X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 22 lutego 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Opu w gyn jak tylko wspomnisz o nacieciu to Ci wszystko natna ;) takie mam wrazenie, ktorej dziewczynie powiedzieli ze nie trzeba? To sie szumnie nazywa do decyzji embriologa....

    mnie powiedzieli ze nie trzeba :P wiec jestem jedna z nielicznych
    83HOPE wrote:
    Dziewczyny proszę 3majcie jutro za mnie kciuki... marzę, żeby mieć to już za sobą

    Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

    83HOPE lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje mialy grubsza otoczke wiec nacinali ale jakby powiedzieli ze nie trzeba nie klocilabym sie.

    Mag moja sunia ma 3,5 roku ale dalej ma adhd. :))) ostatnio byl u nas facet ogladac schody bo chcemy odnowic i mloda sie cieszyla chodzila dookola goscia machala nawet nie ogonem a cqla dupcia hahah gosciu przykleka zeby obejrzec podloge a ta pyskiem mu rece traca jak nie bylo reakcji poszla po kurczaka zabawke i laduje sie na niego z tym kurczakiem w mordzie :) zeby tylko poglaskal heheh no komedia z tym psem :) wiec mam podobny problem jesli chodzi o pania z oa i cieszacego sie psa :D

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro oddajemy dokumenty wszystkie do ośrodka mam nadzieje że udało nam,sie zdążyć i załapiemy się na czerwcowe szkolenia.

    amygdala, Mag85, zizia_a, julitkaa, Justine, gosia81 lubią tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia to az nie wierze z tym nacieciem. Pysia kiedys pisala na watku ivf, ze jeszcze przed transferem ja chcieli skasowac za naciecie, powiedziala ze przeciez nie wiadomo co embriolog powie a pani z rejestracji na to, ze jak sie zgodzila to na pewno bedzie....

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Dziewczyny jutro oddajemy dokumenty wszystkie do ośrodka mam nadzieje że udało nam,sie zdążyć i załapiemy się na czerwcowe szkolenia.
    Extra masz z tym kursem, u nas tak dlugo trzeba czekac :(

    7pqmag4.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Extra masz z tym kursem, u nas tak dlugo trzeba czekac :(
    Mam nadzieje że się uda jeśli nie to czekamy do nowego roku czyli też bez szaleństw

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Zizia to az nie wierze z tym nacieciem. Pysia kiedys pisala na watku ivf, ze jeszcze przed transferem ja chcieli skasowac za naciecie, powiedziala ze przeciez nie wiadomo co embriolog powie a pani z rejestracji na to, ze jak sie zgodzila to na pewno bedzie....


    no naprawdę..ja chciałam nacięcie i cała reszte, a dr M mówił ze embriolog decyduje i miałam tylko klej..ale moje zarodki zawsze kiepskie były wiec moze dlatego tez mi nie proponowali nigdy ??


    Daria super ze udało sie Wam tak szybko wszystko skompletować :) to teraz kciuii za jutro :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 13:50

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 22 lutego 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Dziewczyny jutro oddajemy dokumenty wszystkie do ośrodka mam nadzieje że udało nam,sie zdążyć i załapiemy się na czerwcowe szkolenia.

    Powodzenia jutro :)

    Ja juz po zabiegu - jakieś drobne komplikacje były i nie wiem vzy dzisiaj wyjdę.
    Za to do OA mogę zadzwonić w środę, bo są duże szanse, ze juz będzie decyzja :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 lutego 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Mam nadzieje że się uda jeśli nie to czekamy do nowego roku czyli też bez szaleństw

    Powodzenia jutro :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 lutego 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Powodzenia jutro :)

    Ja juz po zabiegu - jakieś drobne komplikacje były i nie wiem vzy dzisiaj wyjdę.
    Za to do OA mogę zadzwonić w środę, bo są duże szanse, ze juz będzie decyzja :)


    ooo to czekamy na ten dzien :) uuu a jakie to komplikacje byly?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 22 lutego 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope dobrzej tam!!! A na jaką decyzję z OA czekasz? Bo mi już zaczyna się mylić, każda na innym etapie jest :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba spać nie chciałam, wiec dali mi większą dawkę narkozy i dłużej mnie wybudzali, bylam słaba więc musiałam dostać zasttrzyk domiesniowy z adrenalina. Pozs tym trzęslam się z zimna jak osika :)

    Ale juz jest dobrze- zaraz sie dowien czy dzisiaj wyjdę.

    Co do decyzji z OA to chodzi o kwalifikacje na kurs

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope wracaj do zdrowia szybciutko. A co wyszlo z histeroskopii? Gdzie Ci sie udalo zalatwic to na NFZ?

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Hope wracaj do zdrowia szybciutko. A co wyszlo z histeroskopii? Gdzie Ci sie udalo zalatwic to na NFZ?

    Skierowanie dostałam od swojego prywatnego, a na NFZ zrobiłam w starym szpitalu Leszczyńskiego w Katowicach -teraz to szpital onkologiczny, ale tylko nazwa taka straszna. A na NFZ robią to praktycznie w każdym szpitalu - z tym nie ma problemu.
    Kurcze mam nadzieję, ze ktoś do mnie przyjdzie i mnie dzisiaj wypisze i powie mi co dokładnie mi wycial

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Skierowanie dostałam od swojego prywatnego, a na NFZ zrobiłam w starym szpitalu Leszczyńskiego w Katowicach -teraz to szpital onkologiczny, ale tylko nazwa taka straszna. A na NFZ robią to praktycznie w każdym szpitalu - z tym nie ma problemu.
    Kurcze mam nadzieję, ze ktoś do mnie przyjdzie i mnie dzisiaj wypisze i powie mi co dokładnie mi wycial

    ja mialam staz na raciborskiej na ginekologii i patologii ciazy oraz noworodkowym oddziale...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn podchodzisz do AZ bez szczepien?

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Yoselyn podchodzisz do AZ bez szczepien?

    umowilam sie na konsultacje do dr Pasnika.

    Pani doktor mowila ze troche inne procesy zachodza przy AZ niz jakbym brala swoj zarodek. Ale chce to omowic z doktorem. Mowila mi rowniez o wlewie domacicznym ze moze mi zrobic ale chciala jeszcze bym porozmawiala z doktorem

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    umowilam sie na konsultacje do dr Pasnika.

    Pani doktor mowila ze troche inne procesy zachodza przy AZ niz jakbym brala swoj zarodek. Ale chce to omowic z doktorem. Mowila mi rowniez o wlewie domacicznym ze moze mi zrobic ale chciala jeszcze bym porozmawiala z doktorem
    Ale ogolnie dr zalecil Ci szczepienia przy takim allo mlr czy mozna leki sprobowac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 21:16

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja mialam staz na raciborskiej na ginekologii i patologii ciazy oraz noworodkowym oddziale...

    O i jak wspominasz? Ja dopiero teraz wychodzę- masakra

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się Udało się

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 11:47

    amygdala, Mag85, gosia81, Agi83 lubią tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ