X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki
    zaglądam tu od czasu do czasu. Basiu serdeczne gratulacje! Trzymam kciuki, aby wszystko teraz było dobrze <3
    kaarolaa wrote:
    ja sie chyba jeszcze nie załapie na refundacje bo za ktotko sie lecze pod katem niepłodnosci, ale nie chce juz dłuzej czekac. chocbysmy mieli wydac ostatnie pieniadze zaczniemy juz w listopadzie.

    Karola o ile dobrze pamiętam to Twój mąż miał słabe wyniki i to też Was kwalifikuje do refundacji, dlatego na pewno będziecie musieli się jeszcze gruntownie przebadać i lekarz dopiero zadecyduje. Wiem, bo mój też ma fatalne wyniki i jeśli się nic nie poprawi (jest po operacji żpn) to też tylko in vitro. Trzymam kciuki za Was.

    kaarolaa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola o ile dobrze pamiętam to Twój mąż miał słabe wyniki i to też Was kwalifikuje do refundacji, dlatego na pewno będziecie musieli się jeszcze gruntownie przebadać i lekarz dopiero zadecyduje. Wiem, bo mój też ma fatalne wyniki i jeśli się nic nie poprawi (jest po operacji żpn) to też tylko in vitro. Trzymam kciuki za Was.[/QUOTE]

    ale nie musze miec wtedy udokumentowanego rocznego leczenia w kierunku bezplodnosci???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2013, 22:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, jeśli nie ma przyczyny kiepskich wyników męża np. bakterii, żylaków, wodniaków, a bierze jakieś suplementy i jest jak jest to leczenie i tak by nie pomogło. fakt. musicie spróbować znaleźć przyczynę, ale jeśli nie ma, a Wam się nie udaje, to z tego co wiem, lekarz szybciej podejmuje decyzje. Przynajmniej tak jest u nas. Z resztą, możesz sobie przeczytać rozporządzenie ministra w tej sprawie :) Chyba do 3mln/ml jest wskazaniem do ivf. u nas jest mniej wiec nie ma sie co oszukiwać, że nam się uda.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 2 października 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia Gratulacje!!!! Ale zaskoczenie, dowód na to żeby nie tracić nadziei :) dla pewności leć na betę i z wynikiem do gina na wszelki wypadek.

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spero wrote:
    nie, jeśli nie ma przyczyny kiepskich wyników męża np. bakterii, żylaków, wodniaków, a bierze jakieś suplementy i jest jak jest to leczenie i tak by nie pomogło. fakt. musicie spróbować znaleźć przyczynę, ale jeśli nie ma, a Wam się nie udaje, to z tego co wiem, lekarz szybciej podejmuje decyzje. Przynajmniej tak jest u nas. Z resztą, możesz sobie przeczytać rozporządzenie ministra w tej sprawie :) Chyba do 3mln/ml jest wskazaniem do ivf. u nas jest mniej wiec nie ma sie co oszukiwać, że nam się uda.
    u nas jest 6 mln ale ruch masakra ruch A tylko 1% a B 9%, Cos lekarz wspominał,ze te wyniki to tylko do ivf sie kwalifikuje. poczekamy do listopada i wtedy nawet jak sie polepsza to i tak zapiszemy sie, niech zaczna konkretne leczenie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak będzie najlepiej, ale myślę, ze może Wam szybko ruszyć. Oby. Powodzenia :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby :) dzieki i Tobie tez powodzenia :)

    Spero lubi tę wiadomość

  • azi Ekspertka
    Postów: 163 381

    Wysłany: 3 października 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Basiu :-)
    Testowałem dwa dni temu, druga kreska była ledwo widoczna, ale mój mąż ją nawet widział (więc to nie były tyko moje przewidzenia ;-) ) miałam testować kolejny raz w poniedziałek ale nie wytrzymałam oczywiście i zrobiłam to przed chwila.. Druga kreseczka jest już bardziej widoczna..mam dzisiaj 27 dc i wg ovu 10dpo. To normalne że tak wyszedł test?

    Boję się :-(

    MariaAntonina, MalutkaEve, Olgenek, Klif, kaarolaa, Andzia33, basiulkaa_89, Iwka lubią tę wiadomość


    3jgxyx8d08x508h1.png
    l22n6iye5ll34so8.png
    1k3xegz2f74add0s.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 października 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baśka ale nam psikusa zrobił twój szczur.. GRATULUJE...ciesze sie jak chorera..nosz mam banana na ustach od rana..>:)


    Azi jak jest krecha to na pewno nie ucieknie i będzie zielono..>:)



    KOCHANE DLA WAS MEGA WIRUS>>>>

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • magdulka87 Przyjaciółka
    Postów: 122 39

    Wysłany: 3 października 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia gratulacje!!!! Ale miłe zaskoczenie :) październik zaczyna się szczęśliwie oby dla każdej z nas <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    2014 córka z IUI

    Starania o drugie dzieciątko
    2018 - dwie nieudane IUI
    2019 - dwie nieudane IUI

    09.2019 - ICSI - hiperstymulacja - 17 komórek pobranych. 6 zapłodnionych. 5 mrozaczków.
    31.10.2019 criotransfer 😥
    Kolejne 3 crio nieudan
    10.2020 Histeroskopia wykazała rozległe isthmocele w bliznie po cc😔
    11.2020 start 2 procedura❄❄❄❄
    7.11.2020 ET 2 dn. zarodek 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azi wrote:
    Gratuluje Basiu :-)
    Testowałem dwa dni temu, druga kreska była ledwo widoczna, ale mój mąż ją nawet widział (więc to nie były tyko moje przewidzenia ;-) ) miałam testować kolejny raz w poniedziałek ale nie wytrzymałam oczywiście i zrobiłam to przed chwila.. Druga kreseczka jest już bardziej widoczna..mam dzisiaj 27 dc i wg ovu 10dpo. To normalne że tak wyszedł test?

    Boję się :-(

    Kochana, jak Ci test tak pokazuje, to już możesz iść na betę. Po co się męczyć w niepewności :)

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 3 października 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azi, idź na krew to Ci potwierdzi :) będziemy trzymać kciuki, nie stresuj się, bo to szkodzi! ;)

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ tu się ciążowo zrobiło :-D Super :-)

    Olgenek lubi tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 3 października 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może jak tu długo będziemy siedzieć to się zarazimy :) :D

    Iwone, Andzia33 lubią tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 3 października 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jak i ja się do Was przyłączę, to się uda :)

    MalutkaEve, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w grupie siła :)

    Iwone lubi tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 3 października 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musimy zarażac sie mentalnie, a potem przez głowe do brzusia :D

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • azi Ekspertka
    Postów: 163 381

    Wysłany: 3 października 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczekam weekend i w poniedziałek pójdę na bete. Przy pierwszej ciąży test robiłam dopiero 8 dni po spodziewanej @,kreski były bardzo widoczne, tego samego dnia miałam wizytę u gin, potwierdziła.. Ale 2tyg później było po wszystkim :-(

    Iwone, Andzia33 lubią tę wiadomość


    3jgxyx8d08x508h1.png
    l22n6iye5ll34so8.png
    1k3xegz2f74add0s.png
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 3 października 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okej, na spokojnie, nie myśl o takich rzeczach.. nastaw się pozytywnie na ten poniedziałek :*

    Iwone lubi tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azi gratulacje, widac ze pazdziernik moze byc bardzo ciazowym miesiacem, super :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2013, 11:20

    Iwone, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ