X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)
Odpowiedz

owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja robilam przedwczoraj i yl negatyw a objawow zadnych kompletnie ani na ciaze ani na @...zobacze jak temp bedzie.. powinnam wg listy testowac dzis ale poczekam dzien dwa...
    czesto piszecie o tym sluzie w drugiej polowie cyklu jako jeden z objawow sugerujacych ciaze i zastanawiam sie czy to jest zawsze czy musi byc. czy ja jak go nie mam to sprawa juz jest jasna ze test sie nie mylil.

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    no ja robilam przedwczoraj i yl negatyw a objawow zadnych kompletnie ani na ciaze ani na @...zobacze jak temp bedzie.. powinnam wg listy testowac dzis ale poczekam dzien dwa...
    czesto piszecie o tym sluzie w drugiej polowie cyklu jako jeden z objawow sugerujacych ciaze i zastanawiam sie czy to jest zawsze czy musi byc. czy ja jak go nie mam to sprawa juz jest jasna ze test sie nie mylil.
    oczywiście, że to nie jest obligatoryjne ;) objawy są najróżniejsze, u jednej osoby mogą występować, a u innej nie muszą.

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla ja żadnego śluzu nie miałam przed zrobieniem testu wszystko było tak jak na @ nawet plecy i brzuch tak lekko pobolewał no i szyjka była tak jak zawsze jak @ miała przyjść ,piersi miękkie wiec myslalam,ze nic z tego ,test zrobiłam w 28
    dc 15 dpo :-) wiec sie w ogóle nie sugeruj objawami bo mozesz sie pomylić ja dopiero pare dni po zrobieniu testu zaczełam czuć niektóre objawy ciążowe.Staralismy sie kilkanaście miesięcy wczesniej miałam masę objawów i ciąży nie było a w tym szczęśliwym cyklu typowo na @ sie czułam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2016, 14:30

    Madziulla lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa tak mam już @,wczoraj przyszła.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży tez nie miałam żadnych objawów przed testem ;) czyli brak objawów to dobry znak :)

    Modrzewiowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny. Postanowiłam napisać. Staram się o pierwsze dziecko, mam 25 lat. Starania zaczęlismy od lutego, ale jak narazie nie był to owocny czas dla nas. Ostatnia miesiączka była 18 maja, więc dziś 20dc. Kolejna miesiaczka ma przyjść 15.06, oczywiście mam nadzieję, że się nie pojawi ;) w tym miesiacu miałam problem ze śluzem płodnym- bardzo ubogo... Ale nadzieję mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) kochane zrobiłam jednak na drugą bete. jednak nie po 48h. ostatnia była w czwartek i dziś druga i wynik 3843,5 mIU/ml :)

    ZakreconaŻona, Marteczka93, channah, monika454, KlaudyŚ, Kjopa3, ojejku, Impresja, Alexiaa, Nikiana, Foto_Anna, ktosiowa, Natalek, Karissa, Helmi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette zamawiam wirusy na kolejny cykl czyt za 2 dni ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette ale masz piękna betę. <3

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona trzymam kciuki, żeby jednak ten nowy cykl nie nastał :)

    Madziulla mam nadzieję, że kolejny test będzie już pozytywny, zapowiada się zielono <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam często takie zapowiadające się zielono wykresy wiec się nie nastawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to nie ma co liczyć. Dlatego mam nadzieję, że @ po dupku przyjdzie tak samo szybko jak ostatnio.

  • Modrzewiowa Autorytet
    Postów: 340 197

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak...ja mam tyle emocji teraz nie związanych z moim cyklem, że jeszcze kilka dni i zupełnie zapomnę, który to dzień cyklu.
    Ręce mi opadają, same kłody pod nogami...i ja czująca się kiepawo...

    Gratulacje dla podwójnych nowych kreseczk ;)

    dev358pr___.png

    Franciszek :*
    10.05.2017 r. serduszko naszego Serduszka :)

    cbpregz2jivxh5d2.png

    Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziwnie bo zazwyczaj mam dość szybko owu ale to tak kolo 10 dc a tu wczoraj mi się skończył okres a dziś już sluz plodny. Ciekawe co z tego będzie ;)

  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś gratuluję :) Cudownie zobaczyć taki teścik. Paulette, piękny przyrost bety :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po monitoringu. Oba pęcherzyki pękły:) Chyba wczoraj,bo czułam podbrzusze i jajniki. To teraz czekamy na rozwój wydarzeń.

    Paulette, Ania_84, Marteczka93, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Ja już po monitoringu. Oba pęcherzyki pękły:) Chyba wczoraj,bo czułam podbrzusze i jajniki. To teraz czekamy na rozwój wydarzeń.
    trzymam kciuki :) oby któryś okazał się owocny :)

  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate55, a może oba okażą się owocne i będą bliźniaki :) Trzymam kciuki :)

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczyny <3 ja za Was też mocno trzymam kciuki!

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ