X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)
Odpowiedz

owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona zona widzialam Twoj komentarz pod moim wykresem. Czyli wg Ciebie ovu była? Nawet wsumie nie czułam nic zbytnio. Trochę jednego dnia jajnik mnie bolał.. dziś wg zaleceń gina powinnam wziąść dupka i teraz nie wiem co robić czy brać go czy nie

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 maja 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulka wczoraj byla a teraz czekamy na efekty czy zelik zdziala cuda ,kto po owulce juz?
    Jadlyscie ananasa ja od jutra sobie troszke podjem

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 maja 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Mi coś system ovu nie chce wyznaczyć...to jest mój 3 stymulowany cykl z CLO i dupkiem i zawsze szybko miałam ovu. W 1 cyklu juz 8 czy 9 dnia cyklu. Dziś mam 16 juz dzień. Może ktoś zerknąć na mój wykres?


    Wysoka ta temp masz.
    A próbowałaś robić testy owulacyjne?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bo nie wierzę w nie. Zawsze mam dość wysokie tempki.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 maja 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla a sprobuj w jednym cyklu z testami ,albo monitoring bo u ciebie ciezko znaleźć dzień owulacji

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin kazał mi przyjść jak po 3 cyklu się nie uda. Nie wiem wsumie co ma za plan dalej.... :( możliwe ze chciał dać 3 mies na luzie bez stresu i monitoringu a teraz będzie chciał z monitoringiem. Zobaczymy.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 maja 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chyba ze tak.
    To pozostaje mi.tylko trzymac kciuki ale ja byn ci proponowała zrobić dwa testy owu dzien po dniu o tej samej godzinie zeby zobaczyć czy była juz i kreski jasnieja czy sie zbliza i ciemnieja

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla bierz duphaston zgodnie z zaleceniami lekarza. Pożyjemy zobaczymy co to z Twojego wykresu wyjdzie. Trzymam kciuki :)

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 27 maja 2016, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już chyba po owulacji. No właśnie ale czy na pewno? Niby owulacja wyznaczona ale jakoś tak wcześnie i bez żadnych objawów. Za to dzisiaj mam takie bóle brzucha i jajników jakby się oba chciały urwac na wagary... jestem przeziębiony i się boję ze te wysokie temperatury jak dla mnie są wynikiem infekcji a nie poowulacyjne. Pomyślałam żeby się jeszcze na wszelki wypadek poprzytulać ale za słaba na to jestem.... wciąż wierze w ten miesiąc. w końcu liczę przecież na majowe bliźniaki:)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 maja 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OJEJKU! Jak wejdziesz i zobaczysz napisz od razu co i Ciebie. Czemu masz niedostępny wykres? Zamatwiam się o Ciebie! :(

    ojejku lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 27 maja 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wpadłam trochę ponarzekać i pozalic się że w tym miesiącu niestety nie liczę na sukces:( strasznie dziwny cykl mam, objawy dni płodnych (u mnie głównie płodny śluz) przeplatają się z objawami niepłodnych (śluz gesty lepki i klaczkowaty). Zadnego bólu jajników ani nic, gdzie w każdym cyklu obserwuje je u siebie w 14-15 dc. Wiem że to o niczym nie musiałam świadczyć ale ja spisuje cykl na straty, podejrzewam że może być bezowulacyjny.. no, wylalam żale. Dziękuje za uwagę :)

    Ojejku podbijam post Ukiji- odezwij się :*

    ojejku lubi tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 27 maja 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby, nigdy nie wiadomo! :) Może akurat ;)


    Ojejku, też czekam na wiadomości :* trzymam kciuki ciągle :)

    ojejku lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Dziewczyny
    U mnie niestety, kolejne przyrosty rzędu 32%, dzisiejsza bHCG wyniosla 722, w poniedziałek idę do lekarza, powoli mentalnie przygotowuję się na pobyt w szpitalu, oby to nie była cp...

  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 27 maja 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta bądź dobrej myśli❤jestem z Tobą calym sercem

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 maja 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta zaciskam mocno kciuki! :*

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Cześc Dziewczyny
    U mnie niestety, kolejne przyrosty rzędu 32%, dzisiejsza bHCG wyniosla 722, w poniedziałek idę do lekarza, powoli mentalnie przygotowuję się na pobyt w szpitalu, oby to nie była cp...


    Ojejku <3 Pokładam wielkie nadzieje, że nie jest to cp. Poza samą wiedzą, o tym, że jesteś w ciąży dostałabyś plamienia i silnego ucisku w podbrzuszu. Mam nadzieję, że nic takiego nie masz. Zobaczysz za chwilkę dopadną Cię ciążowe wszystkie dolegliwości i jeszcze będziesz psioczyć, że tak smuciłaś :)

  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 27 maja 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Cześc Dziewczyny
    U mnie niestety, kolejne przyrosty rzędu 32%, dzisiejsza bHCG wyniosla 722, w poniedziałek idę do lekarza, powoli mentalnie przygotowuję się na pobyt w szpitalu, oby to nie była cp...
    trzymam kciuki :*

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 27 maja 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martula <3 trzymam kciuki... :*

    Dopiero teraz zauważyłam zmiany na głównej stronie. Paulette, jestem wzruszona. Nie wiem, jakie hormony to uruchamiają, ale jak przeczytałam "matka zastępcza wątku", to pomyślałam, że my, kobiety, jednak potrafimy się wspierać i gdyby udawało nam się to częściej, to może ujawniłaby się nie tylko siła poszczególnych kobiet, a nas jako zbiorowości. Dzięki za tą lojalną postawę!

    U mnie chyba owu pojawiła się szybciej :P chciałabym się obudzić za jakieś dwa tygodnie ;)

    Brave, Kjopa3, ojejku lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 27 maja 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie mnie wykreślić ,udało sie szybciej na teście ujrzeć II kreseczki :-)
    Powodzenia dla całej reszty testerek , wierzę w Was :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2016, 23:45

    asiak1985, ZakreconaŻona, Oreore, Ukija, AhnaKlementyna, ojejku, Brave, Kjopa3, justi90, Vesper, Paulette, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa gratulacje :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ