X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 6 lutego 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, ivf z komórką darczynni może wyjść ok 15tyś, ale za AZ płacisz tylko za transfer, wizyty + leki po transferze. Obliczyłam, że całość wyjdzie nas ok 1500pln wraz z masą leków, które mam przepisane przez immunologa ;)

    Także zapraszam do Provity :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope a czy w osrodku pracuja tylko 2 panie psycholoszki i 2 panie pedagoszki?

    Gdzies posialam kartke z nazwiskami.. Ale jedna pani ciemne wlosy do ramion a druga blondynka

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 6 lutego 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag , Justine serio to takie tanie ? A jak to wygląda tzn to sa zarodki od innych par ? Zna się tylko fenotypy? Jest jakaś kwalifikacja? Dają jeden zarodek w tej cenie? A można wziąć więcej np na późniejsze rodzeństwo?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 6 lutego 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Hope a czy w osrodku pracuja tylko 2 panie psycholoszki i 2 panie pedagoszki?

    Gdzies posialam kartke z nazwiskami.. Ale jedna pani ciemne wlosy do ramion a druga blondynka

    Nie, tam jest ich dużo . A ta blondynkę miałaś taka młoda szczupła o miała długie włosy?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 lutego 2017, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope to jest cena transferu mozesz wziasc jeden zarodek lub dwa. Justine jest bardziej obeznana, ja wiem wszystko od Niej :)
    Dziewczyny namalowalam te drzewo w OA i teraz przeczytalam interpretacje jaka bedzie do mojego arcydziela to raczej nie ma szans na kwalifikacje :( normalnie ksiazkowy psychol ze mnie.
    Mam nadzieje, ze nie biora tego powaznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 06:48

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 7 lutego 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Hope to jest cena transferu mozesz wziasc jeden zarodek lub dwa. Justine jest bardziej obeznana, ja wiem wszystko od Niej :)
    Dziewczyny namalowalam te drzewo w OA i teraz przeczytalam interpretacje jaka bedzie do mojego arcydziela to raczej nie ma szans na kwalifikacje :( normalnie ksiazkowy psychol ze mnie.
    Mam nadzieje, ze nie biora tego powaznie.

    No coś Ty Mag - na pewno nie- jak mogłaś takie coś fobie wkręcić, co masz takiego w tym drzewie ? Połamane gałęzie lub przywrócone na bok ?

    Justine - napiszesz mi tu o AZ czy lepiej na priv? Tylko nie wiem jsk wysłać zaproszenie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 07:46

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 lutego 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokolorowalam kore, owoce mam zdechle bo mi sie nie chcialo juz bawic, drzewo na cala kartke, liscie byle jak. Ale trudno. Bedzie co ma byc.

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 7 lutego 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag spokojnie, będzie dobrze. Poza tym te testy projekcyjne dawno wyszły juz z użycia, nie są miarodajne i psycholodzy już ich nie stosują więc nie rozumiem czemu Wam je robią????

    Dziewczyny napiszcie coś więcej o tej AZ? Jak to wygląda? Jakie jest ryzyko jakis chorób genetycznych itp? Czy można wybrać zarodek? Musze się dowiedzieć ile to w W-wie kosztuje. Pewnie więcej niż u Was ale te 2 tys. to jest jeszcze do przelkniecia.

    Obawiam się jednak, że u mnie największym problemem jest endometrioza i to ona sprawia, że zarodek się nie chce zagnieżdżane, wiec nie wiem czy jest sens próbować. .. Ale zainteresowało mnie to :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    No coś Ty Mag - na pewno nie- jak mogłaś takie coś fobie wkręcić, co masz takiego w tym drzewie ? Połamane gałęzie lub przywrócone na bok ?

    Justine - napiszesz mi tu o AZ czy lepiej na priv? Tylko nie wiem jsk wysłać zaproszenie...


    Wysłałam Ci zaproszenie ;) Musisz zaakceptować i wtedy możemy priv pisać.
    Napisz jakie masz pytania to chętnie na wszystko odpowiem :)

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine ja mam te same pytania co Hope, na priv juz jesteśmy :)

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może napiszemy tu a nie na priv skoro jesteśmy ciekawe , ale zaproszenie zaakceptowałam

    amygdala, Agi83 lubią tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Mag spokojnie, będzie dobrze. Poza tym te testy projekcyjne dawno wyszły juz z użycia, nie są miarodajne i psycholodzy już ich nie stosują więc nie rozumiem czemu Wam je robią????

    Dziewczyny napiszcie coś więcej o tej AZ? Jak to wygląda? Jakie jest ryzyko jakis chorób genetycznych itp? Czy można wybrać zarodek? Musze się dowiedzieć ile to w W-wie kosztuje. Pewnie więcej niż u Was ale te 2 tys. to jest jeszcze do przelkniecia.

    Obawiam się jednak, że u mnie największym problemem jest endometrioza i to ona sprawia, że zarodek się nie chce zagnieżdżane, wiec nie wiem czy jest sens próbować. .. Ale zainteresowało mnie to :)
    Wiem, ze Sysiaa na watku ivf podchodzi do AZ w Novum w Warszawie i chyba 3,5 tys placi i dodatkowo badania.Mnie sie wydaje ze lepiej dojezdzac do Katowic, wiem ze to upierdliwe,,bo sama dojezdzalam do Krakowa, ale nawet jak zaplacisz za hotel i paliwo to sie nie uzbiera tyle.
    Ryzyko chorob no to chyba takie jak i u nas, przeciez te zarodki sa od par ktore podchodzilydo ivf.

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ale czy są jakieś dane np czy urodzili zdrowe dziecko z wcześniejszych zarodków? I to są blastki tak? A za 2 blastki jest podwójna cena? Ja wcześniej myślałam o adopcji komórki, bo dla męża wcześniej było nie do pomyślenia xdny nie były to jego geny- teraz inaczej do tego podchodzi. Dziwne tylko że to takie tanie jest i że mogę dostać zarodek kogoś kto mieszka blisko i kiedyś nasze drogi mogą się złączyć .... oby nie...

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czy dopasuja zarodek do naszego fenotypu- czy można wybrać zarodek? I czy trzeba mieć jakieś zaświadczenie o nieudanych próbach czy każdy może do tego podejść? A i dlaczego polecacie Provite ? Stosują coś czego nie stosują inni? Jak to wygląda?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mag za odpowiedź. Nie wiem czemu w W-wie wszystko jest o wiele droższe ehhh
    Napisałam jeszcze do Invicty zapytanie...


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 lutego 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    No właśnie ale czy są jakieś dane np czy urodzili zdrowe dziecko z wcześniejszych zarodków? I to są blastki tak? A za 2 blastki jest podwójna cena? Ja wcześniej myślałam o adopcji komórki, bo dla męża wcześniej było nie do pomyślenia xdny nie były to jego geny- teraz inaczej do tego podchodzi. Dziwne tylko że to takie tanie jest i że mogę dostać zarodek kogoś kto mieszka blisko i kiedyś nasze drogi mogą się złączyć .... oby nie...

    Nie ma żadnych danych o rodzicach biologicznych, a jak są to nie mogą ich ujawniać (pytałam).
    Są blastka i są młodsze maluchy. Ja mam 3dniowe przygotowane. Jak się bierze 2 to nie płaci się więcej.

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 lutego 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    I czy dopasuja zarodek do naszego fenotypu- czy można wybrać zarodek? I czy trzeba mieć jakieś zaświadczenie o nieudanych próbach czy każdy może do tego podejść? A i dlaczego polecacie Provite ? Stosują coś czego nie stosują inni? Jak to wygląda?

    Nie wybierasz jak ma wyglądać Twoje dziecko ;) To Ty dostajesz taki kwestionariusz gdzie opisujesz siebie tj. budowa ciała, kolor włosów, kolor oczu, rasa.
    Jeszcze możesz wybrać czy zarodek ma mieć zgodność krwi. Na taki ze zgodnością krwi może być tak, że będziesz czekać dłużej albo nie będzie dwóch zarodków. Jak są 2 zarodki to jest to biologiczne rodzeństwo.

    Dlaczego Provita? Bo dla mnie zarodek to zarodek. Nie ważne czy specjalnie dla mnie przygotowany (na zamówienie jak np. w Salve czy GynC) czy oddany do adopcji przez inną parę. Bo Provita chce pieniądze tylko za transfer, a nie każe mi kupować dziecka.

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Nie wybierasz jak ma wyglądać Twoje dziecko ;) To Ty dostajesz taki kwestionariusz gdzie opisujesz siebie tj. budowa ciała, kolor włosów, kolor oczu, rasa.
    Jeszcze możesz wybrać czy zarodek ma mieć zgodność krwi. Na taki ze zgodnością krwi może być tak, że będziesz czekać dłużej albo nie będzie dwóch zarodków. Jak są 2 zarodki to jest to biologiczne rodzeństwo.

    Dlaczego Provita? Bo dla mnie zarodek to zarodek. Nie ważne czy specjalnie dla mnie przygotowany (na zamówienie jak np. w Salve czy GynC) czy oddany do adopcji przez inną parę. Bo Provita chce pieniądze tylko za transfer, a nie każe mi kupować dziecka.

    Dzięki za info :) jakiego lekarza polecasz w Provicie?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dzięki za info :) jakiego lekarza polecasz w Provicie?

    Ja należę do fanklubu Marty Paligi ;) ale jeszcze zdobyli moje zaufanie Mańka oraz Cholewa. Resztę bym omijała :D

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha
    Dziewczyny trzymajcie się bo padniecie!!!
    AZ zarodka w warszawskiej Invikcie to koszt bagatela 6900zł. a z lekami 7800!
    W tym oczywiście wirusologia wizyty itp.
    Po.ebało ich chyba za przeproszeniem!!!!
    Napisałam, żeby mi uszczegółowili co dokładnie ile kosztuje.
    Pieprzona stolYca wrrrrrrrrrrrrr I ze wszystkim tak tu jest, wszystko kilka razy droższe niż w innych miastach... ehh


    zem3df9hunlqvfmi.png
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ