X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 7 lutego 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tam zarodki są na życzenie, bo stolica stolicą, ale to jest przebitka 7krotna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 15:25

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 7 lutego 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Ja należę do fanklubu Marty Paligi ;) ale jeszcze zdobyli moje zaufanie Mańka oraz Cholewa. Resztę bym omijała :D

    Dzięki, a Ty masz teraz transfer AZ tak ? To ile zarodków miałaś wcześniej podanych - transferów i czy to były rodzeństwa? Tak z ciekawości pytam, bo jak się zdecyduje to pewnie tylko na 1 transfer żeby nie żałować że nie spróbowałam... A i czy mówicie o tym komuś? Ja chyba bym nawet msmie nie powiedziała- tylko ja i mąż. A jak to jest z uznaniem ojcostwa - od razu podpisuje dokumenty że adoptujemy zarodek tak ? Bo matka jest ta którą urodzi - a z ojcem to nie wiem właśnie...

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 lutego 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala porabalo ich do reszty, to prawie tyle co cala procedura.
    Zadzwon do Novum jeszcze. Tylko tam zas, z tego co zrozumialam,musza sie zgodzic na AZ, analizuja czy nie ma szans na dziecko biolo.
    Chociaz ja bym na Twoim miejscu, jesli bys sie zdecydowala,pomyslala o Katowicach jednak.

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Amygdala porabalo ich do reszty, to prawie tyle co cala procedura.
    Zadzwon do Novum jeszcze. Tylko tam zas, z tego co zrozumialam,musza sie zgodzic na AZ, analizuja czy nie ma szans na dziecko biolo.
    Chociaz ja bym na Twoim miejscu, jesli bys sie zdecydowala,pomyslala o Katowicach jednak.

    Przy tej różnicy cen mogę jechać do Katowic :) Na razie nie planuję, tak tylko chciałam się dowiedzieć jakie ceny w W-wie są.
    Ale ciekawe, czy wszędzie tak się godzą na az, bo jeśli się u nich nie leczyłam to nie wiadomo czy się zgodzą? Jakie warunki trzeba spełniać? W inwikcie napisali mi, że trzeba mieć wykorzystane wlasne zarodki żeby przystąpić do AZ.
    Mag a Ty planujesz AZ? Za te pieniądze to ja ten jeden raz bym się zdecydowała. Tylko boję się jednego, na ile powodem niepowodzeń jest jakość zarodka a na ile mój organizm i różne choroby które utrudniają zagnieżdżeni.

    Justine w Tobie nadzieja :) Jak Ci się uda ta AZ (a mam taką nadzieję) to zacznę o tym myśleć na poważnie...


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a czy przy AZ to bedziemy wiedziec czy te zarodki sa zdrowe? one sa przebadane? czy jak?

    amygdala looo natko az tyle?? a jak masz wazne badania to tez musisz zrobic ?


    A teraz pytanie inne:

    czy powiedzielicie swoim rodzicom o adopcji?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala napisalam ci na priv

    7pqmag4.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dzięki, a Ty masz teraz transfer AZ tak ? To ile zarodków miałaś wcześniej podanych - transferów i czy to były rodzeństwa? Tak z ciekawości pytam, bo jak się zdecyduje to pewnie tylko na 1 transfer żeby nie żałować że nie spróbowałam... A i czy mówicie o tym komuś? Ja chyba bym nawet msmie nie powiedziała- tylko ja i mąż. A jak to jest z uznaniem ojcostwa - od razu podpisuje dokumenty że adoptujemy zarodek tak ? Bo matka jest ta którą urodzi - a z ojcem to nie wiem właśnie...

    Będę dopiero mieć transfer. Miałam mieć wczoraj, ale odwołany z powodu endo.
    Jeśli mają być transferowane dwa zarodki to zawsze jest to rodzeństwa. Nie ma innej możliwości ;)
    Ja powiedziałam moim rodzicom, że będziemy robić taką adopcję, a kiedyś powiem napewno dzieciom jakby zdecydowały się z nami zostać ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Przy tej różnicy cen mogę jechać do Katowic :) Na razie nie planuję, tak tylko chciałam się dowiedzieć jakie ceny w W-wie są.
    Ale ciekawe, czy wszędzie tak się godzą na az, bo jeśli się u nich nie leczyłam to nie wiadomo czy się zgodzą? Jakie warunki trzeba spełniać? W inwikcie napisali mi, że trzeba mieć wykorzystane wlasne zarodki żeby przystąpić do AZ.
    Mag a Ty planujesz AZ? Za te pieniądze to ja ten jeden raz bym się zdecydowała. Tylko boję się jednego, na ile powodem niepowodzeń jest jakość zarodka a na ile mój organizm i różne choroby które utrudniają zagnieżdżeni.

    Justine w Tobie nadzieja :) Jak Ci się uda ta AZ (a mam taką nadzieję) to zacznę o tym myśleć na poważnie...

    Z tego co wiem to można tak "od strzału" adoptować w Provi. Już nie wiem kto, ale była dziewczyna co specjalnie na AZ jechała do Provi ;)

    A odnośnie cen to tylko Provi ma taką cenę bo oni traktują to jako dar jednej pary dla drugiej pary. A w reszcie klinik są zarodki "robione" na życzenie- mają dawczynie komórek jajowych i kupują nasienie od dawców spermy i będziesz miała gotowy zarodek. To wszystko kosztuje...

    A w Provi to po prostu "niewykorzystane" dzieci, które są skazane na wieczną zmarzlinę ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest Provita Angelius?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    dziewczyny a czy przy AZ to bedziemy wiedziec czy te zarodki sa zdrowe? one sa przebadane? czy jak?

    amygdala looo natko az tyle?? a jak masz wazne badania to tez musisz zrobic ?


    A teraz pytanie inne:

    czy powiedzielicie swoim rodzicom o adopcji?

    Zarodki są tak samo przebadane jak nasze. Czyli standardowe badania przed ivf rodziców. Sam zarodek nie jest badany. Nigdy, chyba, że na życzenie rodziców ale to kosztuje krocie.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    To jest Provita Angelius?

    Tak

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na jaka wizyte mialabym sie tam zapisac? bo jak czytam ile kosztuje i jaka wizyta jest jaka to nie wiem...

    Wstępna konsultacja w niepłodności - 250 zl
    Konsultacja w niepłodności – wizyta - 200
    Konsultacja w niepłodności – krótka wizyta (monitorowanie cyklu, stymulacja hormonalna) = 90 zl

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    na jaka wizyte mialabym sie tam zapisac? bo jak czytam ile kosztuje i jaka wizyta jest jaka to nie wiem...

    Wstępna konsultacja w niepłodności - 250 zl
    Konsultacja w niepłodności – wizyta - 200
    Konsultacja w niepłodności – krótka wizyta (monitorowanie cyklu, stymulacja hormonalna) = 90 zl

    Lekarz decyduje jako to była wizyta, ale pierwsza wizyta jest jak nazwa wskazuje "wstępna konsultacją w niepłodności" ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale ja juz mam diagnoze, a nie zapytaja sie mnie czemu do nich przyszlam, gdzie bylam wczesniej itp?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    no ale ja juz mam diagnoze, a nie zapytaja sie mnie czemu do nich przyszlam, gdzie bylam wczesniej itp?

    Nie ważne czy masz diagnozę czy nie. U nich jesteś pierwszy raz. Dokumentację medyczną powinnaś ze sobą wziąć bo żadne lekarz w ciemno nie dopuści do AZ.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ta pani do ktorej ty chodzisz jest jakas konkretna?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn Ty tak serio z tym AZ? Przy tylu swoich mrozakach?

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiaduje sie tylko, nie wiem jeszcze co zrobie. u mojego meza wyszlo ze ma mutacje ktora moze prowadzic do poronien u pancjentki wiec dlatego rozwazam tez AZ. co prawda lekarz nie mowil ze to ma wplyw w 100% no ale 50 na 50...wiec moze byc tez to powod ze dzieje sie tak...i pewnie tez to moje allo mlr i cytokiny.. wiec wszystko naraz..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za mutacja?

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwonilam do kliniki zeby orientacyjnie dowiedziec co i jak i do dr Paligi i Manka nie ma miejsc do maja.. a Cholewa nie przyjmuje nowych pacjentow.. jesli dobrze zrozumialam...proponowano mi Paweł Juraszek...

    Justine co myslisz o nim?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 17:28

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ