X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julitkaaa zazdroszczę, że już macie córeczkę. Ja dopiero kończę warsztaty i pewnie z rok przyjdzie jeszcze czekać, a ja już bym chciała... Boję się a zarazem nie mogę się doczekać :)
    Fajnie, że pokonaliscie trudności i jesteście już w komplecie. Super, że się odezwałaś, bo jesteś pierwszą mamą na tym wątku!!!!!! Czyż to nie brzmi dumnie?! :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 13:49


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • julitkaa Znajoma
    Postów: 27 22

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie !!! Masz rację. Jestem bardzo dumna, a z drugiej strony cieszy mnie fakt, że nie muszę już myśleć o tym strasznym in vitro, stymulacjach, zastrzykach itd. Życzę Wam powodzenia i zobaczycie, że jak już zostaniecie mamami wszystko zmieni się o 360 stopni, a zwłaszcza priorytety życiowe. Pozdrawiam i życzę, żebyście wszystkie czuły się tak szczęsliwe jak ja :)

    amygdala, Mag85, 83HOPE lubią tę wiadomość

    julitkaa
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julitkaa wrote:
    Dokładnie !!! Masz rację. Jestem bardzo dumna, a z drugiej strony cieszy mnie fakt, że nie muszę już myśleć o tym strasznym in vitro, stymulacjach, zastrzykach itd. Życzę Wam powodzenia i zobaczycie, że jak już zostaniecie mamami wszystko zmieni się o 360 stopni, a zwłaszcza priorytety życiowe. Pozdrawiam i życzę, żebyście wszystkie czuły się tak szczęsliwe jak ja :)

    Prawdziwa Szczesciara z Ciebie - jeszcze raz gratuluję- zostań z nami i pisz na bieżąco, Twoje rady i wskazówki będą dla nas niezwykle cenne i pomocne.

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag powodzenia:)

    Mag85, amygdala lubią tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzwoniłam właśnie do Wodzisławia- niestety u nich jest podobnie, pani potwierdziła, ze od 2016 roku wiele się zmieniło :( kurcze ... chcialam tam tez zlozyc dokumenty , ale w takim razie to bez sensu ....

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonila ym ale ni chce z pracy ... Zadzwonie po pracy bo mnie korfi zeby sie juz umowic na spotkanie od razu

    amygdala, zizia_a lubią tę wiadomość

  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 20:56

    amygdala, Mag85 lubią tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dziewczyny dzwoniłam właśnie do Wodzisławia- niestety u nich jest podobnie, pani potwierdziła, ze od 2016 roku wiele się zmieniło :( kurcze ... chcialam tam tez zlozyc dokumenty , ale w takim razie to bez sensu ....

    Ehhh szkoda :(


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dziewczyny dzwoniłam właśnie do Wodzisławia- niestety u nich jest podobnie, pani potwierdziła, ze od 2016 roku wiele się zmieniło :( kurcze ... chcialam tam tez zlozyc dokumenty , ale w takim razie to bez sensu ....
    No wlasnie tez pomyslalam zeby tam uderzyc dodatkowo. A co pani mowila? Warsztaty bylyby u nich kiedy?

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo jestem ciekawa czy te 500+ faktycznie sklania matki do walki o dziecko bo maja za co je wyzywic, czy walcxa o kase na wodke...

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu jak mam tak dzwonic boli mnie brzuch z nerwow??

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Czemu jak mam tak dzwonic boli mnie brzuch z nerwow??

    Opu ale czym Ty sie stresujesz? Przeciez spelniacie wszystkie warunki- to tylko formalnośc :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Bardzo jestem ciekawa czy te 500+ faktycznie sklania matki do walki o dziecko bo maja za co je wyzywic, czy walcxa o kase na wodke...

    O wódkę, a raczej spirol lub jakieś dragi niestety :(

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    No wlasnie tez pomyslalam zeby tam uderzyc dodatkowo. A co pani mowila? Warsztaty bylyby u nich kiedy?

    Zadzwoniłam i powiedziałam, ze zlozylam dokumenty w listopadzie w Scu, ale ze bardzo dlugo czeka się na szkolenie i ze dopiero niedawno dowiedziałam się, ze zacznę dopiero w przyszłym roku, a pani ns to, ze u nich jest podobnie, to ja powiedziałam, ze słyszałam ze w 2015 r czekało się krócej, ona potwierdziła i powiedziała, ze teraz wszędzie niestety tak jest :(
    Moja Mama ciągłe mi powtarza, żebym cierpliwie czekała, ze tak widocznie ma byc :( ale lata lecą , a ja już nie chcę żyć bez dziecka, przeżyć kolejnych świąt i wegetowac jak teraz:( bo tylko o tym myślę i to wypełnia każdy moj dzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 15:22

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, wszystkie tak czujemy i wszystkie czekamy :( ale doczekamy się w końcu, zobaczycie!!! :)
    A podczas czekania nie planujesz swoich blastek transferować? Zobaczysz jak wtedy szybko ten czas zleci :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra :) Dzięki, że pchnęłyście mnie do tego telefonu :)) Więc pierwsze spotkanie 20 marca, ostatnie 11 kwietnia :)

    amygdala, zizia_a, 83HOPE, Justine, Agi83 lubią tę wiadomość

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu super :D A to już wszystkie spotkania macie zaplanowane? Świetnie je je je ;)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wszystkie :) Na ostatnim spotkaniu z pedagogiem, umawiamy sie na wizyte domowa

    Warsztaty jesienia, albo wiosna nastepnego roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 16:28

    amygdala lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    No dobra :) Dzięki, że pchnęłyście mnie do tego telefonu :)) Więc pierwsze spotkanie 20 marca, ostatnie 11 kwietnia :)

    No suuuper :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Hope, wszystkie tak czujemy i wszystkie czekamy :( ale doczekamy się w końcu, zobaczycie!!! :)
    A podczas czekania nie planujesz swoich blastek transferować? Zobaczysz jak wtedy szybko ten czas zleci :)

    No coś z tym transferem mi właśnie nie wychodzi .... od listopada podchodzę, a to endo nie uroslo, a to sie polip zrobił, a to w szpitalu mnie wystawili i nie zrobili zabiegu, a tym razem jestem chora - od pon lecze zapalenie krtani i tchawicy- przesunelam zabieg z piątku na pon - czyli dzisiaj, a potem ns tą środę- jdk nue będę zdrowa to mnie nie uśpia i znowu miesiąc stracony, bo powinno sie zabieg robić w 1 fazie cyklu. A to właśnie ciągle odsuwa moj transfer.... :( no kapa

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ