Forum Starając się - ogólne owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)
Odpowiedz

owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 15:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Marteczka pociesze Cię :) ja mam 23 i mam dwójeczkę . marzy mi sie jeszcze jedno :)
    Ale super!

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    Paulette tak bylas zajeta majowym watkiem...ze az sie udalo...serdecznie ci gratuluje.
    Kochana ja majowym sie nie zajmowalam :) nawet chcialam sie wpisac na ostatniego ale matka zalozycielka majowek mnie nie zauwazyla :D a pozniej stwierdzilam ze i tak termin @ wypada na czerwca to napisalam ze skoro mnie nie wpisala to zeby juz mnie nie wpisywala :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Kłaniam się w piękny słoneczny poranek! <3
    I z okazji moich 23 urodzin stawiam Wam wszystkim po drineczku! :D
    (dla zaciążonych mamusiek oczywiście po bezalkoholowym)
    Na zdrowie! :P

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cda721e2baf0.jpg
    Kochana wszystkiego najlepszego oraz spelnienia wszystkich najskrytszych marzen <3

Marteczka93 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:

Paulette, przeraża Cię myśl o bliźniakach? Szczerze mówiąc dla mnie to byłoby spełnienie najskrytszych marzeń do kwadratu ;)
    Jak bylam mala to marzylam o blizniakach :D wiadomo ze jesli bedzie dwoje to bede kochac ale na chwile obecna pragne jednego zdrowego dzidziusia :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Ja się nie wpisuje ale jak za tydzień się potwierdzi to podniose statystyki.
    Wczoraj w USG w macicy pojawiła się plamka lekarz powiedział, że może to być 3,5 tygodniowa ciąża. Nie zaprzecza i nie potwierdza. Jak @ nie pojawi się w przeciągu tygodnia to na betę mam iść. No więc czekamy ja i moja plamka na macicy haha. Trzymam kciuki za Was wszystkie a przyszłym mamusia gratuluję z całego serca! ❤
    Kochana ja caly czas trzymam kciuki za ta kropeczke zeby to byla Fasolecza <3

• Helmi Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny chyba mam zawał

mam w domu dwa testy, miałam testować jutro ale mysle sobie eee co tam sikne na jeden
    widzicie to co ja?? na zywo lepiej widać tą kreseczkę :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/86e70d66f77d.jpg

ojejku, Kjopa3, Natalek, Nikiana, Paulette, Alexiaa, ktosiowa, Marteczka93, monika454, VillemoVilo lubią tę wiadomość

7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Kjopa3 Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matreczka Wszystkiego Najlepszego <3

Helmi piękne dwie kreseczki i to po południu. Już Gratuluję <3

Marteczka93 lubi tę wiadomość

f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Nikiana Przyjaciółka

Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o przepisanie mnie z 7 czerwca na 29

Gratuluję wszystkim ,które ujrzały dwie kreseczki na teście ciążowym w tym pięknym miesiącu:)

Marteczka93 wszystkiego najlepszego i przede wszystkim spełnienia marzeń!

Helmi to przecież cudowne dwie kreseczki , gratulacje!

Paulette, Marteczka93 lubią tę wiadomość

• Helmi Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, dalej nie moge uwierzyć :D

7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi gratuluje kreseczki po poludniowe i piekne :) nie dziwie Ci sie ze nie mozesz uwierzyc bo ja dalej sama nie wierze ze jestem w ciazy wydaje mi sie ze to jakis sen :D
    Jak tylko wl laptopa to wstawie Ci ladna truskaweczke :)

Helmi lubi tę wiadomość

• AhnaKlementyna Przyjaciółka

Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi gratuluję :) piękne dwie kreseczki. Ehh jakbym chciała i ja takie zobaczyć...

Helmi lubi tę wiadomość

Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:
    Helmi gratuluję :) piękne dwie kreseczki. Ehh jakbym chciała i ja takie zobaczyć...
    Kochana niedlugo i Ty zobaczysz :*

• Helmi Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz już niedługo :) Życze z całego serca :)

Chyba do mnie dotrze jak pojde do lekarza niedługo :D

Paulette lubi tę wiadomość

7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    Zobaczysz już niedługo :) Życze z całego serca :)

Chyba do mnie dotrze jak pojde do lekarza niedługo :D
    ja to się śmieje, że do mnie dotrze jak będę na porodówce :P haha kiedy idziesz na bete? :)

Alice93 lubi tę wiadomość

• kate55 Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi, gratulacje!! <3

Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Alexiaa Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi gratulaaaacje :-D suwaczek przyniósł Ci szczęście ;-)
    Ja tez do teraz nie wierzę,ze po tylu miesiącach udało się ,zacznie do mnie docierać jak poczuje ruchy maleństwa ,bo to coś pięknego :-) <3
    Pozostałe dziewczyny trzymam kciuki ,do wszystkich sie szczęście uśmiechnie ! :-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 18:59

rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

• Helmi Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no tak siedze i patrze na brzuch i myśle kurczę to przecież aż ciężko uwierzyć że rozwija się tam mały groszek :)
    jeden z najwspanialszych dni w zyciu :)

jutro pracuje i labo u mnie zamknięte. w poniedziałek rano pojadę i będzie wynik popołudniu :)

poczekam na poniedziałkowy wynik bety i zadzwonię do swojego gina, on ma zawsze mega napięty grafik ale chciałabym żeby mnie przyjął za tydzień w piątek bo boje się dłuzej pracować. dzwigam codziennie po 10-15kg i to nie raz a wiele w ciagu dnia i boje sie pracowac. z resztą nasz bhp -owiec powiedział na szkoleniu że tu nie ma miejsca dla kobiet w ciazy i jak tylko sie dowiemy to zmykać na zwolnienie bo tu jest zbyt ciężko.
    Tak mysle ze zrobie w pon bete i potem w srode powtorze zeby spr przyrost i bede m iala wyniki na wizyte :)

7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam zrobić bete jutro ale stwierdziłam, że oszczędzę sobie tego stresu :) co ma być to będzie lepiej groszkowi mniej stresów fundować :P a tu zapasem wizyta i tak kolejny stres :D

Alice93 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim przyszłym mamą <3

Alexiaa, Paulette lubią tę wiadomość

• Alexiaa Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza wizyta chyba najgorsza ... Ja byłam tak zestresowana ,bałam sie strasznie czy nie ma znów ciąży mnogiej po tym co przeszłam wolałam nie ... A brzuch od zrobienia testu do 7 tc miałam tak wzdety ,ze wyglądałam na 5 miesiąc ,teraz jest juz normalny ;-)
    Paulette ja nie poszłam na betę bo tez nie chciałam sie stresować ,kiedy masz wizytę ? Ja biorę dupka 3 razy dziennie i jestem spokojniejsza trochę .A i mozesz mnie skreślić tez z 30 z listy ;-)

rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego