X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    No coś z tym transferem mi właśnie nie wychodzi .... od listopada podchodzę, a to endo nie uroslo, a to sie polip zrobił, a to w szpitalu mnie wystawili i nie zrobili zabiegu, a tym razem jestem chora - od pon lecze zapalenie krtani i tchawicy- przesunelam zabieg z piątku na pon - czyli dzisiaj, a potem ns tą środę- jdk nue będę zdrowa to mnie nie uśpia i znowu miesiąc stracony, bo powinno sie zabieg robić w 1 fazie cyklu. A to właśnie ciągle odsuwa moj transfer.... :( no kapa

    No tak, jak nie urok to ... :/
    Ale wiesz, lepiej się wykurować, żeby potem nie było jakiś komplikacji. Z transferem jeszcze zdążysz, przecież szkolenie prawie za rok dopiero ;)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem, ale już taki ze mnie psychol mały i niecierpliwy w dodatku :) 3majcie kciuki - może jutro obudze się juz bez kataru :) bo z resztą juz dobrze :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 20 lutego 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Mag trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę:) daj znać kiedy sie umówiłaś na wizytę domową, bo ja tez sie teraz bede umawiała. Ps. o czym gadacie z psychologiem??

    Obejrzałam te reportaże sen o mamie i tacie i dom bez mamy i taty..i jak Amygalda sobie myślę..ale jaja, nie uroniłam ani jedej łezki..jestem jakas dziwna..jakaś zimna sucz..a jak zaczęła mówic Emilka o swoim bracie to wyłam jak bóbr :). Na filmy później przyjdzie pora :)


    Ja mam wizytę w czwartek, wtedy co Justine warsztaty:) może sie miniemy gdzieś na korytarzu :). ps. o której zaczynacie warsztaty?

    Julita gratulacje! faktycznie ekspresowe tempo:)

    Miłego dnia!

    He he Zizia- jaka zimna sucz - no coś Ty - ja na tych reportazach sie wyruszyłam , a płakałam na filmach. Poza tym nie łzy mówią o wrażliwości- czasami jest jakaś blokada, która nie pozwala uronic lzy - to jeszcze trudniejsze, bo płacz uwalnia te wszystkie skrywane emocje, a co jak co ale ich miałyśmy jak dotąd bardzo dużo...

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag jak tam po rozmowie? Umowiliście się na wizytację?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Mag jak tam po rozmowie? Umowiliście się na wizytację?
    Jestem wykonczona dzisiaj powiem Wam szczerze. Rozmowa mysle, ze ok. Bylo o dziecinstwie, relacjach z rodzicami. Odpowiadalismy kazdy osobno. Potem byl test 175 pytan. Wydaje mi sie, ze dosc podobny do tych co poprzednio. Na wizyte sie nie umowilismy, bo juz byla 19. Mam dzwonic jutro o 8. Mam nadzieje, ze bedzie na poczatku marca.

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Jestem wykonczona dzisiaj powiem Wam szczerze. Rozmowa mysle, ze ok. Bylo o dziecinstwie, relacjach z rodzicami. Odpowiadalismy kazdy osobno. Potem byl test 175 pytan. Wydaje mi sie, ze dosc podobny do tych co poprzednio. Na wizyte sie nie umowilismy, bo juz byla 19. Mam dzwonic jutro o 8. Mam nadzieje, ze bedzie na poczatku marca.

    To Was wymęczyli :) Najgorsze już za Wami :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Jestem wykonczona dzisiaj powiem Wam szczerze. Rozmowa mysle, ze ok. Bylo o dziecinstwie, relacjach z rodzicami. Odpowiadalismy kazdy osobno. Potem byl test 175 pytan. Wydaje mi sie, ze dosc podobny do tych co poprzednio. Na wizyte sie nie umowilismy, bo juz byla 19. Mam dzwonic jutro o 8. Mam nadzieje, ze bedzie na poczatku marca.

    He he - nas też ye spotkania z psychologami tak psychicznie wykanczaly :) fajnie, zw już po - wizyta w domu to juz przyjemność

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta w domu mnie przeraza bo zachndunemy pani hardkor bo prawdopodobnie bedziemy w seodku remontu a remoncik konkretnh - lazienki kuchnia salon klucie kafelek zakladanie podlogi nowej, szlifowanie i lakierowanie schodow podwieszenie sufifw - ciezka budowlanka jednym slowem ... A wy sie martwicie o pylki kurzu hehehe :P

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wizyte w domku dopiero 15 marca, to byl najblizszy termin popoludniowy niestety :( no ale nic jakos przeleci mysle. Mam przynajniej czas na wysprzatanie chaty i wychowanie psa, zeby sie zachowywal a nie szalal :)

    Agi83 lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszcze ze juz jestescie po testach i rozmowach boje sie tego :O

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie boje wyniku kwalifikacji

    7pqmag4.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Mamy wizyte w domku dopiero 15 marca, to byl najblizszy termin popoludniowy niestety :( no ale nic jakos przeleci mysle. Mam przynajniej czas na wysprzatanie chaty i wychowanie psa, zeby sie zachowywal a nie szalal :)
    Hehe! Jak uda Ci sie wychować psa w tak ekspresowym tempie to ze swoim do Ciebie przyjadę :)

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 lutego 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Hehe! Jak uda Ci sie wychować psa w tak ekspresowym tempie to ze swoim do Ciebie przyjadę :)
    Sprobuje, dam znac jak poszlo. Narazie jest tak, ze jak jtos przychodzi to w moje psa wstepuje demon tak sie cieszy, lata po calym mieszkaniu, skacze, piszczy. Potem caly czas chce sie z ta osoba bawic, musi byc glaskany idt. Takze....

    Agi83 lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 lutego 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dzwonili do mnie ze maja dla nas zarodek 3 dniowy 8 komorkowy :)i beda trzymac dla nas przez 3 miesiace

    Mag85, zizia_a, Justine, Agi83, gosia81 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 lutego 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Wlasnie dzwonili do mnie ze maja dla nas zarodek 3 dniowy 8 komorkowy :)i beda trzymac dla nas przez 3 miesiace
    To kiedy transfer?

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 lutego 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiem dokladnie, musze pogadac z dr Pasnikiem, poukladac sobie wszystko bo mam duzo na glowie, praca, kurs, staz itp

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 lutego 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine a przy 3 dniowym zarodku podaja klej i naciecie jest robione jak to zamrozone jest czy jak?

    te 1000 zl to jest za co? za sam transfer? czy cos jeszcze wchodzi w cene?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 16:05

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 21 lutego 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Justine a przy 3 dniowym zarodku podaja klej i naciecie jest robione jak to zamrozone jest czy jak?

    te 1000 zl to jest za co? za sam transfer? czy cos jeszcze wchodzi w cene?

    Przy 3dniowym nie ma nacięć. Nacinają tylko blastki. Możesz oczywiście sobie zażyczyć nacięcie chyba za 500pln. Klej też sobie możesz wziąć ;) Cena 300pln.

    1000pln to jest koszt samego transferu. Nic więcej.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ? W Gyn decyzje o nacieciu podejmuje embriolog i jak otoczka gruba - nacinaja. Tam na zyczenie nie ma. Zawsze jest to do decyzji fachowca, moj trzydniowiec byl nacinany

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 21 lutego 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Tak ? W Gyn decyzje o nacieciu podejmuje embriolog i jak otoczka gruba - nacinaja. Tam na zyczenie nie ma. Zawsze jest to do decyzji fachowca, moj trzydniowiec byl nacinany

    Wiadomo, że jest to do konsultacji z embriologiem, ale maluchy nacinają na życzenie. W "cenie" jest tylko nacinanie blastki.
    Dopytam z resztą jutro ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ