X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 lutego 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag jutro nasz dzien....:)

    Trzymam Kciuki :)

    Mag85 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 lutego 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mag jutro nasz dzien....:)

    Trzymam Kciuki :)

    A to już jutro macie rozmowę z psychologiem? W takim razie powodzenia!!!!!! :) Będzie spoko :)

    Mag85 lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 lutego 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    A to już jutro macie rozmowę z psychologiem? W takim razie powodzenia!!!!!! :) Będzie spoko :)

    Tak jutro, ja mam na 12 :-)

    amygdala lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest tragedia jak na razie.

    Siostra meza jest w ciazy, ale najgorsze ze wszyscy lacznie z meze to przede mna ukrywali.

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    U mnie jest tragedia jak na razie.

    Siostra meza jest w ciazy, ale najgorsze ze wszyscy lacznie z meze to przede mna ukrywali.

    :( Wiem co czujesz Mag... Trzymaj się jakoś. Czemu to wszystko jest takie trudne dla nas :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2017, 20:23


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn pisze do Ciebie na priv

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 5 lutego 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag, Yoselyn powodzenia jutro :) dajcie znać jak wrażenia po spotkaniu

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 5 lutego 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    U mnie jest tragedia jak na razie.

    Siostra meza jest w ciazy, ale najgorsze ze wszyscy lacznie z meze to przede mna ukrywali.
    Witaj w klubie... Przechodziłam to w czerwcu... :(

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82, Mag85 trzymam kciuki za spotkanie:) bedzie dobrze!!

    Mag85 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag podlamala Cię ta ciąża czy fakt , że rodzina to przed Tobą ukrywala?

    Justine a Ty masz dzisiaj transfer czy przesunięty na marzec- bo tak masz w stopce ...

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Witaj w klubie... Przechodziłam to w czerwcu... :(
    Napisalam na priv

    Agi83 lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag ale dlaczego tragedia ? Dlatego ze siostra meza w ciazy czy dlatego ze tak cie potraktowali jak tredowata ? Bo nie bardzo rozumiem.

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bede Wam tu truc. Juz sie ogarniam. Zawsze cudze ciaze mna wstrzasaly, ostatnio mniej. Myslalam, ze juz mam to za soba ale widac nie... Ta ciaza jest tak blisko, i juz jedno dziecko podczas naszych staran im sie urodzilo. Wiem jak to wyglada i ze jestem potworna :(

    Do tego sposob w jaki sie dowiedzialam....
    Meza pare razy juz pytalam to zaprzeczal, a wiedzial. Czuje sie jak kretynka. To upokarzajace.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 09:31

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 6 lutego 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Nie bede Wam tu truc. Juz sie ogarniam. Zawsze cudze ciaze mna wstrzasaly, ostatnio mniej. Myslalam, ze juz mam to za soba ale widac nie... Ta ciaza jest tak blisko, i juz jedno dziecko podczas naszych staran im sie urodzilo. Wiem jak to wyglada i ze jestem potworna :(

    Do tego sposob w jaki sie dowiedzialam....
    Meza pare razy juz pytalam to zaprzeczal, a wiedzial. Czuje sie jak kretynka. To upokarzajace.

    Mag masz prawo czuć się źle, być zazdrosna itd - to normalne i nie win siebie. Mąż chciał Cię chronić i nie zdawał sobie sprawy , że jak Ci nie powie to będzie jeszcze gorzej.

    I pamiętaj- pisz tu śmiało, m.inn po to jest to forum- możemy rozmawiać nie tylko o adopcji ale też o naszej bezpłodności, bezsilności - jesteśmy z Tobą.
    Ja na szczęście etap kiedy źle znosiłam ciążę u innych mam już za sobą- ale nigdy pewności nie ma ze to nie wróci bo to wielkie przeżycia dla nas są

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 6 lutego 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dlaczego tak jest, ale obce ciążę i dzieci tak źle już na mnie nie działają ale te w rodzinie już bardziej, ściska serce wtedy mocno :(
    Hope jak Ty sobie z tym poradziłaś?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 6 lutego 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obce ciaze na mnie nie robia wrazenia. Takie wsrod znajomych to jakies pikniecie jest, ale bez dramatu. Natomiast tu u szwagierki to jest dla mnie bardzo trudne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 10:54

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, mnie to nie rusza. Przynajmnij nie na tyl zeby zalamywac sie czy cos. Chwile jest mi smutno ale nie wpadam w depresje. Nie na tyle zeby maz unikal mowi ia na tmat ciazy w rodzinie w obawie jak zaraguje bo takie postepowanie to bylby dla mnie znak ze dwpresja puka do moich drzwi i wszyscy to widza tylko nie ja.

    Na szczesci mnie to omija. Nie czuje zazdrosci. Teraz sie kuruje i ni moge sie doczekac odwiedzin przyjaciolki ktora ma miesiecznego synka :) to bedzie najbardziej rozpieszczone przeze mnie dziecko pod sloncem a wybieranie mu ciuszkow to dla mnie prawdziwa radosc :)

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 6 lutego 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Opu :) Ja też kiedyś uwielbiałam kupować ubranka dla dzieci znajomych, rodziny. Ale w momencie kiedy bezskutecznie się staraliśmy to miałam już dosyć tych ubranek, chciałabym w końcu dla swojego dziecka je kupować.
    Ja wiem, że to minie ale chciałabym do tego czasu nie zwariować :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 6 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu zazdroszcze.
    Amygdala identyfikuje sie z Toba. Ja unikam takich sklepow i w ogole znajomych z dziecmi, dla wlasnego komfortu. Teraz niestety bede musiala znowu to znosic, plus zachwyty tesciowej i opowiesci jakie to slodkie, moze stad ta reakcja.

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 6 lutego 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez "nie boli " ze ktoś zaszedł w ciąże. Kiedyś owszem bolało, oczy sie zaszkliły. Ale teraz nabrałam dystansu do tego. Lubie dzieciaczki i lubię sie z nimi bawić:). jeśli biorę na ręce takiego niemowlaczka to owszem pomyśle sobie ze chciałabym takie dzieciątko, ale bez ukłucia zazdrości :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ