X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)
Odpowiedz

owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem po kontrolnym usg i wszystko w porządku także niech @ szybko przychodzi i zabieramy się do roboty!

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czytam Wasze historie i chyba powinnam sobie sprzedac strzal z patelni, zeby sie ogarnac ;) My staramy sie 15 cykli, z czego obecny to 3 po laparoskopii (usunieta endometrioza). Jeden lekarz przekonuje do kuracji hormononalnej (nawet do roku czasu! sztuczna menopauza), a drugi lekarz sugeruje starania naturalne do pol roku, a jesli nie bedzie ciazy - to inseminacja (dla mnie do przejscia) lub IVF (przed ktorym mnie strach zbiera). Moj Maz jest zdecydowany na wszystko, zeby tylko osiagnac cel, w postaci dziecka. Bierze witaminy i chodzi na badania bez zadnych pretensji, podchodzi do tematu spokojnie i tak zyciowo, w sensie - wszystko jest dla ludzi, moze warto sprobowac sobie pomoc ;) Wszystko fajnie, tylko mnie zaczyna dreczyc coraz wiecej watpliwosci, mnie dotyka ta presja czasu, i dlatego staram sie unikac tych tematow, nie doczytuje, zeby sobie nie zatruwac mysli ;)

    Tak czy siak,
    zycze Wam powodzenia i mocno kibicuje :)
    Wierze, ze w koncu nasze starania beda mialy swoj szczesliwy final :)
    <3

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety z dziś 862,6 mIU/ml

    AhnaKlementyna, Ania_84, Modrzewiowa, Jagah, kate55, Mona_M, Kjopa3, monika454, Natalek, Karissa, ojejku, emilanka, Fiolk@, ktosiowa lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Mam wynik bety z dziś 862,6 mIU/ml
    Piękny :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wysoko! Super :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Paulette pięknie :* <3 gratki oficjalnie

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:
    Ale wysoko! Super :)
    aż się zastanawiam czy nie za wysoko :D

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette jestes przed terminem @ czy po?:)

    Paulette lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette piękna beta :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette super, gratulacje! Zazdroszczę <3

    Paulette lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No beta imponująca :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Paulette jestes przed terminem @ czy po?:)
    teoretycznie jutro powinnam dostać @. ale nie wiem dokładnie kiedy miałam owulkę i może być tak że jestem już 2-3 dni po terminie @

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) wpadam z ogromnym optymizmem, żeby troszkę nim pozarażać :D
    Paulette wrote:
    aż się zastanawiam czy nie za wysoko :D

    A może podwójne szczęście się szykuje? :)
    Jeszcze raz z całego serduszka gratuluję i trzymam kciuki za spokojną ciążę ;)

    Ja starałam się nie myśleć o staraniach, "wyluzować się" i mówiąc szczerze przez pół roku o dzieciątku pomyślałam może z 8 razy i nam nie bardzo pomogła rada: wyluzuj się a zajdziesz... No ale jestem dobrej myśli, że w końcu się uda...

    Mam takie pytanie. Wiecie może jak konkretnie jest z ziołami o. Sroki? Pije się je równe 3 miesiące czy 3 cykle?

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    teoretycznie jutro powinnam dostać @. ale nie wiem dokładnie kiedy miałam owulkę i może być tak że jestem już 2-3 dni po terminie @


    Bo beta pieknie ci przyrosla ,myślałam ze może blizniaki beda :)


    A mam jeszcze pytanko jak to z twoim sluzem sprawdzalas ,
    Bo ja juz 2 dzien mam.mega duzo bialego jak krem z woda .
    A zawsze.miałam jeden dzień przed małpa

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Bo beta pieknie ci przyrosla ,myślałam ze może blizniaki beda :)


    A mam jeszcze pytanko jak to z twoim sluzem sprawdzalas ,
    Bo ja juz 2 dzien mam.mega duzo bialego jak krem z woda .
    A zawsze.miałam jeden dzień przed małpa
    no teraz już nie sprawdzam, ale właśnie taki miałam jak piszesz tylko bardzo wodnisty. prawie jak na owulację. a takiego śluzu ja nigdy przed @ nie miałam. bynajmniej nie zwracałam uwagi na to

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... ja też tego nie rozumiem jak ktoś mówi przestań o tym myśleć. Nawet jak chce to i tak nie ma dnia, żebym nie myślała o dziecku i o swoim aniołku w niebie. Co prawda w tym cyklu nastawiałam się na @ bo w ogóle nie czułam owulacji . ale chyba sporo dał wyjazd nad morze w tych dniach zagnieżdżenia. owszem myślałam o ciąży, ale skupiałam się na wypoczynku itp. No ale czy dobrze się Fasolek ulokował dowiem się dopiero na wizycie ;)

  • Karolajka Debiutantka
    Postów: 7 8

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    z uwagi ze moje cykle ostatnio były albo 35 albo 31 przyjęłam do testowania 35 dc,pisałam ze na 05.06 ale coś pokiełbasiłam, w każdym bądz razie dziewczęta zrobiłam test sikamy 30.05 (30dc) popołudniu bladziuchna kreska, 31.05 beta 27,1 dziś 02.06 beta 100,4, dzwoniłam do gin mówi,że wynik prawidłowy 3-4 tydzień. Trochę jeszcze nie wierze.Ale tak sie cieszę. Gratuluję Paulette super. Twoje hcg piękne teraz zastanawiam się czy moje napewno OK? mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,7 miesiecy starań i sie udało cudownie. Trzymam za was kciuki

    Paulette, Natalek, ZakreconaŻona, Karissa, AhnaKlementyna, Brave, ojejku, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolk@, Pulette Gratulacje <3 Paulette piękna beta :-)

    Paulette, Fiolk@ lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Zagubiona... ja też tego nie rozumiem jak ktoś mówi przestań o tym myśleć. Nawet jak chce to i tak nie ma dnia, żebym nie myślała o dziecku i o swoim aniołku w niebie. Co prawda w tym cyklu nastawiałam się na @ bo w ogóle nie czułam owulacji . ale chyba sporo dał wyjazd nad morze w tych dniach zagnieżdżenia. owszem myślałam o ciąży, ale skupiałam się na wypoczynku itp. No ale czy dobrze się Fasolek ulokował dowiem się dopiero na wizycie ;)


    To prawda nie da sie nie myśleć o swoich marzeniach... I jak tutaj być mądrym...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajka gratuluje ;)

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ