X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)
Odpowiedz

owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)

Oceń ten wątek:
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 24 maja 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku, serdecznie Ci kibicuje i trzymam kciuki żeby to nie było to :* a jeżeli będzie to cb to życzę żebyście znaleźli przyczynę jak najszybciej!!

    Ja też odpuszczam of od jakiegoś czasu, zauważyłam że lepiej mi z tym na co dzień. Ale poczytuje was co kilka dni i bardzo mocno liczę na te nasze czerwcowe truskawy :)

    Ja awansowałam w pracy (jak wiem że niektóre z was także wchodzą na nowe szceble kariery :)) więc mam zajęcie i nie myślę tak mocno że się nie udaje. Licze że niedługo wreszcie zaskoczy i pomimo ledwie co przyjętego stanowiska z uśmiechem oglosze kierownictwu radosna nowinę. No, dla nich może nie taka radosna, ale co tam :D:D coraz mniej mam chwil załamania i cieszy mnie to. Jest plan że do września (wtedy u nas minie rok) staramy się jeszcze na luzie. Później podejmujemy kroki. Jestem ok z tym podejściem ale mam nadzieję że żadnych kroków nie będziemy musieli podejmować :))

    Zycze wszystkim rewelacyjnego długiego weekendu!! Niech będzie udany pod względem każdym, i wykorzystany tylko do przyjemnych rzeczy :)))

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku trzymam kciuki! Kibicuje Ci bardzo mocno.
    Ja mam chyba ovu bo mnie troche sluz zalewa i boli brzuch...pora sie dorwac do meza chyba :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 24 maja 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku, trzymam za Ciebie bardzo, bardzo, baaardzo mocno kciuki! Trzymaj się Grochu...

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Wszytskim Wam dziękuję.
    Jeśli chodzi o nas, to nie poddajemy się, jak się teraz nie uda, a wszystko na to wskazuje, walczymy dalej, musimy trochę ochłonąć. Wg OM dziś zaczynam 6tc. W moim przypadku jedna sprawa to zajść, a druga to ciążę utrzymać. Mam bardzo dobrego lekarza, jestem pod stałą kontrolą i na specjalnych lekach, będziemy próbować dalej.
    A czerwcówkom strasznie kibicuję <3 <3 <3

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku dołączam się do dziewczyn.Życzę Ci z całego serca,zeby groszek się utrzymał i wspaniale rozwijał.Cokolwiek by się nie działo jesteśmy z Tobą

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 25 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku, dobre podejście! Trzeba walczyć <3

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 25 maja 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku czytam i nie wierzę... Trzymaj się :* Za mną też trzy straty. Kochana a Ty heparynę bierzesz z powodu nadmiernej krzepliwości krwi? Jakie jeszcze badania miała robione? Przepraszam, że pytam o to w tej chwili, ale sama jestem w trakcie badań.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku z całego serca Ci kibicuję. bardzo bym się ucieczyła gdyby to jednak nie była cb i żebyś mogła wrócić i poprowadzić czerwcowe truskaweczki.
    Ale z tego wszystkiego najważniejsze jest że się nie poddajesz :) wspieram Cię i mocno trzymam kciuki cały czas <3

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 maja 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Dziewczyny, Wszytskim Wam dziękuję.
    Jeśli chodzi o nas, to nie poddajemy się, jak się teraz nie uda, a wszystko na to wskazuje, walczymy dalej, musimy trochę ochłonąć. Wg OM dziś zaczynam 6tc. W moim przypadku jedna sprawa to zajść, a druga to ciążę utrzymać. Mam bardzo dobrego lekarza, jestem pod stałą kontrolą i na specjalnych lekach, będziemy próbować dalej.
    A czerwcówkom strasznie kibicuję <3 <3 <3
    Ja dalej trzymam kciuki i wierze w dziedzica <3

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku, trzymam kciuki, żeby to wszystko okazało sie tylko złym snem.

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 25 maja 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku modlę się za Was, aby jednak wszystko szczęśliwie się zakończyło :*

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 25 maja 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Hej dziewczyny :) Odpoczęłam sobie trochę od ovufriend i mierzenia temperatury, ale już wracam. Wczoraj byłam u nowego gina, wprowadził stymulację tego cyklu. Na usg nie było pęcherzyka dominującego i jak to ujął lekarz "mam przyćmione jajniki"... Także mam duże nadzieje, że się uda... Ale pierwszy raz biorę te leki i jakoś mnie to trochę stresuje, zaczęłam trochę czytać wątek o Clo, żeby zdobyć choć trochę wiedzy. Oby się to opłaciło :P


    Powodzenia, trzymam za Was wszystkie kciuki!! :)
    Mi przy pierwszej ciąży też tak gin powiedział i dostałam CLO i luteinę. I zaszłam w pierwszym cyklu po CLO :) a wcześniej staraliśmy się ok 8 miesięcy.Teraz biorę 3 cykl i czekam na efekty :) zobaczymy :) trzymam kciuki, żeby Ci się udało :)

    kate55 lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny

    Jestem tu nowa to może cos o sobie napiszę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś minie wyszło dodanie wiadomości

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się z mężem o drugie dziecko już 3 miesiąc jak pisze w suwaczku za 4 dni spodziewana owulacja czy coś z niej będzie się okaże pisze tak bo byłam w poniedziałek u lekarza który stwierdził że jajeczko rośnie i na dniach będzie pękać dziś byłam na sprawdzeniu czy pękło i okazało się że pękło ale to dopiero 10 dc więc sceptycznie podchodzę do tego miesiąca .... no chyba że cud by się zdarzył i bym zaszła.

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 25 maja 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Mi przy pierwszej ciąży też tak gin powiedział i dostałam CLO i luteinę. I zaszłam w pierwszym cyklu po CLO :) a wcześniej staraliśmy się ok 8 miesięcy.Teraz biorę 3 cykl i czekam na efekty :) zobaczymy :) trzymam kciuki, żeby Ci się udało :)
    Dajesz mi nadzieję <3 Byłoby cudnie, gdyby się udało. Tobie tez kibicuję <3


    Kasia, witaj!

    Meginka lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 26 maja 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette bardzo proszę o przesunięcie mnie na 7 czerwca, bo of wyznaczyło mi na 6 ale zatestuje 7 czyli 15dpo :) nie będę przecież marnowała testów :D
    Miłego dnia wszystkim! :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 26 maja 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisanie mnie na testowanie 04.06 :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi coś system ovu nie chce wyznaczyć...to jest mój 3 stymulowany cykl z CLO i dupkiem i zawsze szybko miałam ovu. W 1 cyklu juz 8 czy 9 dnia cyklu. Dziś mam 16 juz dzień. Może ktoś zerknąć na mój wykres?

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ