X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)
Odpowiedz

owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)

Oceń ten wątek:
  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 28 maja 2016, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa - wow ❤

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku kciuki dalej zaciśnięte <3

    Alexiaa gratulacje :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 28 maja 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chyba będzie lipa.pd kilku dni chorujemy.dzieciaki mają jakąś grypę żołądkowa a mnie wczoraj połamalo, głowa boli nie mam siły na nic.
    Alexiaa gratki.
    Ojejku kiedy lekarz?

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 28 maja 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ niespodziewanie szybko zagoscila dzis u mnie, wiec prosze o przeniesienie testowania na 25/06.

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 28 maja 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy też uwielbiacie te 'kochane' ciocie, które widzicie może raz na rok, a które pierwsze co spoglądają na brzuch i stwierdzają ''o...ale widzę, ze Wam to nie jest spieszno...''. A cały wieczór z bani :(

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 28 maja 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku :( Oby to nie była cp, trzymam kciuki! Ale nie masz chyba plamień i/lub bólu po jednej stronie?

    Dużo siły kochana <3

    Alexia, gratulacje!!

    Karissa, u nas to niestety częściej ludzie w naszym wieku pytają o ciążę, a nie ciocie i starsze osoby :/ Ale nie zmienia to faktu, że nienawidzę tego :/

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 28 maja 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karissa wrote:
    Wy też uwielbiacie te 'kochane' ciocie, które widzicie może raz na rok, a które pierwsze co spoglądają na brzuch i stwierdzają ''o...ale widzę, ze Wam to nie jest spieszno...''. A cały wieczór z bani :(

    u mnie i mama i teściowie ciagle jakies aluzje robia... a nie mam zamiaru sie im tlumaczyc z bezowocnych staran. moja macica, moja sprawa kiedy bede w ciazy :D

    Brave lubi tę wiadomość

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehyna no pewnie :D nasze macice :D

    Myślicie,że to możliwe,że dzisiaj implantacja była???Zerkniecie? Ale się napaliłam :D jak tempka podskoczy jutro,to oszaleję i kupię z 10 testów przecież :P

    ojejku, hehyna lubią tę wiadomość

  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 28 maja 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tempka podskoczy to tak, wygląda obiecująco.

    Brave lubi tę wiadomość

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę zaraz spać,czas szybciej przeleci :D Dobranoc

  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 29 maja 2016, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już czuje, że u mnie jak zwykle cudu nie ma :(

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karissa wrote:
    Wy też uwielbiacie te 'kochane' ciocie, które widzicie może raz na rok, a które pierwsze co spoglądają na brzuch i stwierdzają ''o...ale widzę, ze Wam to nie jest spieszno...''. A cały wieczór z bani :(

    Ja nie mam aż takiego problemu z tymi pytaniami, natomiast wczoraj byli znajomi z 8mc dzieckiem, które w pewnym momencie było bardzo zmęczone i rozdrażnione więc zaczęło pokazywać swoją "lepszą" stronę to usłyszeliśmy, że mamy zobaczyć jaka jest ta strona dzieci, że to nie jest wcale takie super - ja jestem po CP i mimo tego chcemy mieć dzieci i znajomi o tym wiedzą...dawno nic tak nie sprawiło mi przykrości jak takie uwagi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Ja nie mam aż takiego problemu z tymi pytaniami, natomiast wczoraj byli znajomi z 8mc dzieckiem, które w pewnym momencie było bardzo zmęczone i rozdrażnione więc zaczęło pokazywać swoją "lepszą" stronę to usłyszeliśmy, że mamy zobaczyć jaka jest ta strona dzieci, że to nie jest wcale takie super - ja jestem po CP i mimo tego chcemy mieć dzieci i znajomi o tym wiedzą...dawno nic tak nie sprawiło mi przykrości jak takie uwagi...
    Mi dokłądnie tydzień temu koleżanka powiedziała w tej samej sytuacji, żebym się porządnie zastanowiła czy chcę mieć w ogóle dzieci, bo niech spojrzę jaka jej corka niegrzeczna. A dziecko było rozdrażnione, bo ona 9msc wozi w spacerówce tyłem, to dziecko nic nie widzi poza mamą z tego wózka, a interesują ją pieski, tramwaje, innne dzieci...
    Dokładnie tydzień temu też dowiedziałam się o fatalnych przyrostach bety, znowu...
    Ja byłam tak zszokowana, ze nawet jej nic nie odpowiedziałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórzy chyba nie myślą jak coś chlapną...nawet wczoraj już nie reagowałam bo jedyne na co miałam ochotę to wystawić ich za drzwi...Skutecznie mnie zniechęcili do wspólnego spędzania czasu. Oni tylko się starali pół roku o dziecko i było wielkie nieszczęście i jakoś o tym zdążyli o tym zapomnieć, że to nie działa jak za pstryknięciem palcami.

  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 29 maja 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Też uważam że ludzie powinni najpierw się zastanowić zanim coś powiedzą, skomentują. Najczęściej coś z głupia walną i nawet nie wezmą sobie do głowy jak ta druga osoba się poczuje. Ja dopiero 5 lat po ślubie zaszłam w ciążę i też w tym czasie nawysłuchiwałam się docinek, głupich komentarzy itp. Wydawałoby się że wszystko umilknie jak syn się urodził. Owszem nastąpił spokój ale moze na rok, bo potem znów się zaczęły pytania no kiedy drugie bo chyba nie chcecie jedynaka, jak raz weszliście w pieluchy to idźcie za ciosem. I tak już trwa od paru lat. Ale nikt nie pomyśli jak potrafią dobić zranić takie komentarze.
    Moja teściowa mnie rozwaliła tekstem NO KIEDY DRUGIE BO WIESZ MOJEMU SYNOWI LATA LECA. A doskonale wie że marze o drugim dziecku tylko niestety miałam bardzo poważne problemy zdrowotne. Mialam podejrzenie bardzo poważnej choroby, nieuleczalnej. Bałam się że mogę nie dożyć dorosłości syna. Cierpiałam a te wszelkie docinki bardziej mnie dobijały. A najbardziej mnie wkurzaja jak pytaja mojego syna czy chcesz mieć rodzeństwo, czy siostre a czy brata, jak by dal im na imie itp. Nakręcają go a potem mówią idź do rodzicow i poproś ich o rodzeństwo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2016, 09:49

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 29 maja 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Polsce to wszyscy marudzą "kiedy ślub", potem "Kiedy dzieci", "kiedy rodzenstwo" itp...
    Mieszkam na stałe za granicą i tu mnie nikt ze znajomych czy rodziny nie pyta "kiedy dzieci", a wrecz odwrotnie, kazdy powtarza "masz jeszcze duzo czasu na dzieci", mimo ze mam juz 30 lat. A jak tylko przekrodze polska granice to z kazdej strony temat potomstwa atakuje.

    Brave lubi tę wiadomość

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 maja 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku mam nadzieje że to nie będzie CP :( trzymam mimo wszytsko kciuki zeby jutro w macicy był zarodeczek <3

    dziewczyny na głpie pytania głupio sie odpowiada ;)
    my tam wprost ladujemy z grubej rury jak ktos nas pyta mowimy albo ze nie mozemy miec dzieci albo jak masz 20 tys to nam daj na IVF :P
    u nas po krótkim czasie przestali się pytać ;) przestali namawiac ;)

    Bratek lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehyna mamy to samo. Mieszkamy w Niemczech i niemieccy znajomi uwazaja,ze to glupota miec dziecko kolo 30tki. Mieszkamy tu 4 lata i tylko RAZ taki jeden facet mnie zapytal kiedy bede w ciazy, ale chyba tylko dlatego,ze jest po 60ce. Moja szefowa po 50ce uwaza,ze glupota byloby sprowadzanie dziecka na ten pomylony swiat. Jednak Polacy maja inne podejscie/ mentalnosc

  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 29 maja 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, ale co zrobic... przynajmniej w PL jest lepsza opieka ginekologiczna niz w UK. To to kompletnie nie ma wsparcia dla osob starajacych sie/z problemami/mlodych matek. Ginekologa to mozna cale zycie nie zobaczyc. Ale co sie dziwic, imigrantow mnostwo, dzieci tez wiec nie narzekają na ujemny przyrost.

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 29 maja 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie raz przyjaciółka (z dwójką dzieci, w obie ciążę zaszła w 1cs) "pocieszyła" mówiąc, że widocznie tak ma być... inaczej pewnie bym teraz siedziała z dziećmi sfrustrowana w domu i nigdzie nie wychodziła, tak jak ona :/

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ