X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)
Odpowiedz

owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Marteczka pociesze Cię :) ja mam 23 i mam dwójeczkę . marzy mi sie jeszcze jedno :)
    Ale super!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    Paulette tak bylas zajeta majowym watkiem...ze az sie udalo...serdecznie ci gratuluje.
    Kochana ja majowym sie nie zajmowalam :) nawet chcialam sie wpisac na ostatniego ale matka zalozycielka majowek mnie nie zauwazyla :D a pozniej stwierdzilam ze i tak termin @ wypada na czerwca to napisalam ze skoro mnie nie wpisala to zeby juz mnie nie wpisywala :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Kłaniam się w piękny słoneczny poranek! <3
    I z okazji moich 23 urodzin stawiam Wam wszystkim po drineczku! :D
    (dla zaciążonych mamusiek oczywiście po bezalkoholowym)
    Na zdrowie! :P

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cda721e2baf0.jpg
    Kochana wszystkiego najlepszego oraz spelnienia wszystkich najskrytszych marzen <3

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:

    Paulette, przeraża Cię myśl o bliźniakach? Szczerze mówiąc dla mnie to byłoby spełnienie najskrytszych marzeń do kwadratu ;)
    Jak bylam mala to marzylam o blizniakach :D wiadomo ze jesli bedzie dwoje to bede kochac ale na chwile obecna pragne jednego zdrowego dzidziusia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Ja się nie wpisuje ale jak za tydzień się potwierdzi to podniose statystyki.
    Wczoraj w USG w macicy pojawiła się plamka lekarz powiedział, że może to być 3,5 tygodniowa ciąża. Nie zaprzecza i nie potwierdza. Jak @ nie pojawi się w przeciągu tygodnia to na betę mam iść. No więc czekamy ja i moja plamka na macicy haha. Trzymam kciuki za Was wszystkie a przyszłym mamusia gratuluję z całego serca! ❤
    Kochana ja caly czas trzymam kciuki za ta kropeczke zeby to byla Fasolecza <3

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny chyba mam zawał

    mam w domu dwa testy, miałam testować jutro ale mysle sobie eee co tam sikne na jeden
    widzicie to co ja?? na zywo lepiej widać tą kreseczkę :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/86e70d66f77d.jpg

    ojejku, Kjopa3, Natalek, Nikiana, Paulette, Alexiaa, ktosiowa, Marteczka93, monika454, VillemoVilo lubią tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matreczka Wszystkiego Najlepszego <3

    Helmi piękne dwie kreseczki i to po południu. Już Gratuluję <3

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o przepisanie mnie z 7 czerwca na 29

    Gratuluję wszystkim ,które ujrzały dwie kreseczki na teście ciążowym w tym pięknym miesiącu:)

    Marteczka93 wszystkiego najlepszego i przede wszystkim spełnienia marzeń!

    Helmi to przecież cudowne dwie kreseczki , gratulacje!

    Paulette, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, dalej nie moge uwierzyć :D

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi gratuluje kreseczki po poludniowe i piekne :) nie dziwie Ci sie ze nie mozesz uwierzyc bo ja dalej sama nie wierze ze jestem w ciazy wydaje mi sie ze to jakis sen :D
    Jak tylko wl laptopa to wstawie Ci ladna truskaweczke :)

    Helmi lubi tę wiadomość

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi gratuluję :) piękne dwie kreseczki. Ehh jakbym chciała i ja takie zobaczyć...

    Helmi lubi tę wiadomość

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:
    Helmi gratuluję :) piękne dwie kreseczki. Ehh jakbym chciała i ja takie zobaczyć...
    Kochana niedlugo i Ty zobaczysz :*

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz już niedługo :) Życze z całego serca :)

    Chyba do mnie dotrze jak pojde do lekarza niedługo :D

    Paulette lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    Zobaczysz już niedługo :) Życze z całego serca :)

    Chyba do mnie dotrze jak pojde do lekarza niedługo :D
    ja to się śmieje, że do mnie dotrze jak będę na porodówce :P haha kiedy idziesz na bete? :)

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi, gratulacje!! <3

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi gratulaaaacje :-D suwaczek przyniósł Ci szczęście ;-)
    Ja tez do teraz nie wierzę,ze po tylu miesiącach udało się ,zacznie do mnie docierać jak poczuje ruchy maleństwa ,bo to coś pięknego :-) <3
    Pozostałe dziewczyny trzymam kciuki ,do wszystkich sie szczęście uśmiechnie ! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 18:59

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no tak siedze i patrze na brzuch i myśle kurczę to przecież aż ciężko uwierzyć że rozwija się tam mały groszek :)
    jeden z najwspanialszych dni w zyciu :)

    jutro pracuje i labo u mnie zamknięte. w poniedziałek rano pojadę i będzie wynik popołudniu :)

    poczekam na poniedziałkowy wynik bety i zadzwonię do swojego gina, on ma zawsze mega napięty grafik ale chciałabym żeby mnie przyjął za tydzień w piątek bo boje się dłuzej pracować. dzwigam codziennie po 10-15kg i to nie raz a wiele w ciagu dnia i boje sie pracowac. z resztą nasz bhp -owiec powiedział na szkoleniu że tu nie ma miejsca dla kobiet w ciazy i jak tylko sie dowiemy to zmykać na zwolnienie bo tu jest zbyt ciężko.
    Tak mysle ze zrobie w pon bete i potem w srode powtorze zeby spr przyrost i bede m iala wyniki na wizyte :)

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam zrobić bete jutro ale stwierdziłam, że oszczędzę sobie tego stresu :) co ma być to będzie lepiej groszkowi mniej stresów fundować :P a tu zapasem wizyta i tak kolejny stres :D

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim przyszłym mamą <3

    Alexiaa, Paulette lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza wizyta chyba najgorsza ... Ja byłam tak zestresowana ,bałam sie strasznie czy nie ma znów ciąży mnogiej po tym co przeszłam wolałam nie ... A brzuch od zrobienia testu do 7 tc miałam tak wzdety ,ze wyglądałam na 5 miesiąc ,teraz jest juz normalny ;-)
    Paulette ja nie poszłam na betę bo tez nie chciałam sie stresować ,kiedy masz wizytę ? Ja biorę dupka 3 razy dziennie i jestem spokojniejsza trochę .A i mozesz mnie skreślić tez z 30 z listy ;-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ