

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn super, że już po. Bardzo Was męczyli, były jakieś trudne pytania?

    Justine, zgadzam się z Tobą w 100%. Ja boję się, że teściowa nie pokocha naszych adoptowanych dzieci i będą przez to czuły się gorsze. Mam nadzieję jednak, że się mylę...


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Yoselyn super, że już po. Bardzo Was męczyli, były jakieś trudne pytania?

    Justine, zgadzam się z Tobą w 100%. Ja boję się, że teściowa nie pokocha naszych adoptowanych dzieci i będą przez to czuły się gorsze. Mam nadzieję jednak, że się mylę...
    Ja tez sie tego obawiam. Widze jak szaleje za wnuczka, teraz bedzie drugie, wiec pewnie tez oszaleje. Kiedys mi powiedziala, ze nie lubi niegrzecznych dzieci, a wiadomo ze z adopciakami moga byc problemy. Boje sie wlasnie ze beda takie odtracone.
    Ale moze panikujemy za wczasu. W koncu dzieci sa dla nas nie dla tesciowej, nie ma co demonizowac.

    amygdala lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Yoselyn super, że już po. Bardzo Was męczyli, były jakieś trudne pytania?

    Justine, zgadzam się z Tobą w 100%. Ja boję się, że teściowa nie pokocha naszych adoptowanych dzieci i będą przez to czuły się gorsze. Mam nadzieję jednak, że się mylę...

    wiesz co no zadawali duzo pytan a byly pytania gdzie i ja i moj maz musielismy odpowiedziec.. ale jakos rozmowa na luzie byla, bez spinania sie...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    wiesz co no zadawali duzo pytan a byly pytania gdzie i ja i moj maz musielismy odpowiedziec.. ale jakos rozmowa na luzie byla, bez spinania sie...

    No to fajnie :) Ważne, że to już za Wami.

    Teraz Mag z mężem niech się produkują :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Yoselyn super, że już po. Bardzo Was męczyli, były jakieś trudne pytania?

    Justine, zgadzam się z Tobą w 100%. Ja boję się, że teściowa nie pokocha naszych adoptowanych dzieci i będą przez to czuły się gorsze. Mam nadzieję jednak, że się mylę...

    Może nie będzie tak źle jak myślimy ;) Ja też demonizuję teściową, a może okazać się, że bez problemu zaakceptuje nasze dzieciaki ;)

    Mamy jak to typowe baby, martwienie się za zapas :)

    amygdala lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Niestety przesunięty na marzec- endo po lekach zrobiło psikusa i było tylko 5,9mm. Dostałam nowe leki i czekam.

    To będziemy miały obie w marcu :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    To będziemy miały obie w marcu :)

    Kiedy masz mieć w marcu? Ja czekam na @ i ruszam z moim pół naturalnym cyklem :) U mnie transfer przypadnie na sam początek marca albo nawet na końcówkę lutego.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Nie wiem dlaczego tak jest, ale obce ciążę i dzieci tak źle już na mnie nie działają ale te w rodzinie już bardziej, ściska serce wtedy mocno :(
    Hope jak Ty sobie z tym poradziłaś?

    Poszłam do OA :) he he serio i wtedy się uspokoiłam :) kiedyś mój mąż nawet nie chciał słyszeć o adopcji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 15:10

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Poszłam do OA :) he he serio i wtedy się uspokoiłam :) kiedyś mój mąż nawet nie chciał słyszeć o adopcji

    Hihi no mi dużo to dało, ale jeszcze do końca sprawy nie załatwiło. Może po prostu więcej czasu potrzebuję. Na pewno jest lepiej niż było :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 6 lutego 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się uśmiałam czytając Wasze wpisy :) tzw katole byli w mojej poprzedniej pracy więc doskonale Was rozumiem, ja jestem wierząca, ale do in vitro nie podchodzę jak do grzechu.
    Yoselyn super ze masz to za soba- a u kogo byłaś? Mag teraz czekamy na Twoje sprawozdanie.
    Justine to ja będę zaraz po Tobie , bo jak wszystko będzie ok to transfer będę miała pod koniec marca.
    Mój mąż wczoraj wypalił z adopcją komórki lub zarodka- ja mu na to, że niestety nie mamy kolejnych 15 tys. na procedurę...
    Wiecie o czym marzę- żeby czekać spokojnie na dziecko, a do tego czasu zrzucić kg po stymulacjach, randkowac z mężem i cieszyć się wreszcie życiem... kurcze przeszło 4 lata straciłam bezpowrotnie.

    A jeszcze Wam nie powiedziałam, że moja mama ma znajoma co adoptowala rok temu. Chcę się nią spotkać, tylko czekam na odp czy jej mąż też by był na to gotowy- wiadomo jacy są faceci, bo chciałabym , żeby mój mąż też w tym uczestniczył, żeby adopcja stała się dla niego bardziej namacalna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 17:24

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 6 lutego 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry pomysł z tym spotkaniem Hope. Jakby co to i we 3 bez męża tej pani mozecie się spotkać. Dobrze jest moc posluchac doświadczeń ludzi, którzy mają adopcję juz za sobą.


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 6 lutego 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Amygdala - ale rozmowa faceta z facetem - ich męski pkt widzenia- to byłoby super , kobiety mimo wszystko inaczej do tego podchodzą- na pewno jest nam łatwiej, bo kochamy bezwarunkowo- nie to co faceci

    Monika*** lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 6 lutego 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Wiem Amygdala - ale rozmowa faceta z facetem - ich męski pkt widzenia- to byłoby super , kobiety mimo wszystko inaczej do tego podchodzą- na pewno jest nam łatwiej, bo kochamy bezwarunkowo- nie to co faceci

    Jasne, że tak :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 6 lutego 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po. Jestem padnieta, ale bardzo sie ciesze ze poszlismy, mimo mojego porannego nastroju. Bylo bardzo milo, mysle ze rozmowa pozytywna. Bylo glownie o naszym malzenstwie troche o leczeniu. Potem testy, duuuzo tego bylo.
    Nastepna wizyta 20.02 :)

    amygdala, Justine, zizia_a lubią tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 6 lutego 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope adopcja zarodka to w Provicie 1000 zl nie 15 tys.

    7pqmag4.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ