X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Co to za mutacja?

    ApAI IGF2

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ApAI IGF2
    O matko, pierwszy raz widze. A jak to wyszlo? Kto Wam to zalecil? Pytam tak pod swoim katem. Moze napisz na priv zebysmy tu nie smiecily.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    O matko, pierwszy raz widze. A jak to wyszlo? Kto Wam to zalecil? Pytam tak pod swoim katem. Moze napisz na priv zebysmy tu nie smiecily.

    napisalam na priv :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie smiecicie - piszmy tu o wszystkim - bo to są tematy które u wszyatkich się przewijają. Co Wy na to ?

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moze glupio pytam ale do dokumentow dolaczylyscie jedno zdjecie ? Czy kilka swoich zdjęć ?

    Nie umiem sie zdecydowac :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 17:49

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Dziewczyny, moze glupio pytam ale do dokumentow dolaczylyscie jedno zdjecie ? Czy kilka swoich zdjęć ?

    Nie umiem sie zdecydowac :P

    ja jedno :) panie mi wczoraj powiedzialy ze ladne zdjecie dalismy :) a zdjecie na plazy :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dziewczyny nie smiecicie - piszmy tu o wszystkim - bo to są tematy które u wszyatkich się przewijają. Co Wy na to ?

    ja jestem zaaa... jesli nie ma tylko przeszkod i zeby ktos nie pisal ze nie na temat piszemy

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktos jeszcze z was chodzi do Provity? znacie tam lekarzy?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 lutego 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Dziewczyny, moze glupio pytam ale do dokumentow dolaczylyscie jedno zdjecie ? Czy kilka swoich zdjęć ?

    Nie umiem sie zdecydowac :P
    Mysmy dali jedno nasze plus pies, ale psa nie wzieli ku rozpaczy meza ;)

    amygdala lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do Provity. Juraszka nie polecam. Ale tez bylam raz


    Wlasnie nie wiem jakie zdjecie dac :P Ale jak daliscie z plazy :P w neeeegliiizu :D?


    ps. a mozna dac w okularach slonecznych ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 18:39

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Ja chodziłam do Provity. Juraszka nie polecam. Ale tez bylam raz


    Wlasnie nie wiem jakie zdjecie dac :P Ale jak daliscie z plazy :P w neeeegliiizu :D?

    he he nie nie :P ubrani przy zachodze slonca :D

    czyli jego nie polecasz, czemu? jaki on jest ? a ty kogo bys polecila?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 18:35

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzilam do Paligi :)))
    A on nas wkurzyl. Bylismy u niego raz na monitoringu - mial zrobic usg czy byla owulka bo bylam stymulopwana apo letro, to tak nabazgrolił ze nie umielismy go odczytac za minute wizyty skasowal stowke i zbyt rozmowny tez nie byl .... takze dzieki niemu cykl na straty. Wkurzylismy sie wtedy, czlowiek dyma 100km a ten tak nabazgroli zeby lek prowadzacy przypadkiem nie odczytal ...

    My mamy tez z plazy ale robilismy durne miny hahaha nie wiem czy panie maja poczucie humoru hahah ;)

    Siedzimy i tak - to za spokojne
    tu od razu widac ze popili bo humory dopisuja :P
    tu za bladzi
    tu nie widac
    tu glupia mina
    tu spimy
    tu okulary sloneczne - ps. mozna dac zdj w okularach ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 18:59

    amygdala, zizia_a lubią tę wiadomość

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 7 lutego 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale macie dylematy z tymi zdjęciami :) Ale to fajne :) Hmmm a od nas nie chcieli zdjęcia :(


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz mam dylemat z zyciorysem mojego meza. Wlasnie przepisuje na papier, ale ten zyciorys jest strasznie suchy. Suche fakty, troche cieplej od momentu kiedy "mnie poznal" ale tak to jak cv wyglada. mam nadzieje ze i tak moze byc... maz nie jest jakis wylewny i napewno wolalby o tym co ja napisalam powiedziec niz pisac elaboraty... nie wiem czy to dobrze czy to zle ?

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 7 lutego 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Ja teraz mam dylemat z zyciorysem mojego meza. Wlasnie przepisuje na papier, ale ten zyciorys jest strasznie suchy. Suche fakty, troche cieplej od momentu kiedy "mnie poznal" ale tak to jak cv wyglada. mam nadzieje ze i tak moze byc... maz nie jest jakis wylewny i napewno wolalby o tym co ja napisalam powiedziec niz pisac elaboraty... nie wiem czy to dobrze czy to zle ?
    Opu faceci już tak mają. Życiorys mojego męża też był odarty z emocji. Nie ma co tego poprawiać. Wystarczy, ze my kobety nadrabiamy swoją emocjonalnością :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 7 lutego 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja jestem zaaa... jesli nie ma tylko przeszkod i zeby ktos nie pisal ze nie na temat piszemy
    A kto to jest ktoś... Tu sami swoi ;)

    Mag85 lubi tę wiadomość

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 7 lutego 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, ja tez byłam u dr Paligi naprawdę fajna babka, teraz jestem tez u dr Janosz, ona zajmuje sie immunologia, ale moze by cos poradziła z az?

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 7 lutego 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Ja chodzilam do Paligi :)))
    A on nas wkurzyl. Bylismy u niego raz na monitoringu - mial zrobic usg czy byla owulka bo bylam stymulopwana apo letro, to tak nabazgrolił ze nie umielismy go odczytac za minute wizyty skasowal stowke i zbyt rozmowny tez nie byl .... takze dzieki niemu cykl na straty. Wkurzylismy sie wtedy, czlowiek dyma 100km a ten tak nabazgroli zeby lek prowadzacy przypadkiem nie odczytal ...

    My mamy tez z plazy ale robilismy durne miny hahaha nie wiem czy panie maja poczucie humoru hahah ;)

    Siedzimy i tak - to za spokojne
    tu od razu widac ze popili bo humory dopisuja :P
    tu za bladzi
    tu nie widac
    tu glupia mina
    tu spimy
    tu okulary sloneczne - ps. mozna dac zdj w okularach ??

    He he ale się uśmiałam- też tak miałam przy wyborze zdjęcia. W okularach nie może być- raczej chodzi o zdjęcie gdzie dobrze Was widać i patrząc na nie OA od razu skojarzy dokumentację z konkretną parą.

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 8 lutego 2017, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Opu faceci już tak mają. Życiorys mojego męża też był odarty z emocji. Nie ma co tego poprawiać. Wystarczy, ze my kobety nadrabiamy swoją emocjonalnością :)
    Moj tez napisal zyciorys jak cv, suche fakty odarte z jakichkolwiek emocji. Potem jak przeczytal moj to troche "zgapil" :) ale szalu nie bylo :)

    Zdjecie ma byc wlasnie takie na ktorych Was widac. Tez sie zastanawialam nad zdjeciem w okularach, bo najwiecej zdjec wspolnych jest wiadomo z wakacji a tam slonce... Jak leje to zdjec sie nie robi ;)
    W kazdym razie Opu pomyslalam sobie ze to w koncu nie konkurs na najpiekniejsza pare w OA i cos wybralam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 00:12

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sie co smiać patrzysz na zdjecie jakby to mialo pomoc w posiadaniu dzieci albo przeszkodzic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 13:13

    amygdala, Agi83 lubią tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ