Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Okresu dalej niet :)

    I tak trzymaj kochana! :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Okresu dalej niet :)

    Trzymam kciuki <3

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana.
    Teraz czekanie na bhcg i progesteron. Obym okresu w międzyczasie nie dostała :p

    nick nieaktualny, AJA_S, santoocha, emerald_m, eMM, She86, nick nieaktualny, kaka470, zakocona lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Krew oddana.
    Teraz czekanie na bhcg i progesteron. Obym okresu w międzyczasie nie dostała :p
    Wierze ze będzie piękny wynik ;)

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym bardzo.. Ale szczerze mówiąc jakoś w to nie wierzę.. W głowie mam słowa lekarza, że cykl bezowulacyjny i mi nadzieja umiera .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 06:52

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 października 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza ciążunia jak nic :*

    A ja wczoraj naciągnęłam B na papugę ;)

    piersi jakoś dziwnie przy dotyku ale od przodu zamiast od boku o.O

    I te durne sny o ciąży... przez podbrzusze mnie boli jakby coś się rozpychało zamiast kurczyło... Ah ta siła umysłu :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście tak kochane! <3


    Ciesz sie, że śnisz o ciąży.. Ja notoryczne mam sny, że okres przyszedł i wstaje przerażona, hahaha

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 11 października 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmlodsza staraczka trzymam kciuki za ogromną betę :)

    Ja nie mogę się rano wyrwać do labo, bo przynajmniej wiedziałabym co i jak. Dziś mam wyjście na winko. Chyba przy herbie zostanę.

    Aja, co za papuga? Ja marzę o papużce, najlepiej żako.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri kciuki za Ciebie tez!!! ;)

    Ja tez śnie o ciąży. Przed ostatnią @ do tego stopnia snilam - sen o 2 kreskach był tak realny ze szukałam testów ciążowych które robiłam we śnie po szafach i półkach. .. to już się chore robi...

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 11 października 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza, trzymam kciuki :)
    A ja spać nie umiem, co chwilę się budzę w nocy i to albo mnie brzuch boli, albo chce mi się pić, albo glodna jestem... :D jutro pierwsze testowanie, chociaż ciągnie mnie,zeby dzisiaj zrobić :D

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 października 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Najmlodsza staraczka trzymam kciuki za ogromną betę :)

    Ja nie mogę się rano wyrwać do labo, bo przynajmniej wiedziałabym co i jak. Dziś mam wyjście na winko. Chyba przy herbie zostanę.

    Aja, co za papuga? Ja marzę o papużce, najlepiej żako.
    Modrolotka czerwonoczelna ^^
    Na żako nas nie stać wywalić 1 200 o.O
    Tyle że do zoologicznego weszliśmy po smaczka dla Codiego a wróciliśmy z Big Z ;)

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmlodsza staraczka trzymam kciuki za wyniki:)

    nas wczoraj pierwszy raz od tygodnia naszła ochota na seks. Nie liczę na ciążę bo cykl bez owulki i brak przytulanek od 14 do 20 dc. Dziś 21 dc czekam z utęsknieniem na @.

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 października 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Jesteście tak kochane! <3


    Ciesz sie, że śnisz o ciąży.. Ja notoryczne mam sny, że okres przyszedł i wstaje przerażona, hahaha

    No ale wiesz takie sny dają mi większą nadzieję... A to też nie dobrze :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    No ale wiesz takie sny dają mi większą nadzieję... A to też nie dobrze :/


    W sumie racja.. Jej jakie to wszystko jest bezsensowne i pomieszane :(

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 11 października 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Modrolotka czerwonoczelna ^^
    Na żako nas nie stać wywalić 1 200 o.O
    Tyle że do zoologicznego weszliśmy po smaczka dla Codiego a wróciliśmy z Big Z ;)
    Fajniutka :) Cena żako też nas przeraża i dlatego jeszcze jej nie mamy, ale kiedyś na bank będziemy mieć :)

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 11 października 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Najmłodsza,mocne kciuki. Czekam z Tobą. I wierzę, że będzie ciążunia.

    Villemo, i oby @ się nie zjawiła. Im dłużej jej nie ma, tym bliżej do ciąży :)

    Aja, a jak Twój pies przywitał papugę?

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 11 października 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam z rana:)powodzenia za bete:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 11 października 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:50

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja chciałam tylko zapytać tak z ciekawości bo żadnych objawów owulacji nie miałam więc wiem że jej nie było ale czy może się zdarzyć tak że lekarz nie widzi żadnych pęcherzyków w jajnikach w tym cyklu a uda się zajść w kolejnym cyklu? Bo nie wiem czy się nastawiać na jeszcze jeden stracony cykl skoro nic nie ma w jajnikach czy jednak coś się może wykluc

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 października 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Cześć :)
    Najmłodsza,mocne kciuki. Czekam z Tobą. I wierzę, że będzie ciążunia.

    Villemo, i oby @ się nie zjawiła. Im dłużej jej nie ma, tym bliżej do ciąży :)

    Aja, a jak Twój pies przywitał papugę?
    Nazbyt entuzjastycznie czym przeraził ptaka. Udziobał B i atakował to w głowę by co nie łapać. Dziś tylko piszczał, że chce go zobaczyć bo klatkę daliśmy poza zasięgiem psa :)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ